Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Brama Icemarku

Go down

Brama Icemarku Empty Brama Icemarku

Pisanie  Arthur Westford. Pią Paź 25, 2019 12:45 am

Brama Icemarku NolCSjE
Gruba solidna brama z drzewa żelaznego wzmocniona stalą. Podobna do tych w innych zamkach na Murze.
Za nią znajduje się kręty tunel prowadzący na tereny za Murem. Na końcu jest kolejna niemal identyczna brama.
Podczas odbudowy we wnętrzu tunelu nie zbudowano żadnych dodatkowych zabezpieczeń czy pułapek. Jest on jednak na tyle wąski, że kilku ludzi na koniach może bez problemu zablokować przejście. Kilku dobrych natomiast zatrzymać cała armię. A przynajmniej tak mówi swoim ludziom Dowódca Zamku...


Ostatnio zmieniony przez Arthur Westford dnia Sro Paź 30, 2019 12:31 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : bo to zła brama była)
Arthur Westford.
Arthur Westford.

Liczba postów : 265
Data dołączenia : 06/03/2018

Powrót do góry Go down

Brama Icemarku Empty Re: Brama Icemarku

Pisanie  Arthur Westford. Sro Paź 30, 2019 11:06 pm

Drugi dzień pierwszego miesiąca 376 AC

Westford powoli podjechał do bramy. Zgodnie z poleceniem czekali tam na niego najlepsi zwiadowcy oraz wszyscy, którzy mieli wyruszyć. Z wyjątkiem Wyllmara. Ten miał jeszcze wziąć dodatkowy płaszcz. Pewnie się nie przyda, ale lepiej go mieć na wszelki wypadek.
-Pod moją nieobecność nie wychodźcie za Mur. Brama niech pozostanie zamknięta. Patrolujcie tylko szczyt Muru. Nie chce, żebyście zabili tego łamignata pod moją nieobecność. On jest mój. Przejadę się przy okazji do naszych dzikich przyjaciół. Może dadzą nam nieco mięsa. Ich wpuśćcie. Na szczycie niech będą jacyś rozumni ludzie, żeby czasem do nich nie zaczęli strzelać. Oczekuje, że rekruci zostaną porządnie przetrenowani do mojego powrotu. Włóżcie im też do głowy nieco rozsądku. Jak jeszcze raz usłyszę, że dzikie spółkują z Innymi, albo że w środku, w Murze jest zamrożone mięso to przestanę być wyrozumiały... Jeszcze jakiś idiota gotowy zacząć robić dziurę w Murze, żeby znaleźć zapasy sprzed setek lat... - pokręcił głową z niedowierzaniem, że też musiał się nawet z takimi użerać - jeśli wszystko pójdzie dobrze, to po powrocie zjemy coś dobrego. Z przysięgą na mnie zaczekajcie i niech reszta też nie zaniedbuje treningów. Mogą być znacznie lepsi. Nawet wy możecie, co wczoraj pokazałem.
Miał nadzieję, że to zmotywuje wszystkich do ciężkiej pracy.
Pożegnał się krótko i dał znać, żeby otworzono bramę. Gwizdnął na swoje psy i ruszył powoli krętym i wąskim tunelem.
Arthur Westford.
Arthur Westford.

Liczba postów : 265
Data dołączenia : 06/03/2018

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach