Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kamienna Wieża

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Kamienna Wieża

Pisanie  Mistrz Gry Sob Cze 20, 2020 8:10 pm

First topic message reminder :

Skromna kamienna wieża służąca za siedzibę dla władcy Fairmarket.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9650
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down


Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Roderick Blackwood. Sob Sie 15, 2020 10:00 pm

Błogi spokój w końcu musiał zostać przerwany, choć już Roderick spodziewał się od pewnego czasu że wkrótce może to nastąpić..
- No tak, Bracken - Odpowiedział Edmundowi biorąc kolejną łyżkę zupy.. - Dobra -  Powiedział z mlaśnięciem, zastanawiając się czemu odwieczny wróg jego rodu pyta się czy smakuje mu jedzenie.. Czyżby właśnie został otruty? - Ponoć trucizny smakują najlepiej - Pomyślał wpatrując się w zawartość swojego talerza.
- Gdybym sam był urodziwy to bym może narzekał. - Rzekł jeszcze raz na zaczepkę Brackena - Mi wystarczy, żeby była inteligenta.. - Jeśli stryj Amosa, próbował się z nim dogadać to  jak na razie popełniał, błąd za błędem.
- A ja jestem człowiekiem honoru, tak samo jak moi ludzie - Zaczął, zerkając porozumiewawczo na rycerzy stojących obok - I uważam, że o niektórych rzeczach należy pamiętać, zwłaszcza jeśli dotknęło to moją rodzinę.  Po za tym.. Nikt ciebie nie wyrzucał, dostałeś eskortę w dwie strony dla swojego własnego bezpieczeństwa - Rzucił chłodno - Ale skoro już tu jesteś to jakież interesy masz mi do zaoferowania? - Zapytał.
Roderick Blackwood.
Roderick Blackwood.

Liczba postów : 52
Data dołączenia : 04/03/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Edmund Bracken. Sob Sie 15, 2020 11:40 pm

- No, to najważniejsze - zgodził się całkiem poważnie Edmund. Sam bowiem należał do tych, którzy urodą może nie grzeszyli, choć inteligencją przebijał pewnie wszystkich w Dorzeczu. -W takim razie nie pozostaje mi nic innego, niż życzyć Wam wszystkiego dobrego. Rodzina to jednak rodzina - stwierdził całkiem ogólnie, chcąc na razie uciąć temat małżeństwa. Na horyzoncie bowiem czaiły się sprawy o niebo ważniejsze - interesy.
W ich również imieniu przełknął gorzką pigułkę i nie odpowiedział Roderickowi. Bo choć chciał go ohukać i wytłumaczyć, jak się traktuje gości w cywilizowanym kraju, to nauczył się już w życiu spokoju. I nie chciał tracić okazji na ubicie dobrego interesu. Przez chwilę spoglądał na Blackwooda w ciszy, nim przemówił:
- Jeśli więc pozwolisz, zacznę od sprawy trochę mniej skomplikowanej. - Rozejrzał się wokoło, badając już grunt pod wystawienie kolejnej propozycji. - Twoja narzeczona musi wszak z czegoś żyć i jak nakazuje tradycja, mój bratanek winien byłby przekazać Ci środki na jej utrzymanie po złożeniu przysięgi. Ponieważ jednak ja zajmuję się skarbem Kamiennego Żywopłotu, a on teraz i tak pewnie nie miałby do tego głowy, to ja przychodzę z tym do Ciebie. Jakiej kwoty oczekujesz? Czy trzy setki złotych jeleni będzie kwotą wystarczającą?
Edmund Bracken.
Edmund Bracken.

Liczba postów : 194
Data dołączenia : 04/03/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Roderick Blackwood. Pon Sie 17, 2020 3:47 pm

Lord Blackwood jedynie skinął głową co by nie wyrażać zbytniej uprzejmości wobec Brackena, który niby wydawał się całkiem inteligenty jak na kogoś z ich rodu, aczkolwiek można było odczuć ciągłe wrażenie jakby obracał się ciągle wokół intryg i knucia.. Roderick dokładnie nie wiedział czym jest to spowodowane, być może zaszczepioną od urodzenia nienawiścią do ich rodu albo zwyczajnie jego twarz sprawiała takie wrażenie.
- Wydaje mi się, że kwota trzystu złotych monet jest wystarczająca. - Stwierdził Blackwood - Jednak wolałbym aby były one w złotych drakkarach jeśli jest taka możliwość. - Wysunął prośbę, złoto to co prawda nadal złoto niezależnie jaki grawerunek jest na monecie, jednak u niektórych kupców w Dorzeczu taka waluta schodziła właśnie najłatwiej.
- W takim razie - Zaczął - Skoro jesteśmy w temacie, ile ród Bracken oczekuje za moją urodziwą kuzynke? Osobiście proponowałbym sto pięćdziesiąt do dwustu złotych monet. - Powiedział chłodno,  wolał nie przesadzać z wydatkami wszak jeszcze musiał odpowiednio zapłacić za przygotowanie przyszłej żony Amosa a sam miał swoje plany i inwestycje do zrealizowania, gdzie były wymagane fundusze.
Roderick Blackwood.
Roderick Blackwood.

Liczba postów : 52
Data dołączenia : 04/03/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Edmund Bracken. Pon Sie 17, 2020 4:33 pm

Skinął głową.
- Mogą być i drakkary, coś na pewno się znajdzie - stwierdził obojętnie. Sam nigdy nie rozumiał tego fenomenu, przez który ludzie woleli płacić lokalnymi monetami. - Jak najbardziej. Dwieście złotych monet powinno spokojnie wystarczyć na utrzymanie tej urodziwej damy, o ile nie ma jakichś ekscentrycznych upodobań, hmm? - Sam spodziewał się dużo niższej kwoty, wszak była to ledwo jakaś kuzynka z bocznego rodu. Dwieście monet... Wziąłby i o pięćdziesiąt mniej z pocałowaniem rąk.
Wtem zbliżał się jednak czas na wyłożenie Roderickowi planu trochę bardziej skomplikowanego. Wcześniej rozejrzał się, mógł więc stwierdzić czy nie ma bardzo blisko jakichś podsłuchiwaczy - a w razie czego i Blackwood mógłby zwrócić uwagę. Nachylił się ku niemu i zwrócił się doń półszeptem.
- Widzisz, sprawa o której jednak myślałem z początku, jest trochę bardziej skomplikowana. Nie musimy się za bardzo lubić, ale obu nam pewnie dokuczają obecne warunki i choć w tej sprawie moglibyśmy współpracować. Myślałem o tym i uważam, że nie bez przypadku przez setki lat rządzili nami najpierw jelenie, a teraz Żelaźni. - Powoli ściszał głos, by tą najmniej przyjemną część opowiadać jak najciszej. - Bo widzisz, jesteśmy po prostu słabi i skłóceni. I jeśli chcemy to zmienić, to musimy rozwijać swoje ziemie. Wszyscy. Zwiększyć intensywność handlu i produkcji, stawiać młyny, gospody, naprawiać trakty. I o ile my mamy na to pieniądze, to wielu stłamszonych przez podatki Harwyna - nie. Stąd propozycja, aby wspomóc ich pożyczkami na te inwestycje. Mogę objechać Dorzecze i dogadać warunki, bo doświadczenie kupieckie mam już całkiem niezłe i interesy prowadzić potrafię. Złoto dla bezpieczeństwa będzie brane bezpośrednio z naszych skarbców, to znaczy będę tylko tych mniejszych lordów wysyłał po nie do Ciebie, do ustalonej kwoty. Rozmawiałem już z innymi i są już z nami Harroway, Frey, Cox, Vance... Czyli już pięciu. A pojadę jeszcze do Mallistera, Mootona, Smallwooda... No i wykładamy się od tysiąca do dwóch, ale czym więcej tym lepiej. Pożyczki, ale tak je umówię, żeby zwrócili z dwa razy więcej za rok albo dwa. I pomogę ze wszystkim, żeby te interesy lepiej zadziałały. Wszyscy będą mieli zysk. Oni inwestycje, a my pieniądze i być może handel pobudzimy.
Edmund Bracken.
Edmund Bracken.

Liczba postów : 194
Data dołączenia : 04/03/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Roderick Blackwood. Nie Sie 23, 2020 6:58 pm

-  Moja kuzynka ma upodobania jak każda inna dama... A nawet jeśli się mylę to wydaje mi się, że  Lord Amos szybko się o nich dowie osobiście. - Kto wie co może skrywać jego niewinna kuzynka?  Nie mniej, ród Blackwood nie zamierzał szczędzić na swojej rodzinie skoro mogą sobie na to pozwolić, niech inni wiedzą że mimo tylu lat ciemiężenia przez żelaznych nadal posiadają znaczące bogactwa i wpływy.
Po chwili Edmund postanowił rozmówić się na  dość niewygodny temat, przynajmniej w tym miejscu.. Gorszego czasu na podobną rozmowę właściwie nie mógł wybrać lepiej,
- Kwestia brzmi interesująco, nie da się ukryć - Szepnął - Jednak jest obarczona ryzykiem, jak zresztą każda podobna inwestycja.. Zwłaszcza, że żyjemy w niebezpiecznych czasach,  gdzie wszystkie nasze wysiłki poza zamkami mogą zostać obrócone w proch przez bandytów, żelaznych i samych burzowców którzy mam wrażenie, że w nieodległej przyszłości będą chcieć wpaść do nas z małą wizytą. - Przerwał na chwile, gdy służący postanowił przejść bardzo blisko stołu. - Mówiąc krótko, bo to nie miejsce na podobne rozmowy. Zastanowię się.  - Odparł chłodno z wyjątkowo neutralnym wyrazem twarzy jak na siedzenie przy stole z Brackenem.


Ślub:
Roderick Blackwood.
Roderick Blackwood.

Liczba postów : 52
Data dołączenia : 04/03/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Mistrz Gry Sob Sie 29, 2020 12:18 pm

01/09/10PZ

Król Harwyn Twardoręki wezwał do siebie swoich synów, dowódców, a także niektórych lordów. W tym dwóch panów z Dorzecza - lorda Amosa Brackena i lorda Rodericka Blackwooda, których od czasu pamiętnego pojedynku zwano Kulawym Koniem oraz Złamanym Drzewem. Monarcha przyjacielsko dość zapytał o ich małżonki i to jak się czują, a pan Raventree Hall mógł się pochwalić, że w brzuchu jego pani rośnie pierwszy potomek. W podobnej sytuacji po Nocy Pięciu Ślubów znajdowali się obaj synowie króla oraz lord Harroway, jednak Bracken nie był w stanie nic tutaj dodać.
- Skoro już wszyscy się zgromadzili, możemy zaczynać - przemówił Jego Wysokość, kiedy służba zastawiła stół dzbanami z winem i piwem, podała jadło i opuściła salę.



Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9650
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Halleck Hoare Nie Sie 30, 2020 10:35 pm

Halleck Hoare
Halleck Hoare

Liczba postów : 242
Data dołączenia : 25/05/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Mistrz Gry Pon Wrz 07, 2020 7:53 pm



Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9650
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Halleck Hoare Pią Wrz 11, 2020 12:03 pm

Halleck Hoare
Halleck Hoare

Liczba postów : 242
Data dołączenia : 25/05/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Mistrz Gry Czw Wrz 17, 2020 6:49 pm



Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9650
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Halleck Hoare Sob Wrz 19, 2020 8:27 pm

Halleck Hoare
Halleck Hoare

Liczba postów : 242
Data dołączenia : 25/05/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Mistrz Gry Sob Wrz 19, 2020 9:13 pm



02/09/10PZ - po odejściu pań Tully z rynku

Parę godzin po przygodzie na rynku Mariya oraz jej córka zostały zaproszone do sali tronowej króla Harwyna. Oczywiście "zaproszenie" było użyte jedynie jako forma grzecznościowa, ponieważ sprzeciwienie się woli monarchy nie było realnie dostępną opcją. Kiedy matka oraz dziewczynka przybyły zastały Jego Miłość siedzącego na tronie w otoczeniu kilku innych Żelaznych Ludzi. Potężny i poważny, Twardoręki budził respekt, nieważne czy się go lubiło czy nie. Na pewno zaś śmiałości by pyskować tej majestatycznej figurze nie miała kilkuletnia dziewczynka. Król grzecznie i przyjaźnie, zupełnie inaczej niż Mariya zapamiętała z procesu, poprosił jej córkę by się przedstawiła, a kiedy ta uczyniła to uśmiechnął się... ciepło?
- Dobrze, dobrze... - mruknął. - Słyszałem, młoda damo, że tęsknisz za swoim bratem. Wiedz, że wyrasta on pod moim okiem na dzielnego i sprawnego wojownika, prawdomównego i praworządnego - powiedział przyjaźnie król, chociaż na końcu języka z pewnością miał jeszcze komentarz "Nie tak jak twój ojciec". - Moi ludzie wskażą ci gdzie go znajdziesz. Z pewnością z chęcią skorzysta z przerwy w swoich zajęciach, a jak lepiej ją spędzić niż bawiąc się z siostrą, za którą tak tęskni?
Jeden z królewskich strażników podszedł do młódki i wskazał jej drogę, aby zaraz poprowadzić ją na spotkanie z bratem. O ile nikt, czyli Maryia, nie czynił niepotrzebnych scen, wszystko odbywało się w zaskakująco ciepłej atmosferze. Kiedy jednak dziecko zostało wyprowadzone twarz Twardorękiego straciła przyjazny wyraz, który zastąpiła mina sroga i nieprzejednana.
- Doszły mnie wieści o niebezpiecznych słowach padających z ust twojej córki, pani - oznajmił sucho. - Ciekawi mnie od kogo nauczyła się podobnych rzeczy? Riverrun opustoszało z żołnierzy Tullych, jej zdradzieccy stryjowie biegają po lasach, zaś straż nie spuszcza jej z oka... Jedynie jej matka ma do niej dłuższy dostęp - surowe spojrzenie króla wwiercało się w osamotnioną teraz wdowę. - Chyba że to duch jej ojca powrócił z zaświatów i szepce jej do uszu zatrute słowa? Zdrajca i mąciwoda po śmierci taki jak za życia?

Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9650
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Mariya Mallister Sob Wrz 19, 2020 9:53 pm

Tego momentu obawiała się najbardziej, gdyby chociaż przez chwilę sądziła, że słowa jej córki ujdą uszu władcy to się grubo myliła. Jednak nie miała zamiaru panikować, brońcie bogowie gdy zostały "zaproszone". Mariya bez słowa ruszyła z córką na spotkanie z Królem. Tam, oddała mu pokłon by zaraz gdy zostali sami przenieść spojrzenie na władcę.
- Nie kryję Panie, że nie szczędziłam słów niegodnych matki względem Ciebie Panie, jednak to był moment w którym straciłam męża. Był głupcem, me próby łagodzenia wszelkich błędów spełzały wiecznie na niczym, wszak wówczas gdy wydałeś Panie wyrok byłam zaskoczona, dopiero potem przyszedł szok, panika, rozpacz. Allera, często przebywała w moim towarzystwie to prawda, wówczas musiała słyszeć niektóre słowa. Wszak nigdy Panie nie mówiłam nic poza swoimi komnatami, gdzie byłam tylko z córką i służką, która zresztą została uciszona.
Urwała na chwilę przygryzając nieco dolną wargę.
- Jestem Panie wdową od kilku księżyców, otoczona zupełnie obcymi mi ludźmi, wybacz proszę me słowa, które wypowiedziane były w rozpaczy i żalu wszak widok egzekucji człowieka, z którym się spędziło kilka długich lat nie jest czymś, co można przyjąć spokojnie i łagodnie... Nie ukrywam, że jest mi niezmiernie głupio z tego powodu. Jednak zapewniam Panie, że nigdy nie wpajałam córce nienawiści do Ciebie czy Twych ludzi. To dziecko, które straciło ojca a brat, z którym miała styczność każdego dnia został odesłany pod Twą opiekę. Nie gniewaj się Panie, wszak jestem gotowa ponieść odpowiedzialność za to co powiedziała Allera. Ona w niczym nie zawiniła. Zapewne słowa jakie padły i to co widziałam w dzień egzekucji było spowodowane tym, jak postrzega to co się stało.
Przyznała mając opuszczoną głowę, nie spoglądała na władcę bowiem było jej naprawdę przykro z tego co się wydarzyło, słowa córki były po części jej winą, jednak czego mogła się spodziewać? Jej rozpacz i ból przesiąknął i małą do szpiku.
Mariya Mallister
Mariya Mallister

Liczba postów : 100
Data dołączenia : 18/03/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Mistrz Gry Nie Wrz 20, 2020 4:32 pm

Jego Miłość wysłuchał słów wdowy w ciszy, ważąc każde wypowiedziane przez nią słowo.
- W takim razie będzie ci dane, pani, dowieść prawdziwości swojej skruchy - odezwał się monarcha, po krótkiej chwili milczenia. - Twoja córka zostanie tutaj. Riverrun było zdecydowanie miejscem, które nie służyło jej najlepiej - oznajmił. - Ty zaś pozostaniesz z nią i naprawisz to co twój "żal" uczynił. Dziecko ma przed sobą jeszcze wiele lat życia, szkoda by więc było, gdyby postanowiło pójść w ślad swego ojca, prawda? - chociaż król wypowiedział każde słowo ze spokojem, to w oczach Twardorękiego dostrzec można było niebezpieczny błysk. Pokłady cierpliwości jakie Jego Miłość miał dla rodu Tullych z pewnością były już wyczerpane. - W jednej z miejskich gospód zostaną przygotowane dla was pokoje. Mój zarządca przygotuje listę osobistych przedmiotów jakie chciałybyście by sprowadzono dla was z Riverrun. Ufam, że nie jest to nic co by ci nie odpowiadało, pani?
Zadowolony uśmiech przyozdobił twarz monarchy.
- Obecność na królewskim dworze to w końcu wielki zaszczyt, a co dopiero nauka dziecka na nim.

Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9650
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Mariya Mallister Nie Wrz 20, 2020 5:08 pm

"Twoja córka zostanie tutaj." Czemu tylko początkowo to do niej dotarło? Czemu w pierwszej chwili poczuła obawy co do tego co będzie z jej dzieckiem? Jednak kolejne słowa totalnie ją wprowadziły w osłupienie. Była przekonana, że zostanie ukarana czy chociażby odbiorą jej córkę a tutaj takie coś. Niektórzy rzec by mogli, że miała więcej szczęścia niż rozumu wdowiego, jednak wszystko miało swoje drugie dno. Wiedziała, że obecnie nie ważne co powie, wszystko ale to wszystko zostanie przekazane słowo w słowo Królowi. Mało tego, nie miała pojęcia, że poznany lata temu chłopak nad stawem nieopodal Fairmarket okazał się być synem Władcy! To Ci dopiero będzie szok, gdy przyjdzie jej poznać o ile przyjdzie samego Księcia, męża tej ciężarnej kobiety. Jednak co zwlecze to nie uciecze. A wracając do Króla i jego decyzji, która sprawiła, że na twarzy Mariy wymalował się wpierw strach, a potem zdziwienie, szok. Tak, zdecydowanie.
Uniosła głowę, słysząc jego słowa i spojrzała mu prosto w oczy. On nie żartował, nawet na chwilę. Wypuściła powietrze czując, jak braknie jej tchu.
- Dziękuję Panie,
Wydukała, a gdy zagroził choć nie prosto w twarz acz ubrał słowa w odpowiednio by dać jej do zrozumienia, wiedziała że albo doprowadzi wszystko wedle tego jak On to widzi, albo straci córkę, być może i syna.
- Przysięgam Panie na Siedmiu, że to więcej się nie powtórzy. I z pomocą bogów wszystko naprawię wedle Twej woli.
Przyznała zaciskając dłonie w pięści i lekko skinęła głową.
- Jest to więcej niż mogłabym prosić Panie.
Odezwała się z lekkim dygnięciem w podzięce. Szlag by to wszystko trafił. Miała tutaj zostać? Wśród ludzi, których w ogóle nie znała, którzy byli jej totalnie obcy. Z Riverrun, dużo nie potrzebowała, podstawowe rzeczy, skunie, biżuterię, to co najważniejsze tak samo mała Allera. Nie posiadały dużo bowiem Mariya była zdania, że nie bogactwa czynią człowieka tym kim jest a jego wnętrze więc starała się dążyć do tego by i rodzinie wpoić te same zasady. Niestety Axelowi nie udało się nic wpoić, a jej dzieci...cóż, wszystko okaże się z biegiem czasu.
- Tak Panie, to prawda, mój syn zapewne jest dumny i szczęśliwy, Allera również będzie rada.
Zapewniła z nieśmiałym uśmiechem.
Mariya Mallister
Mariya Mallister

Liczba postów : 100
Data dołączenia : 18/03/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Halleck Hoare Czw Paź 01, 2020 12:02 pm

02/09/10 PZ - późne popołudnie

Halleck Hoare
Halleck Hoare

Liczba postów : 242
Data dołączenia : 25/05/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Findis Arryn Czw Paź 01, 2020 12:06 pm

Findis Arryn
Findis Arryn

Liczba postów : 903
Data dołączenia : 08/05/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Halleck Hoare Czw Paź 01, 2020 2:24 pm

Halleck Hoare
Halleck Hoare

Liczba postów : 242
Data dołączenia : 25/05/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Findis Arryn Czw Paź 01, 2020 7:55 pm

Findis Arryn
Findis Arryn

Liczba postów : 903
Data dołączenia : 08/05/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Halleck Hoare Pią Paź 02, 2020 1:28 pm

Halleck Hoare
Halleck Hoare

Liczba postów : 242
Data dołączenia : 25/05/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Findis Arryn Sob Paź 03, 2020 10:49 am

Findis Arryn
Findis Arryn

Liczba postów : 903
Data dołączenia : 08/05/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Halleck Hoare Sob Paź 03, 2020 5:59 pm

Halleck Hoare
Halleck Hoare

Liczba postów : 242
Data dołączenia : 25/05/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Findis Arryn Nie Paź 04, 2020 12:56 pm

Findis Arryn
Findis Arryn

Liczba postów : 903
Data dołączenia : 08/05/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Halleck Hoare Pon Paź 05, 2020 3:09 pm

Halleck Hoare
Halleck Hoare

Liczba postów : 242
Data dołączenia : 25/05/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Findis Arryn Czw Paź 08, 2020 10:48 pm

Findis Arryn
Findis Arryn

Liczba postów : 903
Data dołączenia : 08/05/2020

Powrót do góry Go down

Kamienna Wieża - Page 2 Empty Re: Kamienna Wieża

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach