Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Burdel "pod upadłym Słońcem"

Go down

Burdel "pod upadłym Słońcem" Empty Burdel "pod upadłym Słońcem"

Pisanie  Asher Sworn. Sro Maj 01, 2019 9:20 am

***
Asher Sworn.
Asher Sworn.

Liczba postów : 9
Data dołączenia : 26/07/2018

Powrót do góry Go down

Burdel "pod upadłym Słońcem" Empty Re: Burdel "pod upadłym Słońcem"

Pisanie  Asher Sworn. Sro Maj 01, 2019 10:19 am

18 lipca 336 AC

Weszli do meliny, a Asher od razu wypatrzył wolny stolik. Co zresztą nie sprawiało mu wielkich kłopotów, bo klientela do najliczniejszych nie należała. - Jakieś dobre piwo - rzucił Sworn, przywołując do siebie jakiegoś pracownika przybytku. Rozsiadł się wygodnie na zajętym miejscu. W pomieszczeniu panował półmrok, a delikatne światło pochodziło od wiszących na ścianach pochodni. - Bałbym się na Twoim miejscu - powiedział Asher i zaśmiał się, nawiązując do ich wcześniejszej rozmowy. - Jeśli szybko czegoś nie wymyślisz, to tej bandzie debili nieprędko wbijesz do głowy co mają robić. Ucieczka to może być Twoje najlepsze wyjście - powiedział i znowu się zaśmiał. Tymczasem ktoś przyniósł mu i jego towarzyszowi alkohol, które zamówili. - Sam zastanawiałem się, czy nie wyjechać. Może i przyjemnie tu macie, ale brakuje mi jakiejś akcji, przygody, no i przede wszystkim zarobku. Poza tymi Twoimi zabawami z końmi, nie mam co tu robić. Nudzę się. To chyba nie dla mnie.
Asher Sworn.
Asher Sworn.

Liczba postów : 9
Data dołączenia : 26/07/2018

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach