Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sale Zamkowe

Go down

Sale Zamkowe Empty Sale Zamkowe

Pisanie  Dorren Stark.. Nie Paź 03, 2021 7:13 pm

***
Dorren Stark..
Dorren Stark..

Liczba postów : 19
Data dołączenia : 22/09/2021

Powrót do góry Go down

Sale Zamkowe Empty Re: Sale Zamkowe

Pisanie  Dorren Stark.. Nie Paź 03, 2021 7:19 pm

19.11.11

Możliwe, że błędem było wypowiedzenie właśnie tych słów do najmłodszego syna. Jednakże co się stanie to się nie odstanie. Jest najmłodszy i jeszcze przyjdzie czas w jego życiu kiedy będzie prawdziwym mężczyzna. Pewnie jak każdy z nas będzie żałował chwil, które przeminęły, jednak nic na to nie poradzimy. Wszedłem żwawym krokiem do sali, w której znajdowały się moje córki i żona.
-Córki, Małżonko - powiedziałem i skłoniłem w ich kierunku głowę. Zwłaszcza w kierunku mojej drugiej połówki.
-Żono, nie mogę usiedzieć na miejscu w moim kochanym Winterfell, dlatego w zgodzie z ojcem padła decyzja, że jutro rano wyruszamy do Wilczego Lasu. Zapolujemy na zwierzęta i przyprowadzimy świeże mięso, abyśmy mieli pyszną strawę na kolację. Najstarszy syn wyrusza z nami, wszak jest w odpowiednim wieku. Najmłodszy zostaje w Winterfell, nie chciałbym, aby stała mu się krzywda, gdyby próbował nam dorównać.
Na tym skończyłem swe przemówienie w kierunku mojej małżonki. Musiałem postawić sprawę jasno. Wybieramy się i zostało to postanowione.
Dorren Stark..
Dorren Stark..

Liczba postów : 19
Data dołączenia : 22/09/2021

Powrót do góry Go down

Sale Zamkowe Empty Re: Sale Zamkowe

Pisanie  Czeladnik Gry Czw Paź 07, 2021 1:16 pm

Najmłodszy syn nie był pocieszony decyzją swego pana ojca, jednak cóż miał czynić? Zadecydowano za niego, a on jak zwykle nie miał tutaj nic do gadania. Kolejną osobą, którą Dorren nie zadowolił swoimi postanowieniami okazała się być jego szlachetna małżonka, której chyba nie w smak było zostawanie samej w zimnych murach.
-Ty, panie mężu, możesz czynić, co ci się podoba, jednak naszego chłopca zostaw - jawnie mu się sprzeciwiła. Teoretycznie rozumiała, że syn jest już prawie dorosły, jednak w jej oczach do mężczyzny wciąż mu dużo brakowało. -Lepiej ażeby pobierał teraz nauki w zamku, niźli jeździł z tobą po mroźnych kniejach - wyraziła swoje zdanie. Oczywiście to Stark miał tutaj decydujący głos, także jeśli chciał zabrać swojego pierworodnego na polowanie, to tak też mógł uczynić, tylko czy gotów był na narażanie się kobiecie, z którą dzielił łoże?
W każdym razie jakąś decyzję trzeba było podjąć. Ludzie byli już zwołani, plany powzięte, także wszystko czekało na księcia. Żona również nie zamierzała czynić jakichś specjalnych kroków mających na celu siłowe zatrzymanie swego chłopca w Winterfell, dlatego też Dorren z samego rana mógł podjąć swą wyprawę. Można było powiedzieć, że lasy i knieje Północy już na niego czekały. Wszystko wskazywało na to, że Stark wreszcie rozrusza swe zastane kości i być może napotka na swej drodze coś więcej niż tylko bandę krwiożerczych zajęcy.

Becia
Czeladnik Gry
Czeladnik Gry

Liczba postów : 1650
Data dołączenia : 07/03/2018

Powrót do góry Go down

Sale Zamkowe Empty Re: Sale Zamkowe

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach