Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przedpola

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Przedpola - Page 2 Empty Przedpola

Pisanie  Lancel Lannister. Pon Kwi 23, 2018 9:39 pm

First topic message reminder :

Ziemie rozciągające się wokół twierdzy Leffordów.
Lancel Lannister.
Lancel Lannister.

Liczba postów : 185
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down


Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Lancel Lannister. Sro Lip 11, 2018 11:32 pm

Lancel Lannister.
Lancel Lannister.

Liczba postów : 185
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Gedeon Lannister. Sro Lip 11, 2018 11:54 pm

Gedeon Lannister.
Gedeon Lannister.

Liczba postów : 141
Data dołączenia : 07/12/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Lancel Lannister. Pią Lip 13, 2018 6:09 pm

Lancel Lannister.
Lancel Lannister.

Liczba postów : 185
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Mistrz Gry Pią Lip 13, 2018 11:58 pm



Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9616
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Gedeon Lannister. Sob Lip 14, 2018 12:32 am

Gedeon Lannister.
Gedeon Lannister.

Liczba postów : 141
Data dołączenia : 07/12/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Lancel Lannister. Sob Lip 14, 2018 9:16 pm

Lancel Lannister.
Lancel Lannister.

Liczba postów : 185
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Gedeon Lannister. Sob Lip 14, 2018 10:51 pm

Gedeon Lannister.
Gedeon Lannister.

Liczba postów : 141
Data dołączenia : 07/12/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Mistrz Gry Wto Lip 17, 2018 9:41 pm



Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9616
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Lancel Lannister. Wto Lip 17, 2018 9:53 pm

Lancel Lannister.
Lancel Lannister.

Liczba postów : 185
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Mistrz Gry Wto Lip 17, 2018 10:11 pm

01/05/336AC


Lordowie Zachodu przygotowali wszystkie wozy z zaopatrzeniem do wymarszu, a zbrojni zwijali w tej chwili ostatnie namioty by móc ruszyć w drogę. Wkrótce armia zgodnie z wolą króla miała być w pełnej gotowości do marszu. Wtem do króla dotarła wiadomość od jego patroli, iż zbliża się oddział konnych pod sztandarami lordów Dorzecza. Widać było sporą grupę jeźdźców pośród których widać było około trzech dziesiątek konnych w barwach Tullych pod ich sztandarem, dziesięciu ludzi Piperów oraz grupę ludzi... Blackwoodów. Nad całą kolumną powiewał zaś siedmiobarwny sztandar pokoju. Poselstwo to zatrzymało się przed obozem Lannistera około kilkudziesięciu metrów i wysłało posłańca mówiącego, iż król Myle i lord Edmure chcą widzieć się z dowódcą tych wojsk. Na krawędzi obozowiska zebrała się grupa zaciekawionych rycerzy i kilku lordów, wojska zaś pilnowane przez swoich przełożonych stały w szyku gotowe do marszu podczas gdy koledzy zwijali ostatki obozu.

Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9616
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Harry Arryn. Wto Lip 17, 2018 10:54 pm

Cóż, takiego obrotu spraw młody Arryn na pewno się nie spodziewał. Osobiście się przecież Króla pytał o zdanie, jak się powinno czynić, a jego zdaniem należało oszczędzić stal na potem, jednak się mylił. Książę jechał tuż obok króla Edmure'a Tully'go wraz ze swym nowym przyjacielem, Elisem Piperem, w końcu Harry mógł mu takowe miejsce w kolumnie załatwić. Jego koń był przyozdobiony błękitnym kropierzem, a sam rudzielec miał na sobie pełną zbroję płytową i miecz przy boku. Przez ostatni czas trochę potrenował z obozowymi koleżkami, więc czuł się pewniej mając na orędziu rycerski kawał stali na ludzi Lannisterów. Podróż niezbyt się dłużyła młodzikowi, wręcz ją całą przemyślę na temat tej całej wojny. Po sporym kawałku czasu dojechali oni na miejsce. Niebieskooki nagle się przebudził na widok ich obozu i ruszył wraz z posłańcami do lwów. Giermek osobiście dzierżył siedmiobarwny sztandar pokoju i odczuwał z tego powodu wielką dumę. Na samym początku spodziewał się jakichś kuszników, czy czegoś podobnego, ale nic z tych rzeczy, byli tutaj wyłącznie obserwujące grupki ludzi. Towarzysząc tak posłańcu, chwycił mocniej lejce, czekając na odpowiedź rodu Lannistera.
Harry Arryn.
Harry Arryn.

Liczba postów : 177
Data dołączenia : 28/12/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Myle Blackwood. Wto Lip 17, 2018 10:57 pm

Myle Blackwood.
Myle Blackwood.

Liczba postów : 129
Data dołączenia : 25/02/2018

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Lancel Lannister. Sro Lip 18, 2018 12:00 am

Lancel przebywał gdzieś pod murami Złotego Zęba w towarzystwie swego syna, księcia Gedeona, czterech gwardzistów czyli dwóch synów lorda Kenninga, kuzyna lorda Farmana oraz lorda dowódcy ser Podricka Payne'a, oraz dwóch lordów. Wszyscy ubrani byli w zbroje oraz siedzieli na koniach gotowi do drogi. Rozmawiali o nadchodzących dniach oraz o dalszych planach. Stary Lew, oraz zapewne jego towarzysze, zdziwił się przeto, gdy zakomunikowano mu, że do obozu przybyło poselstwo jadące od strony Dorzecza. Jeszcze bardziej się zdziwił, gdy okazało się, że to Blackwood i Tully. Czemu jego nowy wasal przybywał do obozu w towarzystwie...Blackwooda? To było podejrzane i podświadomie Lancel poczuł, że coś tu jest nie tak. Nie podejrzewał Blackwooda o chęć złożenia mu hołdu lennego. Pognał więc konia na czoło swoich oddziałów, a w raz z nim pojechał Gedeon, gwardia, oraz ci lordowie, którzy mu towarzyszyli czyli Sarsfield i Prester. Zatrzymali się tuż przed wojskami. Lancel zbadał wzrokiem całą sytuację. Był to dosyć duży oddział zbrojnych z Dorzecza, nie mógł teraz na oko powiedzieć ile dokładnie, ale kilka dziesiątek na pewno. Nad wszystkim powiewała tęczowa flaga. Zabawne, że jeszcze niedawno Blackwood mógł w imię tych barw być zwalczany przez Wiarę Wojującą. Król nie potrzebował zabierać ze sobą żadnych ludzi ponad tych, którzy już mu towarzyszyli poza jakimś giermkiem, któremu wręczyli sztandar z dumnym lwem Lannisterów. Szturchnął konia, aby ten krokiem nieco szybszym niż wolny ruszył w kierunku dorzeczan. Zatrzymał się w połowie drogi.
Lancel Lannister.
Lancel Lannister.

Liczba postów : 185
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Mistrz Gry Sro Lip 18, 2018 12:47 am

To zabawne jak Lannisterowie umieli już uznać Tully'ego za swojego wasala, chociaż ten nie złożył jeszcze żadnej przysięgi. Nawet nie dał w rzeczywistości w pełni ostatecznej odpowiedzi Gedeonowi, samemu czekając czy Lancel najpierw przyjmie wszystkie jego warunki. W końcu dwaj posłowie nie mogli zagwarantować mu, iż król Zachodu zgodzi się na wszystko. Tak czy inaczej był tu teraz...
- Lannister - Tully przywitał Lancela sucho, pochylając lekko głowę. - Twój syn mógł przybyć tu i przekazać ci pewne wieści, które przybyłem poprawić, poczuwając się do obowiązku by zrobić to osobiście. Po dokładniejszej konsultacji z moimi doradcami stwierdziłem, iż zgięcie kolan przed Zachodem nie leży w interesie Riverrun, ponadto mieszałoby godność ludzi z Dorzecza z błotem - oznajmił Edmure. Pamiętał Lancela Lannistera z dawnych lat, gdyż zdarzyło mu się zobaczyć go parę razy i był to raczej żałosny widok. Jego tchórzliwe zachowanie teraz nie polepszyło opinii Pstrąga ni trochę. - Ród Tullych poprzysiągł swą wierność Blackwoodom z Raventree Hall - poinformował, nie spuszczając wzroku z Lannistera, a w jego oczach widać było jedynie pogardę. - Nie byłeś łaskaw odpowiedzieć na mego kruka proszącego o określenie celu jaki ma armia zbierana na mojej granicy, to druga kwestia jaką przybyłem poruszyć osobiście. Wybieracie się na piknik?

Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9616
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Lancel Lannister. Sro Lip 18, 2018 11:26 am

Edmure był szorstki i nieprzyjemny. Lancel widział, że Ryba nim gardził. Zacisnął pięści na lejcach i spojrzał groźnie.
-Tully. - odpowiedział analogicznie.
A więc Ryba się wycofał. To całkowicie wywracało do góry nogami wszystkie plany, jakie Stary Lew miał odnośnie jego ziem.
-Syn powiedział mi, że lord Rzek to honorowy człowiek, ale musiał się spotkać z kimś innym. Widzę bowiem że pod wpływem innych zmienia zdanie jak kobieta. - powiedział oschle. - Niech jednak tak będzie. Oznajmiam wam wobec tego, że Królestwo Zachodu podejmie wrogie kroki wobec waszego zjednoczonego królestwa.
Następnie Tully poruszył temat jego listu. Lancel przewrócił oczami i spojrzał w bok. Następnie znów spojrzał na Tully'ego.
-Twój kruk nie zastał mnie w Casterly Rock, byłem bowiem z wizytą u mojego wasala, lorda Lefforda. Nim posłaniec go do mnie przyniósł minęło już sporo czasu. Uznałem, że nie ma sensu posyłać tą samą drogą odpowiedzi, dlatego wysłałem poselstwo w osobie mego syna oraz syna mego chorążego. Odpowiem jednak teraz, skoro za pierwszym razem nie zrozumiałeś. Tak, wybieram się na piknik - do Riverrun, a ta armia to moja osobista gwardia.
Lancel Lannister.
Lancel Lannister.

Liczba postów : 185
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Harry Arryn. Sro Lip 18, 2018 1:16 pm

Arryn zauważył wyjeżdżające lwy, więc cofnął on się wraz z posłańcem do kolumny króla. Obrócił konia do starego lwa i słuchał danej konwersacji ze stoickim spokojem. Lecz przybierała ona dość śmieszny obrót, który się wręcz prosił o komentowanie. Poprawił tak opaskę na swym oku wolną ręką, a chorągiew bardziej oparł o prawe ramię. Na słowa Lancela nawet uniósł prawą brew ku górze. Oskarżano Tully'go o brak honoru, a nie składał do tej chwili żadnej przysięgi. Nawet obrażono go o posiadanie ducha kobiety, nie mężczyzny, co mogło często powodować do pojedynków. Zobaczymy, co się zaraz wydarzy.
Obserwował tą całą sytuację, potem spojrzał na Pipera. Ściszył on głos.
- Zdaje mi się, że Król Lancel Lannister się boi. - Wyrzekł, po czym ponownie spojrzał na Króli, będąc przy tym z tyłu. - Choć tylko Siedmiu wie, czy to prawda.
Następnie bardziej wyprostował się w siodle, uniósł dumnie brodę ku górze i patrzył się prosto przed siebie. Nie zamierzał się mieszać w to wszystko. To co się ma stać, będzie w rękach Siedmiu. On nie będzie tego wszystkiego oceniał. Nie ma do tego prawa. Na pewno będzie musiał poćwiczyć pokorę.
Harry Arryn.
Harry Arryn.

Liczba postów : 177
Data dołączenia : 28/12/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Myle Blackwood. Sro Lip 18, 2018 2:56 pm

Myle Blackwood.
Myle Blackwood.

Liczba postów : 129
Data dołączenia : 25/02/2018

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Mistrz Gry Sro Lip 18, 2018 3:19 pm

Ach, jak żałosne musiały być podobne słowa Lancela dla uszu towarzyszących mu lordów. Jedna zmiana zdania pod wpływem doradców świadczy o kobiecym duchu? Czy król Skały nie pamiętał już jak zrezygnował z własnych planów z takiego samego powodu ledwie przed dwoma dniami? Możliwe, że lordowie nie zwrócili na to uwagi, acz... Kto wie... Edmure nie dał się jednak w żadnym razie sprowokować, a personalne uszczypliwości Lannistera świadczyły w jego oczach jedynie o tym jak małym i żałosnym był człowieczkiem. Czego jednak mógł się spodziewać? Skwitował więc jedynie słowa świętoszkowatego - acz najwyraźniej mającego mało szacunku dla Wojownika - króla delikatnym, pogardliwym uśmiechem.
- Riverrun nie otwiera swoich bram przed podobnymi tobie, Lannister - rzekł Tully, jednak nie mówił wiele więcej. Po pierwsze nie miał zamiaru uczestniczyć w jakichś nędznych przekomarzaniach niczym przekupka na targu, po drugie zaś jego król wziął sprawy w swoje ręce.
Jedyne co Edmure mógłby zrobić to doradzić Myle'owi ostrożność układając się z Lannisterami. Zawieranie paktów z ludźmi bez honoru jest jak budowanie zamku na ruchomych piaskach, a w Riverrun niewielu by się znalazło ludzi kłócących się z opinią, iż Lwy mają gówno zamiast honoru, a ich słowo warte jest tyle co nic.

Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9616
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Gedeon Lannister. Sro Lip 18, 2018 8:12 pm

Wizyta Tully’ego I Blackwooda była co najmniej niespodziewana. Gedeon był przecież pewien, że Stara Ryba słowa dotrzyma, a przecież wyraźnie powiedział wtedy „będziemy mieć pokój na warunkach zaoferowanych przez księcia”. Nie było tam żadnego może. Chyba, że Gedeon miał coś ze słuchem. Ewentualnie Edmure Tully zapomniał, co to znaczy honor rycerski i wartość danego słowa, nawet jeśli nie szła za nim żadna pisemna deklaracja.
Niemniej nie okazywał złości. Wręcz przeciwnie. Czuł przede wszystkim smutek. Był rycerzem dla którego honor był jedną z najważniejszych idei. Nie popierał działań swego ojca, jednak ten sam honor i posłuszeństwo wobec suwerena i ojca zarazem sprawiały, że robił co mógł, by wola króla Lancela mogła wcielić się w życie. Okazało się jednak, że niektórzy tylko chowają się za tym samym honorem. Oto bowiem kolejne dwie ważne postaci pokazały, że nie ma on w świecie polityki żadnego znaczenie, że bez wielkiego powodu można łamać dane słowo.
– Mój Królu, nie ma potrzeby, by padały tutaj takie słowa - zwrócił się łagodnie do swego Pana Ojca, nie podobało mu się bowiem, jak zwraca się od przybyłych „posłów”. Z drugiej jednak strony Tully też przywitał ich oschło. Jednak co się było obu dziwić.
– Przed podobnymi komu, lordzie Edmure? Chcesz zapewne powiedzieć, że Lannisterowie nie mają honoru? – powiedział równie spokojnie. Jakże dziwnie wyglądało oblicze Uśmiechniętego Rycerza, gdy ten stawał się tak poważny. – Pragnę Ci przypomnieć, że to nie w naszym rodowym zawołaniu znajduje się „honor”. A jednak przychodzisz tu mówiąc, że ród Tullych przysiągł wierność Raventree Hall? Mimo danego słowa? – zapytał wciąż patrząc prosto na Edmure’a. – Czy tyle właśnie znaczy honor rodu Tullych? Mogłeś powiedzieć wtedy wszystko - w tym momencie Gedeon zeskoczył z konia i powoli zaczął zbliżać się w stronę pana Riverrun, kontynuując wypowiedź.
– Mogłeś odmówić, mogłeś powiedzieć, że się zastanowisz, ze chętny jesteś na negocjacje z królem Lancelem. Powiedziałeś jednak, że przystajesz na postawioną Ci propozycję. Potwierdzi to dwóch obecnych tu świadków, drugi z posłów, sir Andros Marbrand, jak i twój giermek, Harrold z rodu Arrynów, wnuk króla Doliny. I mimo tych świadków, mimo danego słowa zasłaniasz się honorem i mówisz że Riverrun nie otwiera swych bram przed podobnymi Lannisterom? Dalej to nas chcesz osądzać o brak honoru?   – gdy wypowiadał te słowa, widać już było, co zamierza zrobić. Zdejmował właśnie rękawicę.
– Zanim więc wypowiesz tutaj te słowa, stań w walce o ten właśnie honor - – rękawica poleciała pod nogi Tully’ego, a raczej kopyta jego wierzchowca, jeśli dalej siedział w siodle. –  Niech Siedmiu nas osądzi. Pokaż, że ten honor z twego rodowego motta coś dla Ciebie znaczy i gotów jesteś ponieść konsekwencje złamanego słowa. Ty, nie twój lud, nie twa rodzina – dodał w końcu z większymi emocjami. – Zrozumiem jednak, jeśli schowasz się za immunitetem posła i flagą pokoju – dodał bez zbędnych pogróżek czy sarkazmu.
Gedeon Lannister.
Gedeon Lannister.

Liczba postów : 141
Data dołączenia : 07/12/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Lancel Lannister. Sro Lip 18, 2018 10:01 pm

Lancel zwrócił swój wzrok w stronę Blackwooda, gdy tylko ten przemówił. A mówił doprawdy grzeczniej niż ten śmierdzący śledź. Lico Lwa złagodniało i słuchał z zainteresowaniem, co ma do zaproponowania Czarny Las. Uśmiechnął się nawet kącikiem ust. Postanowił nawet podejść do propozycji Myle'a poważnie i podjąć rozmowy. Gdy już otwierał usta by przemówić, wtrącił się jego syn. Mówił zuchwale, ale powiedział to, co myślał Lancel. Stary Lew nie zamierzał jednak wchodzić w dalsze przepychanki ze starym prykiem, który w ostatnich dniach stracił na znaczeniu. Uśmiechnął się pod nosem, gdy książę rzucił rybie rękawicę.
-Nie planowałem takiego obrotu spraw, ale jeżeli książę Gedeon rzuca wyzwanie, to ma moje błogosławieństwo. - powiedział stanowczo.
Lancel Lannister.
Lancel Lannister.

Liczba postów : 185
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Mistrz Gry Sro Lip 18, 2018 11:27 pm

Czy Tully chciał powiedzieć, że Lannisterowie nie mają honoru? Nie musiał raczej tego mówić. Czy to nie kuzyn Lancela wbił miecz w plecy króla, którego poprzysiągł bronić? Czy to nie jego stryj złupił miasto, do którego wpuszczono go jako sojusznika i nakazał mord na małych dzieciach? I czy to nie teraz Lancel zbiera swoje siły po cichu i w cieni, niby złodziej, a później wysyła posłów, którzy zapewniają o "braku wrogich zamiarów" i twierdzą, że mają nadzieję na "brak rozlewu krwi". Rzeczywiście, armie zbiera się właśnie po to by uniknąć rozlewu krwi, zwłaszcza maszerując nimi bez prowokacji na kogoś... Gedeonowi tak unoszącemu się honorem nie przeszkadzało jednak to wszystko, skoro tak chętnie przekazywał Edmure'owi podobne fałszywe zapewnienia. Trudno było winić Królobójcę za gówno zamiast honoru, było to wśród nich jak widać rodzinne.
- To chcę powiedzieć - odpowiedział stanowczo. - Chociaż całe Westeros wie to i bez obwieszczanie podobnych faktów głośno - stwierdził. - Nie dałem ci słowa, chłopcze. Wysłałem cię byś przekazał moje warunki swojemu królowi. Negocjowaliśmy je, a ani ty, ani ser Andros nie jesteście władcami Zachodu bym miał gwarancję, iż będą uznane. Zwłaszcza jak miałbym zaufać komuś kto czai się z wojskami na mym progu, a później zapewnia o swojej nadziei na brak rozlewu krwi i pokój? I dlatego też przybyłem tu osobiście, na co twój ojciec nie miał odwagi, by poinformować was o mej decyzji zanim otrzymałem od was twierdzącą odpowiedź.
Gdy rękawica poleciała w stronę Tully'ego, ten spojrzał jedynie na Gedeona z pożałowaniem. Młodzian w pełni sił, który wykonuje polecenia człowieka bez honoru i unosi się nim jakby miał prawo, a wyzywa do walki sędziwego starca. Brawo, chłopcze, brawo... Rycerze Riverrun widząc podobne zachowanie spojrzeli po sobie w lekkim szoku, zerkając również na swego lorda. Lannisterowie nie mogli liczyć na nic innego niż pogarda ze strony pasowanych głów wschodniego sąsiada.
- Panie, pozwól mi walczyć w twoim imieniu - zwrócił się do Edmure'a jeden z jego rycerzy. - W twoim wieku... - zamilkł, kiedy Stary Pstrąg przerwał mu uniesieniem ręki.
- Dziękuję, ser Rogerze. Moje królestwo i rodzina są jednak w dobrych rękach, podobnie moje armie. Mogę umierać spokojny - Tully posłał Blackwoodowi życzliwe spojrzenie, po czym powrócił wzrokiem do Lwów. - Winszuję odwagi, walka ze starcem przyniesie ci wiele chwały, książę... Przyjmuję twoje wyzwanie, jakie są warunki? Pierwsza krew? Kapitulacja? Śmierć?
Lord Edmure był stary i żył długo, teraz zaś dzięki Blackwoodowi wiedział, że jego syn nie pozostanie sam z zadaniem obrony Riverrun, gotowy był więc przyjąć każdą formę walki. Nawet do śmierci. Walka miała odbyć się oczywiście za jakiś czas, w końcu Pstrąg dopiero co podróżował*, więc negocjacje mogły trwać dalej.

*co zaproponował Gedeon (ustalone w pw, pewnie da też w poście)
Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9616
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Myle Blackwood. Czw Lip 19, 2018 12:45 am

Myle Blackwood.
Myle Blackwood.

Liczba postów : 129
Data dołączenia : 25/02/2018

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Gedeon Lannister. Czw Lip 19, 2018 9:41 pm

Gedeon Lannister.
Gedeon Lannister.

Liczba postów : 141
Data dołączenia : 07/12/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Myle Blackwood. Pią Lip 20, 2018 1:22 pm

Myle Blackwood.
Myle Blackwood.

Liczba postów : 129
Data dołączenia : 25/02/2018

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Mistrz Gry Sob Lip 21, 2018 2:20 pm



Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9616
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Przedpola - Page 2 Empty Re: Przedpola

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach