Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Krucza Poczta Harrasa Harlawa

Go down

Krucza Poczta Harrasa Harlawa Empty Krucza Poczta Harrasa Harlawa

Pisanie  Harras Harlaw. Sob Gru 09, 2017 10:04 pm

Krucza Poczta Harrasa Harlawa 4c94d4ed366644a14d3512f757d6c7ba


Ostatnio zmieniony przez Harras Harlaw dnia Czw Lut 15, 2018 11:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Harras Harlaw.
Harras Harlaw.

Liczba postów : 200
Data dołączenia : 05/12/2017

Powrót do góry Go down

Krucza Poczta Harrasa Harlawa Empty Re: Krucza Poczta Harrasa Harlawa

Pisanie  Mistrz Gry Nie Gru 10, 2017 11:48 am







Do Harrasa Harlawa, Króla Żelaznych Wysp.

Twa śmiała propozycja spotkała się z moim wielkim entuzjazmem, niniejszym zgadzam się na zakończenie tej długoletniej wojny, która i tak od lat nic nie wnosiła poza kilkoma kreskami atramentu na listach w Cytadeli. Co do drugiej propozycji, to niestety muszę odmówić, mam inne plany na wydanie moich dzieci. Jednakże mam nadzieję że nie jest to żaden afront w twoją stronę.


Król Theodore Tyrell, Król Reach

(list nie ma ładnego pisma, widać że został spisany na prędko, najwyraźniej król się gdzieś śpieszył.)


list dotrze 27 stycznia.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9500
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Krucza Poczta Harrasa Harlawa Empty Re: Krucza Poczta Harrasa Harlawa

Pisanie  Mistrz Gry Pią Gru 22, 2017 10:06 pm







Król Harras Harlaw

Królu Harrasie, po przemyśleniu tej oferty, myślę że jest to bardzo dobry pomysł. Jeśli chcesz dogadać szczegóły, przybądź do Królewskiej Przystani, najlepiej z narzeczonym, mojej córki.


Król Daemon Targaryen.


Kruk dotrze 17 lutego.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9500
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Krucza Poczta Harrasa Harlawa Empty Re: Krucza Poczta Harrasa Harlawa

Pisanie  Durran Baratheon. Pon Gru 25, 2017 11:46 pm







Do Harrasa Harlawa, Króla Żelaznych Wysp.

Ślę ten list z nadzieją, że odnajduje Ciebie Królu, w pełni zdrowia i w ogólnym zadowoleniu. Temat tego listu jest niezwykle prosty, mam dorosłą córkę, która powinna sobie znaleźć już męża. Zasięgając wiedzy u swego maestera, dowiedziałem się, że masz syna który nie jest związany z żadną panną. Proszę o rozważenie tego listu, jeśli się zgodzisz, myślę ze posag w wysokości trzech tysięcy złotych smoków, winien być odpowiedni.


Król Durran Baratheon, Król Burzy

list dotrze 8 lutego.
Durran Baratheon.
Durran Baratheon.

Liczba postów : 167
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Krucza Poczta Harrasa Harlawa Empty Re: Krucza Poczta Harrasa Harlawa

Pisanie  Jeran Oakheart. Sob Sty 13, 2018 10:34 pm







Harras Harlaw
Lord Harlaw
Król Żelaznych Wysp

Mam nadzieję, że mój list znajduje Cię w pełni zdrowia, królu. Proszę o gościnę dla mego dyplomaty, niosącego moje słowa. Osobiście zaniemogłem podróży. Chciałbym poruszyć z tobą ważne kwestie polityczne, które ostatnio spędzają mi sen z powiek. Wierzę, że moje propozycje wielce Cię zaciekawią oraz wyprodukują warty życia owoc.
Krucza Poczta Harrasa Harlawa MN2YkWJ

Kruk dotrze z wiadomością 08/02/316 AC
Jeran Oakheart.
Jeran Oakheart.

Liczba postów : 187
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Krucza Poczta Harrasa Harlawa Empty Re: Krucza Poczta Harrasa Harlawa

Pisanie  Jeran Oakheart. Wto Sty 16, 2018 11:52 pm







Harras Harlaw
Lord Harlaw
Król Żelaznych Wysp

Mam nadzieję, że mój list znajduje Cię w pełni zdrowia, królu. Najmocniej przepraszam, że zaniemogłem osobistej wizyty, lecz słowa z którymi powrócił mój posłaniec niezmiernie radują mą duszę. Gdy tylko wyzdrowiałem, odwiedziłem króla Reach, który zaś szepnął, iż pozostaje z tobą w dobrych stosunkach. Wobec tego mam nadzieję, że podbicie Arbor nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnego wyzwania. Możesz liczyć na dwie wyspy, które wchodzą w skład mego królestwa. Pragnę również wesprzeć Cię odpowiednimi towarami. Mój dyplomata odrzekł, że aprobowałbyś mą osobistą wizytę, dlatego też spotkanie w Starym Mieście, tuż po jego upadku byłoby dla nas obydwu korzystne. Chciałbym zaproponować Ci więcej niżeli wspólne wojowanie przy Arbor czy Starym Mieście. Jeżeli chodzi o księgozbiory czy fanatyków, nie mam żadnych przeciwwskazań. Liczę na twą odpowiedź.
Krucza Poczta Harrasa Harlawa MN2YkWJ

Kruk dotrze z wiadomością 27/02/336 AC
Jeran Oakheart.
Jeran Oakheart.

Liczba postów : 187
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Krucza Poczta Harrasa Harlawa Empty Re: Krucza Poczta Harrasa Harlawa

Pisanie  Durran Baratheon. Czw Sty 18, 2018 1:23 am







Harras Harlaw, król Wysp Żelaznych.

Szanowny Królu Harrasie. Niestety ale muszę Ciebie zmartwić. Po odbytej rozmowie z moją córką, doszedłem do wniosku, że nie powinienem wybierać jej osoby której nie darzy uczuciem. Dobro i szczęście mojej córki znajduje się na piedestale i nic nie zburzy tego poczucia. Jeśli nadal jesteś zainteresowany tym mariażem, liczę że wyślesz do mnie chłopaka, żeby mógł się wpierw poznać z Alysanne, tak żeby mogła podjąć samodzielną decyzję. W ramach rekompensaty, jestem gotów zmniejszyć cła na drewno sprowadzanych z moich lasów, przez okres roku.


Z poważaniem,
Król Durran Baratheon, XIX tego imienia.


kruk zostanie wysłany 13 lutego.
Durran Baratheon.
Durran Baratheon.

Liczba postów : 167
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Krucza Poczta Harrasa Harlawa Empty Re: Krucza Poczta Harrasa Harlawa

Pisanie  Theodore Tyrell. Pon Lut 12, 2018 11:55 am

Kruk został wysłany 18 Lutego.

Theodore Tyrell.
Theodore Tyrell.

Liczba postów : 64
Data dołączenia : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Krucza Poczta Harrasa Harlawa Empty Re: Krucza Poczta Harrasa Harlawa

Pisanie  Theodore Tyrell. Wto Lut 20, 2018 3:02 pm

Wysłany 19 Marca Wieczór






Królu Harrasie Harlaw!

Czas miecza i topora. Wzywam Cię mój sojuszniku do wojny z Królestwami Korony Jerana Okarhertha! Niehonorowy Jeran nie jest nawet takim mężczyzną, by wypowiedzieć mi w twarz wojnę, zbierając już siły pod granicami mego królestwa. Na wyspach Tarczowych od razu po zebraniu sił uderzamy na jego wasali, więc prosiłbym was o wsparcie w tej agresji jako pierwszej. Lord Hewett oraz Serry otrzymają rozkaz dołączenia się z wami, chciałbym przez to uzyskać efekt porządnego desantu na wyspy Tarczowe. Drugim naszym celem będzie Stary Dąb, ale z tym atakiem dogadamy się później. Prosiłbym was podczas tej wojny o zmniejszenie aktu "grabieży", a przeszli na "Okupacje". Postaram się wam po udanej wojnie przekazać 1/3 wszystkich skarbców zamków Jerana, więc suma uzbiera się niemała.

Czekam na bitwę we wspólnej chwale
Król Theodore Tyrell *Tytuły bla bla*

(Sorki, obowiązki gonią)
Theodore Tyrell.
Theodore Tyrell.

Liczba postów : 64
Data dołączenia : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Krucza Poczta Harrasa Harlawa Empty Re: Krucza Poczta Harrasa Harlawa

Pisanie  Mistrz Gry Wto Lut 27, 2018 9:28 pm

Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9500
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Krucza Poczta Harrasa Harlawa Empty Re: Krucza Poczta Harrasa Harlawa

Pisanie  Mistrz Gry Sob Maj 19, 2018 1:37 am

Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9500
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Krucza Poczta Harrasa Harlawa Empty Re: Krucza Poczta Harrasa Harlawa

Pisanie  Lucas Tyrell. Pią Sie 10, 2018 9:30 am







12/05/336

Do Harrasa Harlawa, Króla Żelaznych Wysp.

Dziękuje za wasze słowa i przyjmuje kondolencje, mój Ojciec był wielkim Królem kochanym przez lud więc i jak ty pokładam wiarę, w to, że Nieznajomy ugości mojego Ojca odpowiednio. Wierze, że i u was wszystko w porządku, a i wasze wsparcie sprawy Reach  się wam opłaciło. Wojna idzie po naszej myśli, zepchnęliśmy Króla Równin do defensywy i planujemy w tym miesiącu zadać ostateczny cios zbuntowanemu lordowi. Cieszą mnie informacje, o waszych sukcesach i jestem rad, mając takich sojuszników. Do Arbor przybędziemy wraz z pojmaniem  zdrajcy Jerana samozwańczego Króla Równin, mam nadzieje, że zdołamy się spotkać.  

Lucas Tyrell, Król Reach
Lucas Tyrell.
Lucas Tyrell.

Liczba postów : 103
Data dołączenia : 06/08/2018

Powrót do góry Go down

Krucza Poczta Harrasa Harlawa Empty Re: Krucza Poczta Harrasa Harlawa

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach