Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Poczta księżnej

Go down

Poczta księżnej Empty Poczta księżnej

Pisanie  Arianne Martell. Pią Sty 05, 2018 11:11 pm

Poczta księżnej A_Song_of_Ice_and_Fire_arms_of_House_Martell_scroll
Arianne Martell.
Arianne Martell.

Liczba postów : 27
Data dołączenia : 23/12/2017

Powrót do góry Go down

Poczta księżnej Empty Re: Poczta księżnej

Pisanie  Mistrz Gry Pią Sty 05, 2018 11:45 pm







Do Arianne Martell

Księżno Dornijska,
Na początku tygodnia doszło do nieprzyjemnych incydentów na granicy moich ziem z Dorne. Napadła nas pięciuset osobowa grupa Dornijczyków, którzy spalili kilka moich wsi i dopuścili się licznych aktów okrucieństwa wobec żyjących w niej wieśniaków. Takie zachowanie nie będzie tolerowane. Król Theodore został już zawiadomiony o zaistniałym incydencie. Żądam, abyś w imię sprawiedliwości wydała mi przywódców tych bandytów.

Z wyrazami szacunku,
Lord Darkdell,
Harlon Vyrwel
 


List wysłany z Dardell, dotrze do Słonecznej Włóczni 11 stycznia 336 AC.








Do Arianne Martell

Droga księżno,
Mam nadzieję, że mój list zastanie Ciebie i Twoją rodzinę w dobrym zdrowiu. Piszę do Ciebie, albowiem doszły mnie niepokojące słuchy, jakoby, przy granicy naszych pokojowo dotąd koegzystujących państw, doszło do kilku ataków i bandyckich napadów. Grupa miała być podobno bardzo liczna jak na zwykłych bandytów i gromadzić pięć setek ludzi. Mieli też uciec w kierunku gór, a więc Twojego władztwa. W związku z tym nie zdziwią Cię zapewne moje podejrzenia, że może być w to zamieszany jeden z poddanych Ci lordów. Chciałbym Cię przeto prosić o wydanie sprawców, jeżeli masz pojęcie o tym, kto za tym stoi, a w przeciwnym przypadku możliwości dokonania przez moich ludzi dochodzenia na Twoich ziemiach. Nadmieniam też, że jeżeli takie incydenty się powtórzą, będę musiał podjąć bardziej zdecydowane działania.
Niech Siedmiu ma Cię w swojej opiece.

Król Reach i lord Wysogrodu,
Theodore Tyrell

List wysłany z Wysogrodu, dotrze do Słonecznej Włóczni 13 stycznia 336 AC.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9624
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach