Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Samotnia lorda

Go down

Samotnia lorda Empty Samotnia lorda

Pisanie  Mistrz Gry Pon Sie 30, 2021 3:39 pm

***
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9619
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Samotnia lorda Empty Re: Samotnia lorda

Pisanie  Mistrz Gry Pon Sie 30, 2021 3:46 pm

08.11.11 PZ

W związku z ostatnim wielkim zwycięstwem ser Templetona podczas Gwiezdnej Bitwy jak zaczęli nazywać ją prostaczkowie oraz niektórzy żołnierze, a także ze zbliżającą się kontrofensywą na wyspy Siostrzan pan Dziewięciu Gwiazd wpadł na bardzo dobry pomysł. Był tak samo potężny jak wielu innych lordów ale nadal pozostawał rycerzem, tylko rycerzem. Czemu miałby tego nie zmienić? Wymyślił więc, że napisze list do króla z prośbą o nadaniu mu tytułu. W końcu sam nie mógł tego zrobić, bo mogłoby to nosić jakieś znamiona niezależności. Tak też szybko nakreślił list do króla Feanora, który był znany z ostatnich dobrych decyzji i gdy już był na samym końcu, coś go tknęło.
- Ponadto chciałbym prosić o rękę Twej siostry Panie, księżniczki Roweny. Jestem niezamężnym mężem i myślę, że miała by przy mnie bardzo dobrze. - jak pomyślał, tak i napisał. Zgodnie z myślą brania całej ręki zamiast samego palca. Teraz należało czekać tylko na jego odpowiedź, ale wierzył, że przynajmniej jej część będzie pozytywna.. w końcu tak wiele zrobił dla królestwa, prawda?
Will
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9619
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach