Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Poczta Róż

Go down

Poczta Róż  Empty Poczta Róż

Pisanie  Theodore Tyrell. Nie Lut 04, 2018 8:32 pm

Taaaaak, tutaj będziesz wysyłał swój list z treścią oddania swojej korony mej prestiżowej osobie.
Theodore Tyrell.
Theodore Tyrell.

Liczba postów : 64
Data dołączenia : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Poczta Róż  Empty Re: Poczta Róż

Pisanie  Mistrz Gry Nie Lut 04, 2018 8:39 pm

Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9630
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Poczta Róż  Empty Re: Poczta Róż

Pisanie  Jeran Oakheart. Pon Lut 12, 2018 9:19 pm







Theodore Tyrell
Lord Tyrell
Król całego Reach

Z radością informuję, iż każdy lord dawnego królestwa Równin wyraził swą aprobatę względem naszych ustaleń. Po przygotowaniach, wyruszymy w stronę Wysogrodu. Planuję przybyć wraz z lordami w okolicy drugiej połowy marca. Mam nadzieję, że to wystarczająco czasu, wasza królewska mość. Wszak należy przygotować odpowiednią ceremonię podczas której każdy z przybyłych klęknie, by oddać Ci zwierzchnictwo nad moimi ziemiami.
Poczta Róż  MN2YkWJ

Kruk dotrze z wiadomością 05/03/336 AC
Jeran Oakheart.
Jeran Oakheart.

Liczba postów : 187
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Poczta Róż  Empty Re: Poczta Róż

Pisanie  Harras Harlaw. Pon Lut 12, 2018 9:30 pm

Harras Harlaw.
Harras Harlaw.

Liczba postów : 200
Data dołączenia : 05/12/2017

Powrót do góry Go down

Poczta Róż  Empty Re: Poczta Róż

Pisanie  Jeran Oakheart. Czw Lut 15, 2018 7:23 pm







Theodore Tyrell
Lord Tyrell
Król całego Reach

Dziękuję za twe hojne nastawienie. Lordowie przyjadą do karczmy, gdzie będziesz mógł ich przetransportować. Łącznie z wychowankami. Rozpoczęli oni również mobilizację swych ludzi do przyszłych wojen. Zgodnie z moim słowem, odbiorę dla Ciebie zamki wrogów z południa.
Poczta Róż  MN2YkWJ

Kruk dotrze z wiadomością 09/03/336 AC
Jeran Oakheart.
Jeran Oakheart.

Liczba postów : 187
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Poczta Róż  Empty Re: Poczta Róż

Pisanie  Jeran Oakheart. Sro Lut 21, 2018 4:30 pm







Theodore Tyrell
Lord Wysogrodu
Nie będę prawić słów odnośnie twych komentarzy, bowiem jakiekolwiek oczernianie drugiego człowieka nie sprawia mi przyjemności. Me zasady jednak wymagają bym odpisał na twój list. Ze smutkiem odbieram twe nastawienie. Wszakże obiecałem odbić dla Tyrellów Jasną Wodę. Jeżeli jednak już w takim wieku zaczynasz zapominać odbytych rozmów, niech Słońce nad tobą czuwa.
Wiedz, że gdybym miał uderzyć, wypowiedziałbym wojnę. Na szczęście nie muszę tego udowadniać, bowiem postąpiłeś szybko. Choć nadchodząca wojna napawa mnie smutkiem, cieszę się, iż to Tyrellowie ją wypowiedzieli. Po raz kolejny na kartach historii zapisze się ich żądza i związana z nią chciwa nieustępliwość.
Ani ja, ani wspierający mnie królowie, ani żadna osoba przy zdrowych zmysłach nie poprze tyrana. Niemniej ze szczerością w sercu życzę Ci dobroci i szczęścia w nadchodzącym nieszczęściu.
Poczta Róż  MN2YkWJ

Kruk dotrze z wiadomością 23/03/336 AC
Jeran Oakheart.
Jeran Oakheart.

Liczba postów : 187
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Poczta Róż  Empty Re: Poczta Róż

Pisanie  Mistrz Gry Nie Mar 18, 2018 7:55 pm







Theodore Tyrell, Król Reach i Lord Wysogrodu

Szlechetny Panie, flota chorążych Starego Dębu uderzyła na naszą wyspę i zniszczyła resztki naszej floty. Ich uderzenie oznacza, że nasza ofensywa zakończyła się najpewniej niepowodzeniem, a nieznana liczba naszych ludzi dostała się do niewoli. Nie znamy losu naszego lorda, który prowadził flotę, ani też jego syna i dziedzica, który mu towarzyszył. Bez okrętów resztki naszych sił są odcięte od wysiłków wojennych na kontynencie.
Kasztelan Południowej Tarczy










Theodore Tyrell, Król Reach i Lord Wysogrodu

Umiłowany królu, z przykrością zawiadamiam o śmierci mego ojca i Twego wiernego wasala. Poległ on prowadząc atak na ziemie lorda Chestera, którego okręty dzisiaj przeprowadziły kontruderzenie na Dębową Tarczę i zagarnęły resztki naszej floty. Bez statków jesteśmy odcięci od działań wojennych na kontynencie, acz Wasza Miłość może być pewien, że nie oddamy Dębowej Tarczy chorążym Starego Dębu bez zaciętej walki.
Lord Hewett z Dębowej Tarczy



Oba kruki dotrą do Wysogrodu 27/03/336AC
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9630
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Poczta Róż  Empty Re: Poczta Róż

Pisanie  Myrcella Brax. Sob Kwi 07, 2018 1:30 am







Jego wysokość Theodore Tyrell
król Reach

Wasza Szlachetna Wysokość

Mam nadzieję, że pomimo obecnie panującej sytuacji w twoim królestwie, mój list zastaje Ciebie i Twoją rodzinę w dobrym zdrowiu. Pomimo tego jakie czasy panują obecnie w Westeros, jestem zdania, że zawsze warto patrzyć w przyszłość i inwestować w nią nawet w momencie, kiedy jej forma stoi pod znakiem zapytania. Z tego względu piszę do waszej wysokości z propozycją mariażową pomiędzy Twoim synem, Lucasem Tyrellem oraz moją siostrą, lady Brax.
Przed kilkoma dniami zostały zawiązane zaręczyny pomiędzy jedną z moich sióstr a księciem Lambertem Lannisterem, dziedzica króla Zachodu. Z tego względu uważam, iż małżeństwo z dziedzicem Reach byłoby nader korzystne jako iż pokrewieństwo między przyszłymi królowymi dwóch tak wspaniałych królestw mogłoby zaowocować korzystnym sojuszem obu stron. Dodatkowo, ród Braxów byłby zaszczycony mariażem z wielkim rodem Tyrellów oraz przyjaźnią, jaka wyniknęłaby z takiego mariażu.
Z wyrazami szacunku,
Myrcella Brax
pani Hornvale


Kruk zostanie wysłany z Casterly Rock do Wysogrodu 5 kwietnia 336AC.
Myrcella Brax.
Myrcella Brax.

Liczba postów : 108
Data dołączenia : 02/02/2018

Powrót do góry Go down

Poczta Róż  Empty Re: Poczta Róż

Pisanie  Mistrz Gry Wto Maj 08, 2018 7:38 pm







Król Theodore Tyrell

Szlachetny Panie, pragnę przekazać ci naglące i okropne wieści. Dornijskie armie, które nie tak dawno zaatakowały Ziemie Burzy, wkroczyły na ziemie Reach. Wojownicy z Dorne łupią i palą wszystkie osady jakie staną na ich drodze, kierując się prosto na Ashford. Zrobię co w mojej mocy by ochronić ocalałych mieszkańców i zatrzymać pochód tych barbarzyńców, jednak większość naszych wojsk udała się na Twoje wezwanie na północ i niewielu mamy ludzi do obrony, potrzebujemy pomocy.
Harlan Ashford
Dziedzic Ashford



Kruk dotrze do Wysogrodu 04/04/336AC wczesnym rankiem
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9630
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Poczta Róż  Empty Re: Poczta Róż

Pisanie  Durran Baratheon. Wto Maj 08, 2018 11:50 pm







Theodore Tyrell

Drogi Kuzynie, życzę Ci powodzenia w wojnach które aktualnie prowadzisz, wierzę że zwyciężysz swoich przeciwników i już w czerwcu wspólnie wyprawimy Turniej Zwycięzców w Końcu Burzy. Jak już zapewne wiesz, prowadzę wojnę z Dorne, teraz Ty także, jednak postanowiłem nie zostawiać Ciebie osamotnionym. Zaufaj mi i trzymaj się zdrów.


Kuzyn Durran



kruk wyleci 4 kwietnia
Durran Baratheon.
Durran Baratheon.

Liczba postów : 167
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Poczta Róż  Empty Re: Poczta Róż

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach