Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Samotnia Lorda

Go down

Samotnia Lorda Empty Samotnia Lorda

Pisanie  Olyvar Piper Pon Maj 18, 2020 11:09 pm

~~


Ostatnio zmieniony przez Olyvar Piper dnia Wto Maj 19, 2020 12:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Olyvar Piper
Olyvar Piper

Liczba postów : 6
Data dołączenia : 10/05/2020

Powrót do góry Go down

Samotnia Lorda Empty Re: Samotnia Lorda

Pisanie  Olyvar Piper Pon Maj 18, 2020 11:56 pm

9/02/10PZ
Olyvar Piper
Olyvar Piper

Liczba postów : 6
Data dołączenia : 10/05/2020

Powrót do góry Go down

Samotnia Lorda Empty Re: Samotnia Lorda

Pisanie  Mistrz Gry Wto Maj 26, 2020 9:48 pm




Starucha
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9624
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Samotnia Lorda Empty Re: Samotnia Lorda

Pisanie  Olyvar Piper Czw Maj 28, 2020 11:02 pm



Ostatnio zmieniony przez Olyvar Piper dnia Sro Cze 03, 2020 10:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Olyvar Piper
Olyvar Piper

Liczba postów : 6
Data dołączenia : 10/05/2020

Powrót do góry Go down

Samotnia Lorda Empty Re: Samotnia Lorda

Pisanie  Mistrz Gry Pią Maj 29, 2020 3:44 pm







Matka na Górze


Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Czw Cze 04, 2020 5:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9624
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Samotnia Lorda Empty Re: Samotnia Lorda

Pisanie  Olyvar Piper Czw Cze 04, 2020 12:12 am

Miał Olyvar szczęście, że gdy objął stołek lorda miał kogoś, kto go wspierał i służy dobrą radą.
- Dziękuję ci dziadku. Wiedziałem, że zawsze mogę na tobie polegać.
Justin wysłany przez Oly'ego ruszył natomiast jak strzała w poszukiwaniu maestera. Dobry, uczynny chłopak, który od małego wraz z młodym Piperem wychował się na dworze.
Kiedy Olyvar zabrał się za glinianą butelkę, zarządca rozsiadł się wygodnie w fotelu i zapytał czy może wnukowi pomóc.
-Nie, dzięki. Nie trzeba, sam sobie dam... I myk po chwili siłowania się korek ustąpił.
-A nie mówiłem. Dałem radę. Odstawił korek na biurku i pociągnął długi łyk krzywiąc się lekko. Zaraz po tym dziadek wyrwał mu butelkę z ręki i spytał się o zawartość.
- Wino, to droższe z Reach. Stryjek Addam przywiózł kiedyś z podróży. Ale jak mam być szczery, to nie czuję żadnej różnicy między tym a jakimś tańszym z kuchni. Jak dla mnie każde wino smakuje jak pleśń.
Olyvar Piper
Olyvar Piper

Liczba postów : 6
Data dołączenia : 10/05/2020

Powrót do góry Go down

Samotnia Lorda Empty Re: Samotnia Lorda

Pisanie  Mistrz Gry Czw Cze 04, 2020 5:55 pm

- Pięknie - stwierdził dziadek Addama. - Z Arbor? To jedne z droższych, powinieneś je traktować z szacunkiem - skarcił go. - Widocznie nie dorosłeś jeszcze do wina. Ale nicto, zdążysz jeszcze.
Quentyn podszedł do szafy, wyjął dwa kielichy, wyrwał butelkę z rąk młodego lorda i rozlał napój po kielichach. - O tak się pije, kulturalnie. Może dlatego tak źle Ci się piło.


Matka na Górze
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9624
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Samotnia Lorda Empty Re: Samotnia Lorda

Pisanie  Olyvar Piper Pon Cze 15, 2020 12:39 am

-Nie mam bladego pojęcia, czy jest z Arbor. Na wspomnienie dziadka, o tym, że jeszcze nie dorósł lekko się obruszył.
-Po prostu są rzeczy, które smakują mi bardziej. Dajmy na to soki. Czemu na ucztach nie można pić soków? Przecież są smaczniejsze i ludzie od nich nie głupieją. Proste rozumowanie.
Podczas rozmowy zarządca wyrwał Oly'emu wino z ręki za zaczął rozlewać do kielichów. Chwycił swój i zaczął powoli przechylać, upijając po troszku naśladując dziadka.
-Nie, dalej smakuje, jakby ktoś wycisnął do butelki przepoconą włosienicę.
Olyvar Piper
Olyvar Piper

Liczba postów : 6
Data dołączenia : 10/05/2020

Powrót do góry Go down

Samotnia Lorda Empty Re: Samotnia Lorda

Pisanie  Mistrz Gry Pią Cze 19, 2020 2:00 pm

- Soki to napój dla kobiet i dzieci - odpowiedział Olyvarowi Quentyn. - Wino jeszcze jakoś przejdzie, ale prawdziwi mężczyźni piją mocne ale i nalewki. Inaczej nikt nie będzie traktował Cię z należytym szacunkiem - Wypił swój kielich do dna i ponownie go napełnił. Wziął jeszcze łyka... i o mało nie wypluł kolejnej porcji. Odłożył wino, spojrzał srogo na młodego lorda i trzepnął go po głowie. - Gdzie włosienicę?! Najlepsze wino w Westeros? Czy Ty masz rozum i godność? - I pewnie powiedziałby coś jeszcze, gdyby w porę nie przyszedł Derrick.


Matka na Górze
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9624
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Samotnia Lorda Empty Re: Samotnia Lorda

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach