Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Aerion Blackfyre

Go down

Aerion Blackfyre Empty Aerion Blackfyre

Pisanie  Aerion Blackfyre. Sro Lut 14, 2018 7:24 pm

***
Aerion Blackfyre.
Aerion Blackfyre.

Liczba postów : 104
Data dołączenia : 15/12/2017

Powrót do góry Go down

Aerion Blackfyre Empty Re: Aerion Blackfyre

Pisanie  Torrhen Stark. Sob Mar 03, 2018 9:33 pm







Aerion Blackfyre, Książę Czarnej Zatoki

Wasza Książęca Mość, mam nadzieję, że i Tobie zdrowie dopisuje. Z radością i z tradycją gościnną przyjmę Cię w całej swej domenie abyś mógł zobaczyć na własne oczy Północ. Z wielką chęcią podzielę się swą wiedzą o mej siedzibie. Oczekujemy Cię z dobrocią serca.
                                                                                Torrhen Stark
                                                                                                                                        Król Zimy


Kruk dotrze 13/03/336AC
Torrhen Stark.
Torrhen Stark.

Liczba postów : 80
Data dołączenia : 05/12/2017

Powrót do góry Go down

Aerion Blackfyre Empty Re: Aerion Blackfyre

Pisanie  Mistrz Gry Pią Mar 08, 2019 10:44 pm







Aerion Blackfyre

Drogi Wnuku, rad jestem, że postanowiłeś tym razem skonsultować się ze mną nim podjąłeś kolejne lekkomyślne akcje. Moją wolą jest byś wstrzymał się od tego szaleństwa, które może zagrozić zarówno Twojej osobie, jak i wciągnąć całą naszą rodzinę w wojnę, której w żaden sposób sobie nie życzę.
Mógłbyś powrócić do domu i pomóc mnie lub swojemu bratu. Zająć się żoną i doczekać się dzieci. Po pokoju z lordem Brune Twój brat wynegocjował od niego ruiny Szeptów wraz z okalającymi je ziemiami, gdybyś pokazał swą wartość i użyteczność na dworze chętnie nadałbym ci te tereny oraz pomógł w odbudowie siedziby.

Aegon Blackfyre
Król Czarnej Zatoki


Kruk dotrze do Słonecznej Włóczni 19/07/336AC.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9638
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Aerion Blackfyre Empty Re: Aerion Blackfyre

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach