Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Shireen Baratheon

Go down

Shireen Baratheon Empty Shireen Baratheon

Pisanie  Shireen Baratheon. Nie Cze 17, 2018 9:27 pm

~ Poczta Shireen Baratheon, Prawowitej Królowej Westeros ~
Shireen Baratheon Game-of-Thrones-Wallpaper-HD-Wallpapers-for-Android-Background-VFIN
Shireen Baratheon.
Shireen Baratheon.

Liczba postów : 148
Data dołączenia : 06/01/2018

Powrót do góry Go down

Shireen Baratheon Empty Re: Shireen Baratheon

Pisanie  Mistrz Gry Nie Cze 17, 2018 9:40 pm







Do prawowitej dziedziczki króla Roberta I Baratheona oraz króla Stannisa I Baratheona - Shireen z Domu Baratheonów, Pierwszej Tego Imienia, Królowej Andalów, Rhoynarów i Pierwszych Ludzi, Pani Siedmiu Królestw oraz Protektorki Domeny

Otrzymałem Twój list, Pani. W świetle prawa to Ty faktycznie jesteś jedynym prawowitym władcą Siedmiu Królestw. Twe pretensje są słuszne i śpieszę, by udzielić Ci pomocy, którą będę w stanie zapewnić. Przykro mi z powodu moich ograniczonych środków, związanych z atakiem Twojego zdradzieckiego kuzyna i uzurpatora Durrana Baratheona. Liczę, że wspólnie ukaramy go za próbę odebrania Ci tego, co Ci się prawnie należy.

Z wyrazami szacunku,
Lord Goodbrook
 


List wysłany 4 maja 336 AC, nad ranem.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9638
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Shireen Baratheon Empty Re: Shireen Baratheon

Pisanie  Mistrz Gry Czw Lip 05, 2018 9:22 pm







Do prawowitej lady Czerwonej Twierdzy, Smoczej Skały i Końca Burzy, Zwierzchniczki Ziem Burzy, Królowej Andalów, Rhoynarów i Pierwszych Ludzi, Pani Siedmiu Królestw i Obrończyni Królestwa, Shireen Pierwszej Tego Imienia z rodu Baratheonów, córki Stannisa Baratheona, Lorda Dowódcy Nocnej Straży

Moja Pani, otrzymałem informację o Twoich pretensjach do tronu. Są one jak najbardziej słuszne i moim obowiązkiem, jako wiernego wasala domeny, jest odpowiedzieć na Twoje wezwanie. Chciałbym też wyrazić żal co do wątłąści moich sił, co jest spowodowane konfliktem z uzurpatorami, okupującymi obecnie Koniec Burzy. Doszły mnie także słuchy, że stacjonujesz obecnie pod Maidenpool, dlatego chciałbym zaprosić Cię Pani do swojego zamku, jeżeli okazałabyś mi ten zaszczyt, gdy już rozprawisz się z zdrajcami z rodu Mootonów. W przeciwnym razie przekaż mi, kiedy będę mógł zjawić się u Twego boku. Chciałbym też prosić o radę i pomoc, albowiem w ich rękach znajduje się obecnie mój stryjek, a zarazem dziedzic, wraz ze swoim synem. Liczę, że wspólnie uda nam się powstrzymać agresorów-uzurpatorów, wywodzących się od Twego stryja Renly'ego oraz odpowiednio ich ukarać.

Czekam na dalsze rozkazy
Twój najwierniejszy poddany,
Lord Hogg
 


List dotarł posłańcem do obozu Shireen pod Maidenpool 7 maja 336 AC
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9638
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Shireen Baratheon Empty Re: Shireen Baratheon

Pisanie  Jeran Oakheart. Pon Lip 16, 2018 10:43 pm

Jeran Oakheart.
Jeran Oakheart.

Liczba postów : 187
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Shireen Baratheon Empty Re: Shireen Baratheon

Pisanie  Mistrz Gry Czw Wrz 05, 2019 9:03 pm







Jej Miłość Shireen, Pierwsza Tego Imienia z dynastii Baratheonów, Królowa Andalów, Rhoynarów i Pierwszych Ludzi, Pani Siedmiu Królestw i Protektor Państwa

Wasza Miłość. Piszę z Czarnej Przystani, by opowiedzieć o tragicznych wydarzeniach, które się tu zadziały. Wszystko zaczęło się w noc, gdy na zamek przybyły wieści o Twym świetlanym triumfie, śmierci Uzurpatora i jego syna. Wydarzenia te  wstrząsnęły zarówno lady Alysanne, jak i jej matką - ciężarną lady Beatrice. I to było sedno problemu, bowiem długo trzymała dziecko i tak ją to poruszyło, że zaczęła rodzić. Trwało to pół nocy, a dziecko urodziło się martwe. Wykończyło to też matkę, która po wydaniu dziecka sama niedługo odeszła z tego świata. A po śmierci całej rodziny także lady Alysanne zrozpaczona rzuciła się z okna.
Na razie nic nie wskazuje na to, by cokolwiek z tego było nieprawdą. Opowieść powtarza kilka osób z zamkowej służby; ciała zostały przeze mnie obejrzane i sprawdzone, ale niedługo chcą je spalić (w rytuałach wschodnich, bowiem lord Dondarrion wyznaje R'hllora) i resztki pochować w kryptach. Sprawdziłem ile się dało w czasie mojego krótkiego pobytu, ale że nie z taką misją Wasza Miłość mnie wyprawiła, więc niedługo wyruszamy w drogę powrotną z żoną i młodym synem ser Jalara.


Twój wierny sługa,
ser Duny Gont

List dotrze 3 września 336 AC do Końca Burzy
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9638
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Shireen Baratheon Empty Re: Shireen Baratheon

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach