Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Waymar Royce

Go down

Waymar Royce Empty Waymar Royce

Pisanie  Waymar Royce Pią Kwi 01, 2022 9:46 pm

***
Waymar Royce
Waymar Royce

Liczba postów : 342
Data dołączenia : 06/07/2021

Powrót do góry Go down

Waymar Royce Empty Re: Waymar Royce

Pisanie  Mistrz Gry Pią Kwi 01, 2022 9:50 pm

~ 18/06/7PP ~

Do lorda Waymara Royca przybył posłaniec z Runestone, niósł on wieści dotyczące poszukujących miejsca do osiedlenia się wędrowców z Andalos. Mężczyzna mówił o kilku setkach wojowników, którzy przybyli z częścią swoich rodzin. Podobno jednak wielu członków ich grupy wciąż pozostawało po drugiej stronie Wąskiego Morza i już odesłali po nich okręty.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9650
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Waymar Royce Empty Re: Waymar Royce

Pisanie  Rebekah Redfort Wto Sie 16, 2022 4:34 pm

20.09.7PP


Drogi wuju.

Liczę, że mój list zastał Cię w dobrym zdrowiu jak i Twą całą rodzinę. Ostatnimi czasy wiele się działo, co też sprawiło, że tęskno mi za Twymi mądrymi poradami, jak i Królowej w związku z tym, chciałabym prosić Was o pozwolenie na przybycie na dwór. Mogłabym też odciążyć królową od pieczy nad dziećmi, dla mnie byłaby to przyjemność a zarazem cieszyłabym się, mogąc spędzić nieco czasu w Waszym towarzystwie. Oczywiście jeśli to nie problem, wszak wiele obowiązków na Was spoczywa. Jednak liczę, że niebawem otrzymam wiadomość od Was drogi wuju i Twej pięknej małżonki Królowej ciotki. Tym czasem niech Starucha nadal prowadzi Was mądrością a Siedmiu otoczy Was płaszczem opiekuńczości i bezpieczeństwa.

Wasza oddana
Rebekah Redfort
Rebekah Redfort
Rebekah Redfort

Liczba postów : 98
Data dołączenia : 27/09/2020

Powrót do góry Go down

Waymar Royce Empty Re: Waymar Royce

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach