Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wielki Septon

Go down

Wielki Septon Empty Wielki Septon

Pisanie  Peter z Astory. Wto Sty 16, 2018 9:18 pm

~~~~
Peter z Astory.
Peter z Astory.

Liczba postów : 40
Data dołączenia : 14/12/2017

Powrót do góry Go down

Wielki Septon Empty Re: Wielki Septon

Pisanie  Lancel Lannister. Wto Sty 16, 2018 9:47 pm







Wielki Septon

Niech Siedmiu czuwa nad Tobą Wielki Septonie,
głosie Siedmiu na ziemi. Mam nadzieję, że mój list zastaje Cię w dobrym zdrowiu, w takim, w jakim Cię ostatnio widziałem. Mam nadzieję, że sprawy Wiary mają się dobrze, a żaden problem nie mąci spokoju Waszej Wielebności. Piszę ten list w związku z powołaniem zakonów Wiary Wojującej. Jest to dla mnie wielka radość, że Wiara w końcu będzie miała swoich strażników broniących septów i pielgrzymów. Uważam to za bardzo dobrą decyzję i Wielki Septon ma w tym posunięciu moje poparcie.
Chciałbym przy okazji zaprosić Cię, Wielki Septonie, do Casterly Rock na ślub mojej wnuczki księżniczki Alayne Lannister z księciem Aemonem Blackfyrem, który odbędzie się 30 marca. Byłby to dla nas wszystkich nieopisany zaszczyt, gdyby Wielki Septon udzielił parze młodej ślubu.

Niech Siedmiu świeci nad Tobą Wielki Septonie
Lancel Lannister
Król Zachodu


Kruk wysłany 2 lutego 336 AC
Lancel Lannister.
Lancel Lannister.

Liczba postów : 185
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Wielki Septon Empty Re: Wielki Septon

Pisanie  Garth Hightower. Nie Sty 21, 2018 3:57 pm







Petyr z Astory, Wielki Septon w Królestwie Wysokiej Wieży

Chciałbym. ze swej strony zapewnić, że dołożę wszelkich starań, aby prace ruszyły jak najszybciej. Przybędę do Wielkiego Septu najdalej 10 lutego.

Król Wysokiej Wieży
Garth Hightowe
r
Garth Hightower.
Garth Hightower.

Liczba postów : 29
Data dołączenia : 29/12/2017

Powrót do góry Go down

Wielki Septon Empty Re: Wielki Septon

Pisanie  Durran Baratheon. Wto Maj 08, 2018 11:34 pm







Wielki Septon

Niech Siedmiu świeci zawsze jasnymi promieniami nad twoją osobą Wielki Septonie, list ten piszę w dwóch intencjach. Po pierwsze chciałbym pogratulować objęcia tego stanowiska, wierzę że jest to dobra zmiana dla Wiary. Drugą kwestią tego listu jest rzecz niesłychana jaka wydarzyła się na moich ziemiach. Otóż kraj piasków i gorącego słońca, znanego też jako Dorne wypowiedział mi wojnę. Gwałcąc wszystkie święte prawa wojny postanowili zabić i rozczłonkować posłów dobrej woli pod chorągwią Siedmiu. W swoim liście proszę o potępienie tego zachowania i proszę o błogosławieństwo w walkach z moim wrogiem.


Król Durran, Pierwszy Tego Imienia z Rodu Baratheon


kruk wyleci 4 kwietnia
Durran Baratheon.
Durran Baratheon.

Liczba postów : 167
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Wielki Septon Empty Re: Wielki Septon

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach