Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Samotnie Królewska.

Go down

Samotnie Królewska. Empty Samotnie Królewska.

Pisanie  Mistrz Gry on Wto Sty 09, 2018 2:14 pm

***
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5766
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Samotnie Królewska. Empty Re: Samotnie Królewska.

Pisanie  Mistrz Gry on Wto Sty 09, 2018 2:19 pm

22 stycznia 336


Na dziedziniec Kamiennego Żywopłotu zajechał orszak z królem Jonosem Brackenem na czele. Wszyscy byli zmęczeni po długiej podróży, ale zdołali wykrzesać z siebie jeszcze tyle energii, by obejrzeć armię stojącą pod murami zamku. Wszystko wyglądało, tak jak zaplanował sobie król Bracken, po tej małej inspekcji kroki Króla skierowały się do pokoi, by mógł się odświeżyć. Podróże męczyły. Po krótkiej wizycie u siebie w komnacie wezwał syna i lorda Smallwooda do swojej samotni. Uściskał syna, a z lordem Smallwoodem wymienił przyjacielski uścisk dłoni.
-Zagłada Blackwoodów jest bliska, musimy jednak poczekać chwilę z wyruszeniem,
razem z lordem Freyem ustaliłem, że ruszymy 27 stycznia, za pięć dni.
- powiedział, po czym skrócił im plan działania.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5766
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Samotnie Królewska. Empty Re: Samotnie Królewska.

Pisanie  Markus Bracken. on Wto Sty 09, 2018 4:01 pm

Markus, który do tej pory błądził po korytarzach zamku, zerwał się gorliwie aby powitać ojca i omówić z nim najważniejsze sprawy. W samotni król czekał w towarzystwie lorda Smallwooda. Mark odwzajemnił uścisk ojca, a następnie ścisnął dłoń gościa i zajął najbliższe mu miejsce. Kiedy wsłuchiwał się w opowieści króla, opadł na krześle wygodniej i skrzyżował dłonie, skupiając wzrok na swoich palcach. Kiedy dane mu było dojść do głosu, nie zastanawiał się nad wytwornym doborem słów. Przecież nie o to chodziło.
- Rozumiem, że skoro postanowione, to możemy w pełni ufać Freyom? Mieć pewność, że kiedy tam dotrzemy, nie zwrócą się przeciwko nam? - Mówił powoli i na tyle poważnie, że nikt nie powinien mieć problemów z odgadnięciem, o czym właściwie myślał. Po krótkiej chwili, kiedy dał królowi czas na odpowiedź, dodał. - Nasi ludzie są gotowi wyruszyć już zaraz, a kolejne kilka dni da im szansę na jeszcze pewniejsze przygotowania. Mogło być ich więcej ale doszedłem do wniosku, że na czas mobilizacji nie należy osłabiać granic i pozbawiać wiosek wszystkich mężczyzn do pracy. Jak z pewnością zauważyłeś, w okół zamku gromadzi się sporo rzemieślników. Długo myślałem nad wzmocnieniem obrony. Zdaje się, że przed wyruszeniem powinniśmy postawić na silną defensywę, a co za tym idzie, pozostawić tu znaczną liczbę żołnierzy w razie gdyby komuś przyszło na myśl wtargnąć na nasze ziemie. Do tego można by zlecić budowę tymczasowych wałów w okół murów. Najważniejsze decyzje czekają na ciebie, ojcze. 
Markus Bracken.
Markus Bracken.

Liczba postów : 18
Data dołączenia : 19/12/2017

Powrót do góry Go down

Samotnie Królewska. Empty Re: Samotnie Królewska.

Pisanie  Mistrz Gry on Wto Wrz 10, 2019 7:26 pm

30 września 336AC

Jego Wysokość, Myle Blackwood, Król Tridentu zajął samotnię lorda Brackena by wysłuchać wieści ze wszystkich strat jakie zostały poniesione w czasie bitwy. Serce bolało go, kiedy wymieniano zmarłych każdego z uczestniczących w potyczce rodów, kolejni dobrzy ludzie z Dorzecza uśmierceni przez kaprys szaleńca. I po co tym Arrynom była ta wojna? Przynajmniej nie ponieśli tak wielkich strat jakich Blackwood spodziewał się słysząc o nadciągających wojskach wroga. Dobrze, biorąc pon uwagę, że zbrojni Arrynów wciąż kręcili się po Dorzeczu. Miał jednak nadzieję, że uciekające piechotą oddziały szybko poddadzą się przed pościgiem nękającym ich dniem i nocą za sprawę lorda Edmure'a.Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 5766
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Samotnie Królewska. Empty Re: Samotnie Królewska.

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach