Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Samotnia

Go down

Samotnia Empty Samotnia

Pisanie  Jeremiah Mormont Pon Wrz 20, 2021 6:39 pm

***
Jeremiah Mormont
Jeremiah Mormont

Liczba postów : 45
Data dołączenia : 05/07/2021

Powrót do góry Go down

Samotnia Empty Re: Samotnia

Pisanie  Jeremiah Mormont Pon Wrz 20, 2021 6:48 pm

Jeremiah Mormont
Jeremiah Mormont

Liczba postów : 45
Data dołączenia : 05/07/2021

Powrót do góry Go down

Samotnia Empty Re: Samotnia

Pisanie  Mistrz Gry Pią Paź 01, 2021 10:35 pm

Jeremiashowi udało się zastać lorda w swojej Samotni choć po wejściu widać było, że wyraźnie jest czymś zajęty i po jego minie dało się odczytać, że lepiej by było gdyby nikt nie tracił mu teraz czasu. W końcu ruszali na wojnę, a on miał jeszcze tak wiele do przygotowania! Przywitał się z nim w grzeczny sposób, był on jednak członkiem rodziny lordowskiej, mimo że tak odległej to wciąż poważanej i starożytnej. Wysłuchał słów Mormonta i mu żwawo odpowiedział.
- Teraz pewnie komenderuje swoimi ludźmi, zaraz wyruszamy na szlak. - odpowiedział i szybko wraz za słowami Jeremiaha zaczął odpowiadać. - W porządku, powiedz strażnikowi pod drzwiami, żeby Cie zaprowadził. - dodał i sam już później miał zamiar mu przekazać, żeby pilnował tego co pisze Mormont, nie mogli przecież pozwolić żeby zdradził jakieś delikatne informacje i przypadkiem wysłał je do Wyl. - Swoją drogą, co znaczy wyrażenie "ok". To jakiś szyfr? - dopytał nieco zaciekawiony i dalej pakował mapy do torby podróżnej. W sprawie glejtu lord machnął ręką, pokazując tym samym, że załatwi tę sprawę i to bezinteresownie! Widocznie kwestia dornijki i braku z tego żadnych profitów, nie zrobiło mu żadnej różnicy. Cóż skoro byli z Errolem, to postanowił mu zawierzyć i w razie czego go pociągnąć do odpowiedzialności.
- Jeśli to wszystko to przepraszam, jestem zajęty. Glejt przyśle do waszego namiotu. A i jak jesteście z Errolem też się pakujcie, zaraz wyruszamy.
Will
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9627
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Samotnia Empty Re: Samotnia

Pisanie  Jeremiah Mormont Sro Paź 06, 2021 8:20 am

-To skrót od tego, że wszystko ze mną dobrze Panie. Niekiedy lepiej oszczędzać słowa i jasno i zwięźle przekazać informację.-odpowiedziałem na pytanie Lorda.-Dziękuje Panie za informacje i pozwolenie na skorzystanie z kruków. Nie będę Ci przeszkadzał, wyruszę niezwłocznie po napisaniu do mojego obozu, abyśmy mogli ruszyć za wami.
Jak powiedziałem tak i zrobiłem. W końcu zaczęło się coś układać po mojej myśli, Lord Haystack Hall jest niedaleko, więc będziemy mogli wyruszyć. Martwiłem się, że to potrwa o wiele dłużej. Znowu pozwoliłoby to na regenerację moi ludzi, jednakże nie można mieć wszystkiego. Od wczoraj odpoczywają, więc będą musieli się zadowolić niestety tą krótką przerwą. Wyszedłem więc z Samotni lordowskiej i powiedziałem strażnikowi, że jego Lord kazał przekazać, by ten mnie zaprowadził do komnat Maestra, abym mógł wysłać list. Tak, więc dłużej nie czekając, udałem się z nim właśnie w tamtym kierunku.
Jeremiah Mormont
Jeremiah Mormont

Liczba postów : 45
Data dołączenia : 05/07/2021

Powrót do góry Go down

Samotnia Empty Re: Samotnia

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach