Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wielka Sala

Go down

Wielka Sala Empty Wielka Sala

Pisanie  Mistrz Gry Pią Lip 08, 2022 10:14 pm

***
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9625
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Wielka Sala Empty Re: Wielka Sala

Pisanie  Dorren Stark Pon Lip 18, 2022 4:33 pm

30/07/7PP - Poranek

Dorren cieszył się, że nie musieli spędzić za dużo czasu przed wejściem do wielkiej sali, gdyż od wielu dni byli w drodze. Książę złapał krok zaraz obok Króla w trakcie którego wysłuchiwał co ma on ciekawego do powiedzenia, albo nie ciekawego... jak się okazało. - Owczy. - Odparł krótko, jakby nie miało dla niego to żadnego znaczenia, tylko po to aby wybrać jakąkolwiek dostępną opcje. - Panie, zapewne wiesz po co udałem się na Północ w twoje progi. Zapewne tak samo mi jak i Tobie zależy na Północy. Żyjemy tutaj razem, więc także razem powinniśmy raz jeszcze zawalczyć o tą słuszną sprawę. Byłem z królem Torghenem za murem. W ramie w ramię walczyliśmy z dzikimi. Niestety doznaliśmy sromotnej porażki, a Wasz Król już nie wrócił do domu - poświęcił się w imię wspólnej sprawy. - Zmienił pozycje w krześle na bardziej komfortową, po czym kontynuował. - W Winterfell z rozkazu Króla Północy zbiorą się wszystkie chorągwie w wiadomym celu. Z tego co zdążyłem zauważyć to także nie próżnujesz, Panie. Pierwsze co to siły dzikusów uderzą na najbardziej wysunięte Królestwa - czyli na Was!. Uważam, że powinniśmy połączyć siły pod chorągwią Starków z Wintefell. To jedyny słuszny wybór. Inaczej możecie próbować własnych sił w najbliższych starciach, jednakże nie widzę najbliższej przyszłości kolorowo mój Panie, jeżeli odmówicie! - Powiedział stanowczo, nie miał zamiaru ociągać się z tematem.
Dorren Stark
Dorren Stark

Liczba postów : 45
Data dołączenia : 21/04/2022

Powrót do góry Go down

Wielka Sala Empty Re: Wielka Sala

Pisanie  Mistrz Gry Sro Lip 20, 2022 8:02 pm

- Tak, nie próżnujemy - przyznał Artos, sięgając po odznaczający się bardzo mocnym zapachem kawałek koziego sera. - Wszystkie klany mobilizują wojowników, a nasze kuźnie pracują dniem i nocą produkując oręż. Jeżeli Dzicy postanowią podejść nasze góry spotkają się z zaciekłym oporem - stwierdził stanowczo. - Może i zaatakują najpierw nas, może najpierw zaatakują Umbera. Nasza północna granica wciąż osłaniana jest przez pozostającą pod kontrolą Nocnej Straży część Muru, od zachodu mamy wody, od południa wasze ziemie. Jedynie ze wschodu mogą próbować wkroczyć w góry, ale nie będzie to łatwa przeprawa. Czekają ich wąskie i nieznane ścieżki, a nasi ludzie od tygodni zastawiają tam sidła i szykują zasadzki - pochwalił się król górali. - Nie da się jednak zaprzeczyć, że nie zaznamy spokoju, dopóki Dzicy nie poniosą decydującej klęski i nie zostaną odrzuceni za Mur - przyznał. - Dlatego chętnie staniemy raz jeszcze do boju u waszego boku - oznajmił z uśmiechem, zaraz jednak uniósł palec pokazując, że jest jakieś "ale" - jednak uczynimy to dopiero, kiedy bój ten będzie znany. Nasi ludzie wciąż się szykują, a nie opuścimy swoich domów, które, jak sam przyznałeś, są narażone, dopóki nie będziemy wiedzieć nic o położeniu i planach wroga. Kiedy horda Dzikich będzie w ruchu i będzie szansa na stoczenie bitwy, wówczas ruszymy pośpiesznie połączyć siły z wami i ją wydać. Do tego czasu będziemy wzmacniać się i bronić naszych gór.

Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9625
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Wielka Sala Empty Re: Wielka Sala

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach