Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Durran Baratheon

Go down

Durran Baratheon Empty Durran Baratheon

Pisanie  Durran Baratheon. Sro Gru 06, 2017 9:02 pm

Durran Baratheon Game-of-Thrones-Wallpaper-HD-Wallpapers-for-Android-Background-VFIN
Durran Baratheon.
Durran Baratheon.

Liczba postów : 167
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Durran Baratheon Empty Re: Durran Baratheon

Pisanie  Aemon Blackfyre. Sro Gru 06, 2017 9:11 pm







Durran Baratheon, Król Burzy, Protektor Zatoki Rozbitków, Obrońca Deszczowego Lasu

Szlachetny królu Durranie, pragnę poinformować, że wizyta w Dorne zakończyła się sukcesem. Wasz rycerz wkrótce powinien powrócić do Końca Burzy z odpowiednimi traktatami.
Aemon Blackfyre
Książę Czarnej Zatoki




Kruk opuścił Słoneczną Włócznią 09/01/336AC
Dotrze do Końca Burzy 11/01/336AC
Aemon Blackfyre.
Aemon Blackfyre.

Liczba postów : 509
Data dołączenia : 27/11/2017

Powrót do góry Go down

Durran Baratheon Empty Re: Durran Baratheon

Pisanie  Aemon Blackfyre. Nie Gru 10, 2017 4:15 pm



Kruk wyleciał z Casterly Rock 27 stycznia 336AC, do Końca Burzy dotrze 1 lutego 336AC
Aemon Blackfyre.
Aemon Blackfyre.

Liczba postów : 509
Data dołączenia : 27/11/2017

Powrót do góry Go down

Durran Baratheon Empty Re: Durran Baratheon

Pisanie  Mistrz Gry Pią Gru 29, 2017 5:05 pm







Król Durran Baratheon. Władca Ziem Burzy

Drogi  Królu Durranie. Nastały niespokojne czasy dla Tridentu Północnego, Król Przeprawy zaczął łapczywym okiem spoglądać na południe. Jak pewnie wiesz, jesteśmy otoczeni ze wszystkich stron przez nieżyczliwych ludzi, samotnie stojący przeciwko fali barbarzyństwa ze strony Brackenów i Freyów. Zwracam się do ciebie, jako do mego sojusznika. Przez małżeństwo mojej córki i twego brata. Chciałbym cię prosić, byś swoim autorytetem wyperswadował memu wrogiemu sąsiadowi takie działania.

Z poważaniem
Król Blackwood
Władca Tridentu Północnego


Kruk dotrze 10 stycznia


Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Pon Sty 08, 2018 8:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9638
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Durran Baratheon Empty Re: Durran Baratheon

Pisanie  Mistrz Gry Pon Sty 08, 2018 7:46 pm







Duran Baratheon

Przyjacielu Frey zaatakował moje granice, nie mam wątpliwości że jego pojawianie się pod murami mego zamku to tylko kwestia czasu. Proszę cię o pomoc w tym trudnym czasie. Każdy dzień jest dla nas cenny.

Lucas Blackwood
Król Tridentu Północnego


Kruk dotrze 7 lutego
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9638
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Durran Baratheon Empty Re: Durran Baratheon

Pisanie  Arianne Martell. Czw Sty 18, 2018 12:11 am







Do króla Durrana Baratheona

Władco Burzy,
Jeran Oakheart, władca Równin, planuje zaatakowanie cię z połączonymi siłami, których nie jestem w stanie pisemnie określić. Wiem jednak, że przybył do Dorne w celu połączenia się z mym rodem mariażem i proponował tym samym zawarcie sojuszu wojennego, który miałby na celu zdobycie dla niego Reach i zniszczenie Ziem Burzy. Naturalnie przystałam na jego propozycję. Mój list pewnie odwiedzi cię w czasie gdy dotrze do ciebie również wieść o rzekomym wypowiedzeniu wojny, jednakże nie jest to nic innego jak pułapka w którą wprowadzam Równiny. Nasz pakt o nieagresji przyniesiony przez księcia Aemona Blackfyre nadal obowiązuje i mam zamiar go przestrzegać niezależnie od okoliczności. Proszę jednak o zezwolenie na wejście mojego wojska na teren Królestwa Burzy by ewentualnie wspomóc was w walce.

Z wyrazami szacunku,
Księżna Dorne,
Arianne Martell
 


List wysłany niedaleko Yronwood 8 marca 336 AC.
Arianne Martell.
Arianne Martell.

Liczba postów : 27
Data dołączenia : 23/12/2017

Powrót do góry Go down

Durran Baratheon Empty Re: Durran Baratheon

Pisanie  Harras Harlaw. Czw Sty 18, 2018 12:53 am







Do Durrana Baratheonem, króla Burzy

Drogi Durranie,
Niezmiernie ucieszył mnie Twój list. Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Będzie to dla mnie wielki zaszczyt, aby zawiązać się z tak wspaniałym rodem jak Twój. Od czasów Inwazji był to jeden z wspanialszych rodów Westeros, ma też wspaniałe korzenie, sięgające starożytnej rodowi Durrandonów, a także samej Valyrii. Myślę, że pogodzenie naszych dwóch zwaśnionych krain byłoby pięknym jestem, pokazującym jak dobro może pokonać dzielące nas różnice kulturowe i  jak wielki może przynieść to pożytek. Niemniej jednak (mam nadzieję, że to nie problem), małżeństwo winno odbyć się na Starej Wyk w obliczu Utopionego. Chciałbym też ustalić dokładną datę ślubu, wszak wymaga on przygotowań. Mam nadzieję, że 1 maja byłby odpowiednią datą?

Czekam na Twą rychłą odpowiedź,
Harras Harlaw,
Król Żelaznych Wysp
Protektor Harlaw
Lord Dziesięciu Wież


List wysłany do Końca Burzy z Dziesięciu Wież 8 lutego 336 AC
Harras Harlaw.
Harras Harlaw.

Liczba postów : 200
Data dołączenia : 05/12/2017

Powrót do góry Go down

Durran Baratheon Empty Re: Durran Baratheon

Pisanie  Daemon Targaryen. Sob Sty 20, 2018 9:33 pm







Król Durran Baratheon

Drogi Durranie Niezwykle zmartwiły mnie doniesienia o ataku na ziemie Lorda Blackwooda. Spokój w Dorzeczu niezwykle ukoiłby moje serce, jednak nie jestem w stanie przepuścić ot tak potężnej armii, która mogłaby zagrozić mojej krainie. Proponuję,
aby na czas działań wojennych w Dorzeczu do Królewskiej Przystani przybyła delegacja, złożona ze znamienitych person Ziem Burzy, w skład której weszłaby jedna z twoich wspaniałych latorośli. Moglibyśmy wówczas zasiąść do stołu oraz wynegocjować nienaruszalność granicy naszych królestw oraz, być może, satysfakcjonujące traktaty handlowe. Delegacja ta powróciłaby do Ziem Burzy wraz z powrotem twojej armii do Królestwa Burzy.

Król Daemon Targaryen

list dotrze 19 lutego.
Daemon Targaryen.
Daemon Targaryen.

Liczba postów : 55
Data dołączenia : 29/12/2017

Powrót do góry Go down

Durran Baratheon Empty Re: Durran Baratheon

Pisanie  Shireen Baratheon. Sob Lut 17, 2018 10:42 pm







Lord Durran Baratheon z Końca Burzy

Lordzie Baratheon, jako prawowita dziedziczka królów Roberta I Baratheona oraz Stannisa I Baratheona, a także głowa rodu Baratheonów wzywam cię do odpowiedzenia na wezwanie i stawienie się z wojskami przeciwko wszystkim zdrajcom oraz uzurpatorom, którzy zasiedlili Westeros, odmawiając krwi Jelenia należnego miejsca na Żelaznym Tronie zjednoczonych Siedmiu Królestw. Jest to szansa na zmazanie win oraz hańby krzywoprzysięstwa i tchórzostwa jakimi okrył Koniec Burzy lord Renly Baratheon przed laty.
Lordowie Końca Burzy zajmą miejsce Namiestników Południa - jako iż Tyrellowie pokazali jak nieodpowiedni do tego są - i dowiodą, że ich słowo oraz honor nadal są niepodważalne. W przeciwnym razie czeka ich ten sam los, który spotyka wszystkich zdrajców, a list ten można traktować jako deklarację wojny, którą zakończy jedynie kapitulacja Końca Burzy lub kres mojej linii.

Shireen Baratheon
Królowa Andalów, Rhoynarów i Pierwszych Ludzi
Pani Siedmiu Królestw
Protektor Państwa


Kruk dotrze 5 kwietnia 336AC do Końca Burzy.
Shireen Baratheon.
Shireen Baratheon.

Liczba postów : 148
Data dołączenia : 06/01/2018

Powrót do góry Go down

Durran Baratheon Empty Re: Durran Baratheon

Pisanie  Theodore Tyrell. Sro Lut 21, 2018 3:22 pm

Wysłane 18 Marca 336 AC
Theodore Tyrell.
Theodore Tyrell.

Liczba postów : 64
Data dołączenia : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Durran Baratheon Empty Re: Durran Baratheon

Pisanie  Mistrz Gry Nie Cze 03, 2018 5:17 pm



Kruk dotrze do Blackhaven 26/04/336AC
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9638
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Durran Baratheon Empty Re: Durran Baratheon

Pisanie  Mistrz Gry Nie Cze 03, 2018 5:33 pm



Kruk dotrze 07/05/336AC do Końca Burzy.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9638
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Durran Baratheon Empty Re: Durran Baratheon

Pisanie  Alysanne Baratheon. Czw Cze 07, 2018 11:44 am







Najdroższy Ojcze!

Najdroższy Ojcze! Na wstępie drogi ojcze ściskam z całego serca. Mam nadzieję, że niebawem znów me oczy ujrzą Twe lico, gdy będziesz zbliżał się do domu. Każdego dnia wyczekuję Ciebie z utęsknieniem. Liczę na to, że mój list zastał Ciebie w zdrowiu. W Końcu Burzy nic nowego się nie dzieje. Przyszedł list od Lyonela, mam nadzieję, że wiadomości od Zarządcy do Ciebie już dotarły. Niech Siedmiu nad Tobą czuwa ojcze.

Z wyrazami szacunku
Twoja najdroższa córka Alysanne Baratheon


Kruk z Końca Burzy, dotrze do Blackheaven 12 maja 336AC
Alysanne Baratheon.
Alysanne Baratheon.

Liczba postów : 60
Data dołączenia : 01/06/2018

Powrót do góry Go down

Durran Baratheon Empty Re: Durran Baratheon

Pisanie  Gerold Goldhill. Pią Cze 08, 2018 1:14 am

Gerold Goldhill.
Gerold Goldhill.

Liczba postów : 151
Data dołączenia : 23/12/2017

Powrót do góry Go down

Durran Baratheon Empty Re: Durran Baratheon

Pisanie  Aemon Blackfyre. Pon Sie 27, 2018 7:51 pm

Aemon Blackfyre.
Aemon Blackfyre.

Liczba postów : 509
Data dołączenia : 27/11/2017

Powrót do góry Go down

Durran Baratheon Empty Re: Durran Baratheon

Pisanie  Alysanne Baratheon. Nie Sty 27, 2019 7:55 pm







Najdroższy Ojcze!

Najdroższy Ojcze! Drogi ojcze, otrzymałam od Lyenola wieść, że miewacie się dobrze. Niezmiernie cieszy mnie jak i matkę to, że jesteście cali i zdrów. Niestety dowiedziałam się, że stryjek Jalar wyruszył w stronę Królewskiej Przystani, a słyszałam od Lyenola, że właśnie tam się kierujecie. Stryjek kieruje się prosto w paszczę tej małej zdziry. Niestety nie wiem obecnie gdzie może przebywać bo z tego co ciotka mówiła, milczy od dawna. Czekam z drogą mateczką na Wasz rychły powrót ojcze. Do zobaczenia.

Z wyrazami szacunku
Twoja najdroższa córka Alysanne Baratheon


Kruk z Końca Burzy, dotrze do Duskendale a dalej posłańcem 18 czerwca 336AC
Alysanne Baratheon.
Alysanne Baratheon.

Liczba postów : 60
Data dołączenia : 01/06/2018

Powrót do góry Go down

Durran Baratheon Empty Re: Durran Baratheon

Pisanie  Garth Tarly. Nie Lut 24, 2019 2:50 am

Garth Tarly.
Garth Tarly.

Liczba postów : 108
Data dołączenia : 08/02/2018

Powrót do góry Go down

Durran Baratheon Empty Re: Durran Baratheon

Pisanie  Mistrz Gry Sob Cze 01, 2019 3:03 pm







Król Durran Baratheon

Wasza Miłość, bandyci z Deszczowego Lasu zebrali się w wielkiej sile i korzystając z niebecności wszystkich naszych wojsk ruszyli na Mistwood. Zamek jest pod oblężeniem, ich liczebność nie sięga nawet tysiąca, ale wciąż znacznie przewyższają nasz garnizon. Prosimy o jak najszybsze udzielenie nam pomocy.
Kasztelan Mistwood


Kruk dotrze do Wroniego Gniazda 22 sierpnia 336AC i ruszy gońcem do króla.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9638
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Durran Baratheon Empty Re: Durran Baratheon

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach