Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Komnata Maestera

Go down

Komnata Maestera  Empty Komnata Maestera

Pisanie  Theodore Tyrell. Sob Lut 03, 2018 10:46 pm

***
Theodore Tyrell.
Theodore Tyrell.

Liczba postów : 64
Data dołączenia : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Komnata Maestera  Empty Re: Komnata Maestera

Pisanie  Theodore Tyrell. Nie Lut 04, 2018 12:21 pm

Przed Spotkaniem Królewskich Doradców 18 Luty 336 AC

Król wszedł dziarskim krokiem do komnaty swego Maestera, po czym zamknął za sobą drzwi.- Witaj przyjacielu, mam nadzieję, że dostałeś od naszego Markusa projekty co do moich planowanych inwestycji.- Na ten głos uczony podniósł się szybko z krzesła i bardzo głęboko ukłonił się ku stronie monarchy.- Ależ tak wasza królewska mość! - Odrzekł średniego wieku Maester patrząc z zapałem na buty władcy. Król na ową odpowiedź uśmiechną się pod brodą.- Bardzo dobrze, przed radą musisz drogi Rolandzie obliczyć koszta tego wszystkiego, ale to nie wszystko. Mam dla ciebie bardzo ważną sprawę, która musi być zapisana gdzieś w starszych księgach mego rodu...
Theodore Tyrell.
Theodore Tyrell.

Liczba postów : 64
Data dołączenia : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Komnata Maestera  Empty Re: Komnata Maestera

Pisanie  Mistrz Gry Nie Lut 04, 2018 3:47 pm

Maester pokiwał głową, dając do zrozumienia, że zajmie się przygotowaniem kosztorysów w najbliższym czasie. Zapewne będzie musiał przedyskutować wszystko z zarządcą i dokonać dokładniejszych wyliczeń. Co do drugiej prośby Jego Miłości natomiast... Mężczyzna zatrzymał króla, ponieważ wspomniane papiery nie pochodziły jeszcze z tak dawnych czasów i na pewno nie mogły być ukryte głęboko. Po kilkudziesięciu minutach maester miał już to co Theodorowi było potrzebne. Dwa - najświeższe jakie znalazł - raporty dotyczące wspomnianych zagadnień.
- To wszystko co byłem w stanie znaleźć - powiedział. - Czy mogę służyć czymś jeszcze, mój panie?




Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9614
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Komnata Maestera  Empty Re: Komnata Maestera

Pisanie  Theodore Tyrell. Nie Lut 04, 2018 8:55 pm

Theodore Tyrell.
Theodore Tyrell.

Liczba postów : 64
Data dołączenia : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Komnata Maestera  Empty Re: Komnata Maestera

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach