Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Findis Arryn

Go down

Findis Arryn Empty Findis Arryn

Pisanie  Findis Arryn Nie Wrz 06, 2020 8:06 pm

***
Findis Arryn
Findis Arryn

Liczba postów : 902
Data dołączenia : 08/05/2020

Powrót do góry Go down

Findis Arryn Empty Re: Findis Arryn

Pisanie  Rowena Arryn Nie Wrz 06, 2020 8:15 pm







Najdroższa siostro!

Ukochana siostro, mam nadzieję że list ten, zastaje Cię w zdrowiu. Nie masz pojęcia jak strasznie pusto i cicho jest bez Twej osoby w Orlim Gnieździe. Pamiętasz może tą służkę z krzywym nosem? Wyobraź sobie, że przyłapałam ją ze stajennym! To było straszne! Siostrzyczko on ją tak krzywdził, że ta biedna krzyczała mimo że uśmiech na ustach miała. Dziwne to takie. No ale, mniejsza. Mam nadzieję, że Halleck dobrze CIebie traktuje i masz wszystko czego potrzebujesz. Niestety papa na mnie się gniewa i do teraz z nim nie rozmawiałam. Nie mogę nigdzie sama wyjść. Septa i strażnik pilnują mnie na każdym kroku. Szczerze robi się to nudne. Najchętniej uciekłabym znowu! Przynajmniej wtedy coś by się działo! Brakuje mi naszych wspólnych rozmów, nawet tych sprzeczek o wspinaczki. Mam nadzieję, że papa niebawem pozwoli mi Ciebie odwiedzić. Chociaż na chwilę. Albo wiem, Ty przypłyń do nas! Fajnie byłoby znów się zobaczyć.

Twoja kochająca siostra Rowena Arryn
.


Kruk dotrze do Fairmarket 3.09 po południu
Rowena Arryn
Rowena Arryn

Liczba postów : 367
Data dołączenia : 11/06/2020

Powrót do góry Go down

Findis Arryn Empty Re: Findis Arryn

Pisanie  Feanor Arryn Pon Gru 21, 2020 5:34 pm







Księżniczka Findis Arryn

Droga siostro, siedem błogosławieństw. Zacznę od przesłania przeprosin za nie pojawienie się na Twym ślubie, siostrzyczko, oraz długą ciszę, jednak trafnie zgadłaś, iż byłem wyjątkowo zajęty. Prawdę mówiąc, zamierzałem wysłać list do Fairmarket już dawno temu, acz zawsze to odkładałem, aż przyłapałaś mnie na gorącym uczynku. Jak zwykle, lektura zajmuje większą część mojego czasu, będziesz więc musiała mi wybaczyć.
Przyznam szczerze, że Twoje słowa nad wyraz mnie zaskoczyły i zmartwiły. Cieszę się, iż zagrożenie już przeminęło, a ów rycerz poniósł stosowną karę, chociaż zastanawiam się, jaki powód miał ten mężczyzna w grożeniu Tobie, czy też mojemu nienarodzonemu siostrzeńcowi, lub siostrzenicy. W każdym razie, nie zaprzątaj sobie specjalnie głowy tym nikczemnikiem. Jeśli jego zamiary były takie, jak mówisz, w pełni zasługiwał na śmierć. Na Twoim miejscu, podjąłbym taką samą decyzję.
Żałuję, iż nie możemy porozmawiać oko w oko, aczkolwiek mam nadzieję, że rychła wizyta Roweny poprawi Ci humor. Miej na nią oko, proszę i uważaj na siebie.

Książę Feanor Arryn



List dotrze wieczorem 04/09/10 PZ
Feanor Arryn
Feanor Arryn

Liczba postów : 23
Data dołączenia : 26/08/2020

Powrót do góry Go down

Findis Arryn Empty Re: Findis Arryn

Pisanie  Rowena Arryn Sro Cze 23, 2021 4:39 pm







Najdroższa siostro!

Ukochana siostro, mam nadzieję że list ten, zastaje Cię w zdrowiu. Nie masz pojęcia jak strasznie mi tęskno za Tobą i naszymi rozmowami. Jak się miewasz? Jak moja śliczna siostrzenica? Mam nadzieję, że wszystko u Was dobrze. Strasznie tęsknie za Tobą i tymi małymi słodkimi policzkami małej Astrid. Tutaj w sumie nic nowego się nie dzieje, ojciec bez zmian a atmosfera jaka była napięta taka jest. Mam nadzieję, że niebawem będziemy mogli się spotkać. Niech bogowie mają Was w swej opiece. Bądź zdrowa siostrzyczko.

Twoja kochająca siostra Rowena
.


Kruk dotrze do Fairmarket 3.09 po południu
Rowena Arryn
Rowena Arryn

Liczba postów : 367
Data dołączenia : 11/06/2020

Powrót do góry Go down

Findis Arryn Empty Re: Findis Arryn

Pisanie  Leonard Redfort Wto Wrz 21, 2021 2:25 pm







Regentka Findis Arryn

Pani przekazuję głębokie wyrazy żalu ze względu na śmierć Twego brata, a naszego dobrego i dobrze obiecującego króla. Piszę ten list w sprawie pewnego niewielkiego problemu, jaki ostatnio mnie napotkał. Wybierając się w góry wraz ze swoimi towarzyszami, udało nam się natrafić na spore plemię Górali. Pokonaliśmy ich bez żadnych strat i żadnego trudu, jednak przybyło nam przeto bardzo wielu jeńców. Nie jestem wszak tyranem i mordercą, żebym ich chciał bestialsko się pozbyć, ale nie mogę ich też odesłać w góry. Chciałbym się Ciebie Pani poradzić, co mogę z nimi zrobić?

Z wyrazami szacunku, Lord Leonard Redfort.
.


Kruk wyleci z zamku 12.12.11 PZ; jedna kopia uda się do Orlego Gniazda, a druga do Gulltown.
Leonard Redfort
Leonard Redfort

Liczba postów : 304
Data dołączenia : 19/08/2020

Powrót do góry Go down

Findis Arryn Empty Re: Findis Arryn

Pisanie  Robert Royce Pią Wrz 24, 2021 12:53 pm







Królowa Findis Arryn.

Pani rad jestem, że wyrażasz tak wielką troskę o swych wiernych wasali, którzy od wieków służyli Twojemu rodowi. Dziękuję za okazaną mi łaskę, pragnę jednak osobiście spotkać się z Królową Doliny, by móc porozmawiać o problemach i nadziejach jakie stoją na drodze dalszego rozwoju naszego wspaniałego kraju. 11 dnia, 12 księżyca będę znajdował się w Orlim Gnieździe. Liczę, że przyjmiesz mnie Pani na audiencję.

Z wyrazami szacunku Lord Robert Royce z Runestone
Robert Royce
Robert Royce

Liczba postów : 56
Data dołączenia : 19/09/2021

Powrót do góry Go down

Findis Arryn Empty Re: Findis Arryn

Pisanie  Shaera Redfort Pon Wrz 27, 2021 6:35 pm







Jej Wysokość Findis Arryn, Królowa Regentka Doliny Arrynów, żona księcia Wysp i Rzek

Najjaśniejsza Pani,

Z wielkim smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci Twego królewskiego brata. Straszliwe to wieści, którem przyjęła z niepokojem - pragnę, abyś wiedziała, iż my, Redfortowie, łączymy się z Tobą i Twymi bliskimi w żalu po jego odejściu. W obecnej chwili nie mogę wprawdzie opuścić Heart's Home, gdyż zatrzymuje mnie kilka istotnych spraw, jednakże w początku dwunastego księżyca wyruszę - najśpieszniej, jak będzie się dało - do Orlego Gniazda w asyście piętnastu rycerzy, pozostawionych mi przez mego męża. Żywię nadzieję, iż jesteś, Pani, bezpieczna razem ze swoją córeczką - ośmielam się także prosić, abyś zechciała udzielić mi audiencji w Orlim Gnieździe, gdy tylko pozwolą na to królewskie obowiązki. Przesyłam także tą drogą zapewnienia o mym głębokim współczuciu dla Królowej Matki i dla księżniczki Roweny. Oby Ojciec na Górze pomógł im znieść tak straszną stratę.

Lady Shaera Redfort
Shaera Redfort
Shaera Redfort

Liczba postów : 64
Data dołączenia : 29/12/2020

Powrót do góry Go down

Findis Arryn Empty Re: Findis Arryn

Pisanie  Leonard Redfort Pon Paź 04, 2021 8:54 pm







Lady Regentka Findis Arryn

Droga Lady Regentko,
Wybacz Pani, że tak długo nie odpisywałem. Pojawił się problem związany z Góralami napadającymi me włości, sprawa została jednakże rozwiązana. Natomiast mówiąc o tych poprzednich Góralach, sprawa z nim została również już załatwiona, część z nich postanowiła się ucywilizować, jednak mężowie postanowili stawić opór. W związku z tym, wierzę że będą bardzo przydatni podczas wydobywania żelaza, które posłuży do uzbrojenia naszej armii.
Dziękuję za zaproszenie do Orlego Gniazda, jednakże po powrocie do domu okazało się jak wiele rzeczy zostało zaniedbanych przez mojego brata. Rzekami spłynie jeszcze wiele wody zanim będę mógł uznać, że niedopatrzenia Simona zostały naprawione. Ponadto w niedalekiej przyszłości czekają mnie rozjazdy mające związek z inwestycjami w ziemie Redfort. Jedną z nich jest również wydanie mojej drogiej siostry dobrze za mąż, co uniemożliwi jej przyjazd do Twego zamku Regentko, czego oboje żywo żałujemy. Jeśli Pani zechcesz, chętnie poślę jednego z mych oddanych i zaufanych sług, który będzie moim przedstawicielem.

Ps. Jeśli pragniesz Pani mych rad, zaufaj mym słowom i przy rozwiązywaniu sprawy z Ser Jonem nie należy korzystać z pomocy naszych zachodnich sąsiadów.
Lord Leonard Redfort




Kruk dotrze do Orlego Gniazda 22/12/11 PZ
Leonard Redfort
Leonard Redfort

Liczba postów : 304
Data dołączenia : 19/08/2020

Powrót do góry Go down

Findis Arryn Empty Re: Findis Arryn

Pisanie  Mistrz Gry Wto Paź 05, 2021 6:08 pm







Księżniczka Findis Arryn
Regentka Doliny Arrynów

Pani, posłaniec dostarczył w moje ręce Twoją decyzje oraz związane z nią dokumenty. Przyjmij moje podziękowania oraz kondolencje w związku ze śmiercią Jego Miłości, króla Feanora.
Zgadzam się również na mariaż z Waszą ciotką i wyczekuję jego nadejścia. Wkrótce wyruszam do Orlego Gniazda, aby dostarczyć w Wasze ręce zdradzieckie psy z Trzech Sióstr. Ślub mógłby odbyć się podczas tej wizyty, aby uczcić zwycięstwo.


Eldric Templeton
Lord Dziewięciu Gwiazd


Kruk dotrze do Orlego Gniazda 22/12/11PZ.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9633
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Findis Arryn Empty Re: Findis Arryn

Pisanie  Halleck Hoare Sob Paź 09, 2021 10:27 pm







Findis Arryn

Droga żono,
Dopiero dzisiaj wróciłem z mojej podróży, dlatego dopiero teraz śle kruka. Doszły mnie słuchy, że twój brat nie żyje, wyrazy współczucia. Jak najbardziej rozumiem dlaczego musisz zostać w Dolinie. Po twojej prośbie i sugestii mojego ojca przybędę do Orlego Gniazda, aby cię wspomóc. W ciągu najbliższych paru dni wyruszę w drogę. Wezmę ze sobą Astrid. Zobaczę jednak czy wezmę psy ze sobą, nie wiem czy będę miał sposobność i miejsce, aby je dodatkowo zabrać, przygotowanie do przewiezienia małej samo w sobie będzie dodatkową trudnością. Mam nadzieję, że sytuacja w Dolinie spokojna, za niedługo się zobaczymy.

Halleck


Kruk dotrze wieczorem do Orlego Gniazda 13/12/11 PZ
Halleck Hoare
Halleck Hoare

Liczba postów : 242
Data dołączenia : 25/05/2020

Powrót do góry Go down

Findis Arryn Empty Re: Findis Arryn

Pisanie  Mistrz Gry Nie Sty 09, 2022 8:26 pm



Kruk dotrze do Orlego Gniazda 14/01/12PZ.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9633
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Findis Arryn Empty Re: Findis Arryn

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach