Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Krucza poczta Króla Daemona Targaryena

Go down

Krucza poczta Króla Daemona Targaryena Empty Krucza poczta Króla Daemona Targaryena

Pisanie  Daemon Targaryen. Pon Sty 08, 2018 11:14 pm

.
Daemon Targaryen.
Daemon Targaryen.

Liczba postów : 55
Data dołączenia : 29/12/2017

Powrót do góry Go down

Krucza poczta Króla Daemona Targaryena Empty Re: Krucza poczta Króla Daemona Targaryena

Pisanie  Mistrz Gry Czw Sty 11, 2018 9:44 pm







Daemon Targaryen, Król na Żelaznym Tronie

Drogi przyjacielu, niestety muszę odrzucić twoją jakże szczodrą ofertę z racji sytuacji panującej w Dorzeczu. Frey'owie, Blackwoodowie i Brackenowie poczęli się zbroić, a mnie wypada czujnie spoglądać w kierunku zamieszania jakie mają zamiar wywołać. Jeżeli nie razi cię jednak przyglądanie się z bliska zmaganiom wojennym, to chętnie ugoszczę cię w Riverrun. Ja niestety muszę pozostać na własnych ziemiach, tak bliskich chaosu, by móc w porę interweniować.
Z racji odległości jaka dzieli nasze domy i czasu lotu kruka, zapraszam Cię do przybycia w połowie lutego. Powinna to być dobra data by dojechać spokojnie i bez pośpiechu, a jednocześnie nie zwlekać zbyt długo.
Lord Tully



Kruk wysłany 28 stycznia 336AC z Riverrun, dotrze 1 lutego 336AC do Królewskiej Przystani.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9616
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Krucza poczta Króla Daemona Targaryena Empty Re: Krucza poczta Króla Daemona Targaryena

Pisanie  Durran Baratheon. Pią Sty 12, 2018 1:02 am







Król Daemon Targaryen, Lord Czerwonej Twierdzy i Królewskiej Przystani

Serdeczny Królu Daemonie. Intencja mego listu jest niezwykle prosta, ale bardzo ważna. Proszę Ciebie o pozwolenie na przemarsz moich wojsk, przez twe tereny. Król Frey i Król Bracken, bez żadnego ostrzeżenia zaatakowali ziemie Tridentu Północnego.
Taki wzrost potęgi w tamtym regionie, może natomiast zagrozić Lordowi Tully'emu. Proszę Ciebie o dogłębne rozważenie tej prośby.

Z uszanowaniem, Król Durran Baratheon, Król Burzy, Lord Końca Burzy, Protektor Zatoki Rozbitków i Królewskiego Lasu, Obrońca Przylądka Gniewu i Marchii Dornijskiej.



kruk wyleci 7 lutego i dotrze 9 lutego
Durran Baratheon.
Durran Baratheon.

Liczba postów : 167
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Krucza poczta Króla Daemona Targaryena Empty Re: Krucza poczta Króla Daemona Targaryena

Pisanie  Jeran Oakheart. Sob Sty 13, 2018 10:27 pm







Daemon Targaryen
Lord Targaryen
Król na Żelaznym Tronie

Mam nadzieję, że mój list znajduje Cię w pełni zdrowia, królu. Minione wydarzenia i związana z nimi przeszłość zmusiła mnie do nagłych refleksji. Mój kochany brat przemierza właśnie drogi wzdłuż Westeros, kierując swe kroki w stronę Królewskiej Przystani. Proszę byś przyjął go w gościnę oraz wysłuchał, bowiem niesie moje słowa.
Krucza poczta Króla Daemona Targaryena MN2YkWJ

Kruk dotrze z wiadomością 04/02/316 AC
Jeran Oakheart.
Jeran Oakheart.

Liczba postów : 187
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Krucza poczta Króla Daemona Targaryena Empty Re: Krucza poczta Króla Daemona Targaryena

Pisanie  Lyonel "Młot" Baratheon. Sob Lut 17, 2018 7:01 pm







Daemon Targaryen, Król na Żelaznym Tronie

Ród Baratheonów nie będzie tolerował takich posunięć i nie pozostawi tej sprawy bezkarnej. Ludzie najęci przez Żelazny Tron, jak sami twierdzili napadli, splądrowali i spalili Zielony Kamień. Czas pokoju między naszymi rodami przeminął wraz z tym wydarzeniem. Królestwo Burzy wypowiada rodowi Targaryenów wojnę ze skutkiem natychmiastowym.

Król Durran Baratheon, Król Burzy, Lord Końca Burzy, Protektor Zatoki Rozbitków i Królewskiego Lasu, Obrońca Przylądka Gniewu i Marchii Dornijskiej


Napisany starannie na prostym, czystym pergaminie, opieczętowany królewską pieczęcią list poniósł kruk, który dotrze do Czerwonej Twierdzy 14 kwietnia 336 roku
Lyonel
Lyonel "Młot" Baratheon.

Liczba postów : 197
Data dołączenia : 13/12/2017

Powrót do góry Go down

Krucza poczta Króla Daemona Targaryena Empty Re: Krucza poczta Króla Daemona Targaryena

Pisanie  Harrold Arryn. Sob Lut 17, 2018 10:11 pm







Do Daemona, Pierwszego Tego Imienia z rodu Targaryenów, króla Żelaznego Tronu.

Szanowny królu.
Postanowiłem udać się do Casterly Rock na wesele Alayne Lannister i Aemona Blackfyre.
Z tego powodu, proszę o pozwolenie na przejazd przez Twoje ziemie oddziału około setki jazdy wraz z zaopatrzeniem.

Harrold Pierwszy tego Imienia z rodu Arrynów, z Bożej łaski Król Góry i Doliny, Władca Zimnej Wody, Trzech Sióstr, Paluchów, Kamyka, Paps, lasu Snakewood i Gór Księżycowych, suweren Gulltown, Runestone, Wickenden, Longbow Hall, Old i New Anchor, Redfort oraz Domu Serca; lord Orlego Gniazda oraz Krwawych i Księżycowych Bram,


Kruk z listem dotrze 15 lutego.
Harrold Arryn.
Harrold Arryn.

Liczba postów : 155
Data dołączenia : 09/12/2017

Powrót do góry Go down

Krucza poczta Króla Daemona Targaryena Empty Re: Krucza poczta Króla Daemona Targaryena

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach