Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Komnaty

Go down

Komnaty Empty Komnaty

Pisanie  Maester Harry. Pon Wrz 17, 2018 8:38 pm

---
Maester Harry.
Maester Harry.

Liczba postów : 17
Data dołączenia : 02/09/2018

Powrót do góry Go down

Komnaty Empty Re: Komnaty

Pisanie  Maester Harry. Pon Wrz 17, 2018 8:39 pm

23 maja 336 AC
Z ubolewaniem muszę chyba stwierdzić, iż Mantarys nie jest nazbyt cywilizowanym miejscem. Jestem w zupełności przekonany, iż żaden, nawet najbardziej osobliwy lord, czy nawet pomniejszy władyka, lub inny feudał w Westeros nie pozwoliłby, aby maester na niego czekał. Maestrowie są wszakże rycerzami umysłu. Umysł natomiast jako rzecz ulotna, wartka i wolna nie może być zmuszany do czekania. Tym razem jednak nie ma chyba żadnego innego wyjścia. Jak by nie patrzeć, wiedziałem, że za Wąskim Morzem, a już na pewno za Wolnymi Miastami, cywilizacji będzie coraz mniej. Nie pozostaje mi nic innego jak pozostać więc elastycznym. W końcu bez mecenatu żadnego istotnego polityka, nie będę w stanie niczego sensownego zdziałać w tym mieście, poza opisaniem zwyczajów biedoty. Mam jednak nadzieję, że nigdy w życiu nie będę zmuszony do opisywania tak niskiego tematu. Plebs i biedota, to najgorsze, co może spotkać maestra.
Spokojnie czekam na gospodarza w stosownej komnacie.
Maester Harry.
Maester Harry.

Liczba postów : 17
Data dołączenia : 02/09/2018

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach