Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Komnaty Maestra

Go down

Komnaty Maestra Empty Komnaty Maestra

Pisanie  Jeremiah Mormont Sro Paź 06, 2021 8:21 am

***
Jeremiah Mormont
Jeremiah Mormont

Liczba postów : 45
Data dołączenia : 05/07/2021

Powrót do góry Go down

Komnaty Maestra Empty Re: Komnaty Maestra

Pisanie  Jeremiah Mormont Sro Paź 06, 2021 8:28 am

Po przybyciu pod komnaty Maestra zapukałem do drzwi. Po usłyszeniu zezwolenia, aby móc wejść, wszedłem do niej i się przywitałem.
-Witaj Maestrze. Jestem Jeremiah Mormont i twój Lord zezwolił na to, abym skorzystał z pomocy Twojej i Twoich kruków. Chciałbym napisać list na Niedźwiedzią Wyspę, wszak nie było nie tam dawno. Chcę przekazać informację, że całym zdrów i powróciłem do Westeros. Czy mógłbym prosić pergamin i pióro do pisania?
Po tym jak Maester odpowiedział twierdząco i podał mi rzeczy o które prosiłem, zacząłem pisać.
Z tej strony Twój brat Jeremiah. Los chciał, że powróciłem na ziemie Westeros. Aktualnie znajduję się na Ziemiach Burz w Blackhaven. Nie wiem, czy w momencie dotarcia tej wiadomości do Ciebie, nadal tu będę się znajdował, lecz możliwe, że Maester będzie wiedział gdzie się udałem. Jeśli najdzie Cię ochota odpisz tu, a z pewnością będą tak mili, że przekażą mi tą wiadomość. Niemniej aktualnie przewodzę kompanii najemników. Kolejne zrządzenie losu, które sprawiło, że moje i tak już długie życie przewróciło się do góry nogami. Jak będę miał możliwość to powrócę na Wyspę, aby Cię odwiedzić i Twoją rodzinę. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze i żeś zdrów. Przesyłam pozdrowienia, Twój brat Jeremiah.
Jeremiah Mormont
Jeremiah Mormont

Liczba postów : 45
Data dołączenia : 05/07/2021

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach