Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sypialnie królewskie

Go down

Sypialnie królewskie Empty Sypialnie królewskie

Pisanie  Eddard II Stark. Nie Paź 27, 2019 9:05 pm

~~*~~
Sypialnie króla Eddarda i jego żony Rhaeny znajdują się - tak jak sypialnie całej rodziny królewskiej - w donżonie Winterfell. Są największymi w całej wieży, a służą także jako miejsce odpoczynku i pracy dla królewskiej pary. Surowy wystrój pasuje tak do samej krainy, jak i osobowości króla. Stare, kamienne ściany wyłożone są głównie trofeami i futrami z polowań, czasem poprzedzielane tylko pochodniami. Na południowej ścianie, naprzeciwko okiennicy, znajduje się jedyny w pomieszczeniu aksamitny arras z Qohoru i poza wygodnym łożem sprowadzonym z Pentos jest jedynym tak wyróżniającym się obiektem. W pokoju są także dwa stoliki - jeden nocny, mniejszy i drugi służący do wszelkiego rodzaju prac. Samo łoże jest bardzo wygodne, a do tego przykryte wełnianą pościelą, miękką i ciepłą, co jest nieocenione w mroźne, zimowe noce...
Eddard II Stark.
Eddard II Stark.

Liczba postów : 46
Data dołączenia : 20/10/2019

Powrót do góry Go down

Sypialnie królewskie Empty Re: Sypialnie królewskie

Pisanie  Eddard II Stark. Nie Paź 27, 2019 9:51 pm

Czwarty dzień pierwszego księżyca 376 roku po Podboju,
godzina słowika


Eddard przewracał się niespokojnie, mrucząc coś niezrozumiale. Nocne mary nie dały mu tym razem spokoju, nie dając mu spać już od dłuższego czasu. Budził się już kilka razy, aż w końcu dał sobie spokój i ułożył się wygodnie na plecach, tępo wpatrując się w okiennice i rozmyślając. Mimochodem tylko zarejestrował, jak jego żona słodko drzemała. Pogrążony w swoich myślach nie wydawał żadnego dźwięku, leżał tylko nieruchomo...
Gdy zauważył pierwszy brzask, cicho wyślizgnął się z łóżka coby nie obudzić swojej ukochanej. Głowa go bolała, a oczy same się kleiły - wiedział jednak, że nie zaśnie. Najwyżej odeśpi to w ciągu dnia, co i tak dość często mu się zdarzało. Zapiął guziki koszuli i wychylił się z sypialni, wypatrując jakiegoś służącego.
- Biegnij do kuchni i każ przygotowywać już śniadanie, a potem wybudź lorda namiestnika. Zje ze mną. Gdyby ktoś mnie wcześniej potrzebował, będę w Bożym Gaju. - rozkazał w miarę cicho i wtoczył się na powrót do swojej sypialni. Powoli zaczął się ubierać; założył wczorajsze spodnie, opatulił się futrem, choć wszystko szło mu jak po grudzie. Gdy w końcu się z tym uporał, podszedł do śpiącej Rhaeny. Nachylił się, sprawdził czy jeszcze śpi i uśmiechnął. Delikatnie odgarnął jej zlepione włosy z buzi i ucałował w czółko.
- Śpij spokojnie - wymamrotał na pożegnanie i odwrócił się do wyjścia.


Ostatnio zmieniony przez Eddard II Stark dnia Sro Paź 30, 2019 10:10 pm, w całości zmieniany 2 razy
Eddard II Stark.
Eddard II Stark.

Liczba postów : 46
Data dołączenia : 20/10/2019

Powrót do góry Go down

Sypialnie królewskie Empty Re: Sypialnie królewskie

Pisanie  Rhaena Blackfyre. Pon Paź 28, 2019 2:06 pm

Lata mijały, a ona nadal nie mogła się przyzwyczaić do panującej zimy na Północy. Mimo chłodu panującego dookoła w komnacie było zawsze przyjemnie ciepło. Do tego mimo wieku jakie posiadała nie czuła się jakoś stara, oj nie jedna młoda dama mogłaby jej pozazdrościć wigoru i chęci. Czuła jak jej małżonek wyślizguje się z łoża, ale była za bardzo rozleniwiona by unieść chociażby powiekę. Dopiero gdy wydawał polecenia szeptem uniosła powiekę by zaraz ją zamknąć. Chwilę później poczuła jak odgarnia jej włosy z policzka przez co mimowolnie się uśmiechnęła.
- Już nie śpisz mój drogi?
Zapytała nieco zawiedziona by zaraz potem sama unieść się na poduszkach. Obserwując jak jej mąż kieruje się w stronę wyjścia.
- Gdzie się wybierasz? Przygotowanie posiłku trochę potrwa.
Dodała odgarniając zbłąkane kosmyki włosów z twarzy.
Rhaena Blackfyre.
Rhaena Blackfyre.

Liczba postów : 32
Data dołączenia : 03/06/2018

Powrót do góry Go down

Sypialnie królewskie Empty Re: Sypialnie królewskie

Pisanie  Eddard II Stark. Pon Paź 28, 2019 10:47 pm

Eddard uśmiechnął się do swojej żony, położył dłoń na policzku i czule wyszeptał:
- Nie chciałem Cię budzić, ma miła. - raz jeszcze odgarnął jej włosy i spojrzał na wyjście. Bogowie zaczekają jeszcze chwilę... - Nie mogłem spać. Miałem koszmary. Z misiami.
Powolnym krokiem podszedł do okiennicy i wyjrzał na dziedziniec. Skąpany w złotym brzasku był praktycznie pusty, dopiero pierwsi z mieszkańców zamku zabierali się do pracy. Słońce jeszcze nie chciało wyjść spod horyzontu. Było wcześnie. Bardzo wcześnie.
- Szedłem do Bożego Gaju. - odwrócił się i zdjął z siebie futro. Miętolił je w dłoni, kontynuując: - Potem zjeść z Rodrikiem i przedyskutować sprawy królestwa. - Znowu podszedł do niej i usiadł na łóżku. Drugą ręką odgarnął kawałek pościeli i począł delikatnie i jednostajnie gładzić jej nogi. - Nie chciałem Cię obudzić. Chcesz z nami zjeść? - odwrócił doń głowę, spoglądając pytającym wzrokiem.


Ostatnio zmieniony przez Eddard II Stark dnia Sro Paź 30, 2019 10:10 pm, w całości zmieniany 2 razy
Eddard II Stark.
Eddard II Stark.

Liczba postów : 46
Data dołączenia : 20/10/2019

Powrót do góry Go down

Sypialnie królewskie Empty Re: Sypialnie królewskie

Pisanie  Rhaena Blackfyre. Wto Paź 29, 2019 9:38 am

Spoglądała na twarz swego małżonka z czułością i troską. Tyle lat spędzonych u jego boku a ona nadal czuła się jak nastolatka, jednak by tak się czuć trzeba mieć u boku człowieka, który daje ku temu powody. Uśmiechnęła się lekko do męża na jego słowa.
- Bogowie poczekają mój drogi. Sądzę, że nie będą mieli nic przeciwko jeśli spędzisz ze mną nieco więcej czasu.
Przyznała z powagą na twarzy. Propozycja wspólnego posiłku...czemu nie.
- Z przyjemnością mój drogi.
Czując jego dłoń na swoich nogach uśmiechnęła się lekko unosząc na wysokość jego twarzy.
- Ale sądzę, że wszystko może jeszcze chwilę poczekać. Nim przygotują śniadanie trochę potrwa.
Szepnęła i złożyła czuły pocałunek na ustach męża by po chwili złapać go za siwiejącą brodę i przyciągnąć ku sobie.
- Budź mnie zawsze gdy nie możesz spać mój drogi. Samotne rozmyślania nie są niczym dobrym.
Rhaena Blackfyre.
Rhaena Blackfyre.

Liczba postów : 32
Data dołączenia : 03/06/2018

Powrót do góry Go down

Sypialnie królewskie Empty Re: Sypialnie królewskie

Pisanie  Eddard II Stark. Sro Paź 30, 2019 1:20 am

Stark oblizał wargi.
- Oczywiście, że poczekają. - Uśmiechnął się przekornie. Dla Ciebie każdy poczeka.
Gdy Rhaena go pocałowała, wypuścił na podłogę tarmoszone przed chwilą futro i przywarł na dłuższą chwilę do jej ust.
- Moja smoczyco - wymruczał.
Gdy spróbowała go ciągnąć za brodę, chyżo objął ją ramieniem i przewrócił, tak że zaraz oboje leżeli koło siebie. Wolną rękę ostrożnie pogładził jej policzek, po czym znowu przywarł do jej ust. Obrócił się tak, by widzieć jej twarz z odległości kilku cali. Delikatnie zaczął gładzić jej delikatne w dotyku lico, odgarniając kolejne zlepione bialutkie kosmyki włosów, drugiej ręce pozwalając swobodnie leżeć na jej talii. Powoli zaczynał czuć lekkie podniecenie. Cały czas patrzył jej w oczy i uśmiechał się.
- A kiedy mam rozmyślać, skoro za dnia nie dajesz mi spokoju? - nachyliwszy się, szepnął jej do ucha.
Każdego poranka spoglądając na swoją żonę zauważał ze zdumieniem, że - zupełnie przeciwnie niż on - niewiele zmieniała się przez okres ich małżeństwa. Przeżyła z nim wiele lat, ale jej ciało chyba tego jeszcze nie zauważyło. Zachowała swe naturalne piękno, przez które nie mógł na moment oderwać od niej wzroku. I pewnie nie tylko on.
- Jak Ty to robisz, że zawsze wyglądasz jak w noc ślubną? - spytał, bardzo powoli przesuwając dłoń w coraz wyższe części jej talii. - Kocham Cię - szepnął.


Ostatnio zmieniony przez Eddard II Stark dnia Sro Paź 30, 2019 10:09 pm, w całości zmieniany 3 razy
Eddard II Stark.
Eddard II Stark.

Liczba postów : 46
Data dołączenia : 20/10/2019

Powrót do góry Go down

Sypialnie królewskie Empty Re: Sypialnie królewskie

Pisanie  Rhaena Blackfyre. Sro Paź 30, 2019 10:22 am

Uśmiechnęła się delikatnie na jego słowa. A gdy ich usta złączyły się na moment przywarła do niego jeszcze bardziej. Uwielbiała spędzać chwile u jego boku, gdy nie nosiły go niepokoje i troski. Wówczas czuła się sama spokojniejsza. Na jego słowa pokręciła głową.
- To chyba dobrze prawda? Po co masz rozmyślać skoro masz mnie u swego boku?
Zaśmiała się lekko do jego ucha. Jedną nogę wysunęła spod skór by przełożyć ją przez nogi męża.
- Wiesz...nie mogę Ci tego zdradzić mężu...inaczej musiałabym Cię zabić a nie byłoby to mi po drodze.
Zaśmiała się lekko i wsunęła jedną dłoń pod koszulę Króla by drugą ułożyć na jego policzku i musnąć czule jego usta.
- Ja Ciebie również kocham mój najdroższy.
Wyszeptała rozwiązując sznurówki koszuli męża.
- Nie wypuszczę Waszej Królewskiej Mości tak szybko z łoża.
Uśmiechnęła się kącikiem ust i pocałowała go czule i zachłannie, jakby od lat nie czuła smaku jego ust.
Rhaena Blackfyre.
Rhaena Blackfyre.

Liczba postów : 32
Data dołączenia : 03/06/2018

Powrót do góry Go down

Sypialnie królewskie Empty Re: Sypialnie królewskie

Pisanie  Eddard II Stark. Sro Paź 30, 2019 4:06 pm

Na jej śmiech odpowiedział uśmiechem. - Jestem królem. Czasem muszę opiekować się też poddanym. - Gdy Rhaena ustawiła się nad nim, przyciągnął ją bliżej siebie, obdarzając serią pocałunków w okolicach szyi. - Ale dziś... - mówił dumny pomiędzy kolejnymi. -... wpadłem na tak genialny... wystarczy za miesiąc...
Jego dłoń powędrowała tym razem w kierunku jej piersi, pod koszulę, i zaczęła je ostrożnie pieścić. Pozwolił jej rozwiązać i zdjąć jego koszulę i dopiero wówczas sam zaczął ściągać jej okrycie.
- Lord Rodrik będzie niepocieszony, jeśli spóźnię się na śniadanie - zarechotał po namiętnym pocałunku.


Ostatnio zmieniony przez Eddard II Stark dnia Sro Paź 30, 2019 11:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Eddard II Stark.
Eddard II Stark.

Liczba postów : 46
Data dołączenia : 20/10/2019

Powrót do góry Go down

Sypialnie królewskie Empty Re: Sypialnie królewskie

Pisanie  Rhaena Blackfyre. Sro Paź 30, 2019 5:15 pm

- Więc się nim zaopiekuj mój drogi bo znużony poddany skuszony jeszcze znaleźć pocieszenie...
Zamruczała niewinnie zadzierając noskiem o jego nos celowo prowokując ukochanego. Słysząc o planach męża odnośnie tego, by wystarczyło na miesiąc skrzywiła się nieco i uniosła brew.
- No chyba nie będzie biadolił teraz o sprawach politycznych mój drogi. Twoja poddana ziębnie...zapominasz, że jestem smoczycą? Lubię gorącz...
Zamruczała mu do ucha czując jego pieszczoty na ciele. Na jego słowa o niepocieszonym Rodriku uśmiechnęła się z tym błyskiem w oczach. Pozwoliła mu by ją rozebrał po czym pochylając się nad nim obdarzyła go czułym pocałunkiem.
- Rodryk wybaczy Twój brak obecności. W końcu Król ma też pewne...obowiązki małżeńskie.
Zamruczała śmiejąc się pod nosem zdjęła z niego koszulę i zaczęła dobierać się do jego dolnej garderoby uśmiechając się zadziornie gdy i ich się już pozbyła spojrzała zadziornie na męża. Pochyliła się składając czułe pocałunki na jego klatce piersiowej by po chwili przejść do jego ust i tam złożyć czuły pocałunek. Dłonie kobiety błądziły po ciele męża delikatnie niczym muśniecie delikatne pióra.
Rhaena Blackfyre.
Rhaena Blackfyre.

Liczba postów : 32
Data dołączenia : 03/06/2018

Powrót do góry Go down

Sypialnie królewskie Empty Re: Sypialnie królewskie

Pisanie  Eddard II Stark. Sro Paź 30, 2019 11:27 pm

Eddard pozwolił jej się całować, samemu wciąż spoglądając na nią z dołu i pociągając za jej sutki. Z fascynacją śledził jej pełne gracji ruchy. Jej delikatne dłonie przyjemnie pobudzały części jego ciała.
- Oczywiście, że spełnię swój obowiązek... - zaśmiał się.
Czuł jak powoli podnieca się coraz bardziej, w czasie gdy Rhaena zdejmowała mu spodnie. Zaraz oboje byli już całkowicie nadzy. Eddard, nie przestając pieścić jej sutków, drugą ręką sięgnął w kierunku jej ud, które zaczął głaskać. Gdzieś w tle - za oknem - wstało właśnie słońce i pierwsze jego promienie wlały się do ich sypialni. Stark nie zwrócił jednak na to uwagi - zaczynał się już wyłączać - przestał rejestrować co dzieje się wokoło, skupiając się tylko na swojej żonie. Jego oddech stał się wyraźnie szybszy i głośniejszy, a ruchy coraz bardziej mechaniczne i mimowolne. Jego instynkty brały górę nad świadomością.
Eddard II Stark.
Eddard II Stark.

Liczba postów : 46
Data dołączenia : 20/10/2019

Powrót do góry Go down

Sypialnie królewskie Empty Re: Sypialnie królewskie

Pisanie  Rhaena Blackfyre. Czw Paź 31, 2019 11:10 am

Rhaena Blackfyre.
Rhaena Blackfyre.

Liczba postów : 32
Data dołączenia : 03/06/2018

Powrót do góry Go down

Sypialnie królewskie Empty Re: Sypialnie królewskie

Pisanie  Eddard II Stark. Czw Paź 31, 2019 2:38 pm

Eddard II Stark.
Eddard II Stark.

Liczba postów : 46
Data dołączenia : 20/10/2019

Powrót do góry Go down

Sypialnie królewskie Empty Re: Sypialnie królewskie

Pisanie  Rhaena Blackfyre. Czw Paź 31, 2019 2:49 pm

Rhaena Blackfyre.
Rhaena Blackfyre.

Liczba postów : 32
Data dołączenia : 03/06/2018

Powrót do góry Go down

Sypialnie królewskie Empty Re: Sypialnie królewskie

Pisanie  Eddard II Stark. Czw Paź 31, 2019 8:52 pm

Eddard położył dłonie na potylicy Rhaeny i powoli począł ją głaskać. Czuł przyjemne ciepło jej ciała, kojące jego nerwy i przynoszący pewien rodzaj ulgi... Zamknął oczy i rozkoszował się obecnością swoją ukochanej. Przez chwilę nie odzywał się ani słowem. Wciąż uważał, że jego żona, z którą był już prawie czterdzieści lat, była najlepszą rzeczą, jaka w życiu go spotkała. Jej rady, miłość, a czasem nawet tylko sama jej obecność była wystarczającym wsparciem, trzymającym go przy życiu. Teraz trzymał ją w swoich objęciach, wciąż zmęczony delektując się wspólną chwilą. W końcu jednak odzyskał więcej sił.
- Śniadanie pewnie już czeka - szepnął wówczas i pocałował ją w czoło. Świadomość otoczenia powoli do niego wracała. Zauważył, że ich igraszki zajęły chwilę. Słońce wstało już jakiś czas temu, a teraz oblewało złotymi nićmi całą ich sypialnię. A poza tym szorstkie futro zaczynało drapać go w plecy. - Zbieramy się, kochanie?
Eddard II Stark.
Eddard II Stark.

Liczba postów : 46
Data dołączenia : 20/10/2019

Powrót do góry Go down

Sypialnie królewskie Empty Re: Sypialnie królewskie

Pisanie  Rhaena Blackfyre. Pią Lis 01, 2019 10:40 am

Oddychała starając się wziąć wdech by uspokoić oddech ale niestety nie było to takie łatwe nie jeszcze. Musiała chwilę poleżeć wtulona w ukochanego człowieka, bez którego obecnie nie widziała sensu życia. Uśmiechnęła się lekko i pocałowała go czule. Czuła na plecach ciepło promieni przebijających się przez okno. Cicho westchnęła na jego słowa.
- Jak mam być szczera zostałabym tutaj z Tobą do naszych ostatnich dni. Jednak masz rację, śniadanie czeka i biedny Namiestnik zastanawia się pewnie co takiego wstrzymało jego Króla.
Zamruczała z uśmiechem i zsunęła nogę z męża. Trzeba było się podnieść. Eddar nie miał problemu z ubiorem. Zaledwie kilka szmat, jednak ona...ona musiała ubrać suknie, zasznurować ją na plecach i do tego jeszcze się uczesać. Ale na szczęście miała u boku swego męża. Więc leniwie zsunęła się z łoża i naga podeszła pod suknię, którą wsunęła na siebie.
- Będę potrzebować Twojej pomocy mój drogi.
Odezwała się odgarniając włosy na bok by mógł zasznurować wstążki w jej sukni.
Rhaena Blackfyre.
Rhaena Blackfyre.

Liczba postów : 32
Data dołączenia : 03/06/2018

Powrót do góry Go down

Sypialnie królewskie Empty Re: Sypialnie królewskie

Pisanie  Eddard II Stark. Pią Lis 01, 2019 12:56 pm

- Nie przejmuj się Rodrikiem, poczeka na nas czy chce czy nie. Ale musimy jeść, by mieć siłę na więcej. - zaśmiał się.
Ciężko westchnąwszy podparł się i podniósł. Ziewnął przeciągle i zdał sobie sprawę, jak zmęczony jest po nieprzespanej nocy. Poruszał się powoli, nie spiesząc się szczególnie. Osłonił oczy przed promieniami słońca i spoglądając pomiędzy palcami znalazł swoją wełnianą koszulę, przełożył przez głowę i wygładził, by lepiej na nim leżała.
- Już Ci pomagam.
Opuścił nogi na ziemię i wstał. W koszuli było mu odrobinę zbyt ciepło; podrapał się w miejscach gdzie padało na niego najwięcej promieni słonecznych i podszedł do Rhaeny. Chwycił za sznurki i zaczął je wiązać. Szło mu dość nieudolnie - palce miał grube, jak na wojownika przystało, a sznurki krótkie i cieniutkie. Dwa razy prawie mu się udało, ale sznurki minęły się nie z tej strony.
- Cholera - przeklął.
W końcu, za trzecim razem, udało mu się, ale to zawiązywanie sukni wystarczająco go już wkurwiło. Zostawił żonę, by się uczesała i poszedł założyć spodnie. - Szykuj się szybko - powiedział jej twardo. Przynajmniej jego oczy się przyzwyczaiły i słońce już tak go nie raziło.
Eddard II Stark.
Eddard II Stark.

Liczba postów : 46
Data dołączenia : 20/10/2019

Powrót do góry Go down

Sypialnie królewskie Empty Re: Sypialnie królewskie

Pisanie  Rhaena Blackfyre. Pią Lis 01, 2019 5:10 pm

Roześmiała się słysząc jego słowa. O tak, tutaj się musiała z nim zgodzić. No ale, on nie musiał o tym wiedzieć prawda? Uśmiechnęła się lekko i czekała cierpliwie aż zwiąże jej sznurówki sukni. Dostrzegła jego zdenerwowanie.
- Kochanie spokojnie, to tylko sznurki, nie toczy się tam wojna o przetrwanie.
Zaśmiała się pod nosem i gdy w końcu zawiązał zaczęła się czesać. Jego twardy ton dał jej do zrozumienia, że to drobne zajęcie sprawiło mi wiele problemów. Gdy skończyła i upięła włosy tak jak miała w zwyczaju podeszła do niego i ucałowała łapiąc go od tyłu.
- Nie denerwuj się tak kochanie. A teraz prowadź zatem.
Szepnęła mu do ucha gotowa ruszyć na posiłek.
Rhaena Blackfyre.
Rhaena Blackfyre.

Liczba postów : 32
Data dołączenia : 03/06/2018

Powrót do góry Go down

Sypialnie królewskie Empty Re: Sypialnie królewskie

Pisanie  Eddard II Stark. Pią Lis 01, 2019 7:52 pm

- Wojna, nie wojna, każę Twoim krawcowym przyszyć jakieś większe, do cholery! - odwarknął. Spodnie zakładał nerwowo, szarpiąc, aż o mało ich nie urwał. W końcu nałożył je na siebie i zapiął pasem, na nogi założył drewniaki i zaczął szukać swojego szarego płaszcza. Wtedy od tyłu podeszła do niego Rhaena i pocałowała go. Poczuł, jak jego gniew powoli się ulatnia; westchnął ciężko i powiedział:
- Przy Tobie nie umiem się denerwować - szepnął, odwrócił się do niej i pocałował. - Tylko założę płaszcz. - powiedział, wciąż będąc tak blisko, że ich czoła się stykały i pocałował raz jeszcze. Dopiero wtedy wypuścił ją z objęć, wypatrzył na ziemi swoje szmaty i podniósł je, założył za siebie, zapiął broszką i jednym ramieniem okrył swoją żonę. - Na zewnątrz jest zimno - wyjaśnił z uśmiechem i po chwili dodał: - Chodźmy - i wyprowadził ją z ich sypialni.
Eddard II Stark.
Eddard II Stark.

Liczba postów : 46
Data dołączenia : 20/10/2019

Powrót do góry Go down

Sypialnie królewskie Empty Re: Sypialnie królewskie

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach