Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gdy Redfort nie władał patałach

Go down

Gdy Redfort nie władał patałach Empty Gdy Redfort nie władał patałach

Pisanie  Leonard Redfort Nie Sty 31, 2021 11:01 pm

Rzecz się dzieje przed śmiercią lorda Redfort, ojca Leo i Simona.
Leonard Redfort
Leonard Redfort

Liczba postów : 304
Data dołączenia : 19/08/2020

Powrót do góry Go down

Gdy Redfort nie władał patałach Empty Re: Gdy Redfort nie władał patałach

Pisanie  Leonard Redfort Nie Sty 31, 2021 11:08 pm

To był miły poranek, Leonard jako rycerz - pasowany niedawno przez króla - mógł pokazać się wszystkim dworzanom z pasem i ostrogami, a także koniem Burzą, którego dostał od samego Alestera! To był naprawdę wielki zaszczyt, móc być jego uczniem i to prawdopodobnie najlepszym, jakiego on do tej pory miał.
Z okazji jego pasowania na zamku odbywała się wówczas uczta, na którą zostało sproszone kuzynostwo z bliższych i dalszych stron. Wieczór trwał w najlepsze, Leo pił, tańczył i dokazywał wraz ze swoimi zamkowymi przyjaciółmi. Czy Simon był na zamku? Tego nie wiedział, dopiero co wrócił, a swym mizernym bratem jakoś specjalnie się nie przejmował. Nagle na salę weszła jakaś młodziutka dziewczyna, którą kojarzył tylko ze wspomnień z dzieciństwa. Podpytał ojca kto to jest, a gdy się dowiedział powstał od stołu i przystąpił do niewiasty.
- Witaj pani, Twoje przybycie rozświetliło te wydarzenie. Czy zechcesz ze mną zatańczyć? - spytał i jeśli młoda Royce'ówna się zgodziła, zabrał ją na parkiet gdzie miał zamiar zatańczyć z nią kilka wolniejszych tańców. Nie był może zbyt zręczny, ale uważał na stopy, a w dodatku jak to szlachcic umiał dworskie tańce. W końcu, gdy już trochę spędzili czasu na środku sali, zaprosił ją do stołu, gdzie miał zamiar z nią chwilę porozmawiać.
- A więc Royce'ówna i do tego moja kuzynka, nie sądziłem, że mam tak piękną krewną - oczywiście nie licząc moich sióstr. - powiedział i się uśmiechnął.
Leonard Redfort
Leonard Redfort

Liczba postów : 304
Data dołączenia : 19/08/2020

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach