Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ogród

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ogród - Page 3 Empty Ogród

Pisanie  Rhaenys Targaryen. Pon Mar 09, 2020 12:07 am

First topic message reminder :

Ogród, do którego dotrzeć można schodząc po łuku Smoczego Ogona. Wewnątrz rosną strzeliste, ciemne drzewa, dzikie róże, wysokie, cierniste żywopłoty i żurawiny. Ogród przesycony jest przyjemną, sosnową wonią.
Rhaenys Targaryen.
Rhaenys Targaryen.

Liczba postów : 175
Data dołączenia : 27/10/2019

Powrót do góry Go down


Ogród - Page 3 Empty Re: Ogród

Pisanie  Rhaenys Targaryen. Wto Lip 27, 2021 9:52 pm

-Człowiek i zwierzę? Po co? Czy można jakoś przejmować zwierzęce cechy czy umiejętności? I jaka mogła być to cena? - nie wiedzieć kiedy nachyliła się bliżej babci, a pytań jedynie przybywało wraz z kolejnymi odpowiedziami.
Skinienie w stronę służby się pojawiło, podobne tematy zawsze lepiej omawiało się chociaż przy niewielkiej ilości alkoholu. Kiedy kielich pojawił się przed nią, a po chwili znalazła się w nim również odpowiednia zawartość upiła łyka, nie za dużego jednak. Myśli wokół snu zaprzątały jej głowę na tyle, że nie pojawiła się na śniadaniu, a wino i pusty żołądek stanowiły wyjątkowo zdradliwe połączenie.
-Zmartwił... acz nie chodzi chyba o samych wojowników. Chodzi o tę magię, o jej aurę. To coś bardzo złego, mrocznego. Nie wiem, czy będzie chciało się ograniczyć do jednej grupy czy może plany są dalsze. Miałam raz sen, który też mnie... poruszył. Ale on był z przeszłości i chociaż scena była niepokojąca nie wprawiła mnie w podobne poczucie zagrożenia.
Może się myliła. Miała nadzieję, że się myliła. Ktoś, kto zna potężną magię krwi na Północy, pomagający brutalnym i agresywnym wojownikom? Nie podobała jej się taka współpraca i nie wiedziała, gdzie mogą być jej granice i jakie plany mogły za tym stać.
Rhaenys Targaryen.
Rhaenys Targaryen.

Liczba postów : 175
Data dołączenia : 27/10/2019

Powrót do góry Go down

Ogród - Page 3 Empty Re: Ogród

Pisanie  Mistrz Gry Wto Lip 27, 2021 10:16 pm



Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9615
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Ogród - Page 3 Empty Re: Ogród

Pisanie  Rhaenys Targaryen. Nie Sie 01, 2021 7:42 pm

Rhaenys Targaryen.
Rhaenys Targaryen.

Liczba postów : 175
Data dołączenia : 27/10/2019

Powrót do góry Go down

Ogród - Page 3 Empty Re: Ogród

Pisanie  Mistrz Gry Wto Sie 03, 2021 8:43 pm



Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9615
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Ogród - Page 3 Empty Re: Ogród

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach