Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Samotnia Lorda

Go down

Samotnia Lorda Empty Samotnia Lorda

Pisanie  Arthur Lefford Czw Wrz 03, 2020 10:54 am

*~~~*
Arthur Lefford
Arthur Lefford

Liczba postów : 4
Data dołączenia : 06/08/2020

Powrót do góry Go down

Samotnia Lorda Empty Re: Samotnia Lorda

Pisanie  Arthur Lefford Czw Wrz 03, 2020 4:31 pm

4 dzień 9 księżyca, 10 lat Po Zagładzie

Arthur popołudnie spędzał w swojej samotni, jak zwykle zaczytany w raportach oraz listach dostarczanych do niego z praktycznie całego Zachodu. Większość z nich naturalnie zawierała zwykłe kondolencje, toteż Lefford nawet niespecjalnie poświęcał im czas, odrzucając je na bok i powtarzając sobie jedynie w myślach, by zlecić po wszystkim komuś napisanie kilku kopii podziękowań, które mógłby później podpisać i odesłać. Miał bowiem na głowie sprawy wiele, wiele ważniejsze.
Wezwij proszę do mnie Maestera oraz Zarządcę - polecił czekającemu na jego polecenia słudze, który naturalnie z miejsca usłuchał rozkazu. Kiedy wspomniana dwójka znalazła się wreszcie w środku, młody lord wskazał im krzesła na przeciwko swojego biurka, podsuwając im od razu pod nos mapę przedstawiającą ziemie wkoło Złotego Zęba.
Jak zapewne doskonale wiecie nie wezwałem was tutaj bez istotnej przyczyny. Tak się bowiem składa, że jest kilka rzeczy, przy których chciałbym, żebyście mi dopomogli. Przede wszystkim do głowy przyszło mi stworzenie nowego miasteczka na naszych ziemiach, w bezpośrednim sąsiedztwie zamku. W końcu obok nas przebiega główna droga Dorzecza, tak więc chciałbym zwiększyć nasze znaczenie w handlu z tamtą krainą. Z chęcią bym wysłuchał tego, co macie mi na ten temat do powiedzenia. Własnych sugestii na rozwój naszej domeny naturalnie również nie wahajcie się mówić. Większą głupotą w moim mniemaniu jest bowiem milczeć, niż udzielić odpowiedzi, nawet błędnej.
Arthur Lefford
Arthur Lefford

Liczba postów : 4
Data dołączenia : 06/08/2020

Powrót do góry Go down

Samotnia Lorda Empty Re: Samotnia Lorda

Pisanie  Czeladnik Gry Pon Wrz 07, 2020 1:23 am



Wujas
Czeladnik Gry
Czeladnik Gry

Liczba postów : 1650
Data dołączenia : 07/03/2018

Powrót do góry Go down

Samotnia Lorda Empty Re: Samotnia Lorda

Pisanie  Arthur Lefford Sro Wrz 23, 2020 11:37 am

Arthur Lefford
Arthur Lefford

Liczba postów : 4
Data dołączenia : 06/08/2020

Powrót do góry Go down

Samotnia Lorda Empty Re: Samotnia Lorda

Pisanie  Czeladnik Gry Czw Wrz 24, 2020 1:35 pm





Wujas
Czeladnik Gry
Czeladnik Gry

Liczba postów : 1650
Data dołączenia : 07/03/2018

Powrót do góry Go down

Samotnia Lorda Empty Re: Samotnia Lorda

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach