Samotnia Krola

Go down

Samotnia Krola

Pisanie  Stevron Frey on Wto Gru 12, 2017 7:14 pm

Samotnia jest dosyć małym pokojem z wielkim dębowym stołem pośrodku, na którym leży rozciągnięta mapa Westeros, a ściany obwieszone są skórami zwierząt upolowanych przez Lorda. W komnacie jest bardzo mrocznie i światła dostarcza tam średniej wielkości kandelabr oraz świece na ścianach.
Stevron Frey

Liczba postów : 31
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Re: Samotnia Krola

Pisanie  Stevron Frey on Wto Gru 12, 2017 7:17 pm

1 stycznia 336 AC

Zamyślony Stevron siedział na krześle i przyglądał się uważnie mapie. Po kilku godzinach zastanawiania się i rozpatrywania wszelkich opcji podjął decyzję. Posłał sługę po dowódcę zbrojnych i powiedział – Elmo postanowiłem stworzyć doborową jednostkę szturmową, która będzie potrzebna nam w trakcie bitew wedle najnowszej taktyki, którą zamierzam przetestować na naszych południowych sąsiadach. Postanowiłem również zaprosić Brackenów, aby podzielić się tridentem północnym, lecz jeśli odmówią i tak powinniśmy se dać radę przy pomocy lenników i kompanii najemniczych. Znajdź 300 ochotników i stwórz z nich tę jednostkę. Możesz odejść. A i przy okazji możesz zacząć poszukiwać najemników. - Po wyjściu Elmo zabrał się do pisania listów...
Stevron Frey

Powrót do góry Go down

Pisanie  Mistrz Gry on Sro Gru 13, 2017 9:19 pm

Dowódca zjawił się od razu, po wezwaniu, przez swego króla. Nie mocno, acz pewnie, zapukał w drzwi, a gdy uzyskał pozwolenie, wszedł i się skłonił. - Królu. - powiedział i się wyprostował, zamieniając się w słuch. Wysłuchał uważnie co jego pan miał do powiedzenia. Choć nie podobał mu się ten pomysł za bardzo, bo jego rodzina pochodziła z ziem Raventree Hall, nie mógł oponować. - Zrobię co w mojej mocy, Panie. - rzekł i ponownie się skłonił, po czym wyszedł z komnaty, żeby dopilnować rzeczy, na które dostał zlecenie.  Na początku, jednak poszedł wydać odpowiedni rozkaz, dotyczący naboru najemniczego, a dopiero później, zorganizować "ochotników".

Drowned
Mistrz Gry

Liczba postów : 1112
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Pisanie  Stevron Frey on Wto Gru 26, 2017 9:28 pm

Stevron Frey

Powrót do góry Go down