Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Feanor Arryn

Go down

Feanor Arryn Empty Feanor Arryn

Pisanie  Feanor Arryn Sro Wrz 23, 2020 12:14 am

Feanor Arryn 545px-House_Arryn.svg
Feanor Arryn
Feanor Arryn

Liczba postów : 23
Data dołączenia : 26/08/2020

Powrót do góry Go down

Feanor Arryn Empty Re: Feanor Arryn

Pisanie  Findis Arryn Czw Wrz 24, 2020 11:39 pm







Do księcia Feanora Arryna

Najdroższy bracie,
Na sam początek - siedmiu błogosławieństw! A kiedy uprzejmości mamy już za sobą, to chciałabym, abyś wiedział, iż niezmiernie przykro mi było nie móc ujrzeć Twojej osoby na moich zaślubinach. Ufam jednak, że to jakieś ważkie sprawy musiały Cię zatrzymać w Orlim Gnieździe, czyż nie? Nie mogę za to pojąć, dlaczego od kilku miesięcy milczysz. Czyżbyś nadal pozostawał w gniewie przez to, co uczyniłam? Prosiłam już pana ojca, aby przekazał Ci moje przeprosiny... Nie chciałabym stracić kontaktu z braćmi, z którymi dorastałam, dlatego też postanowiłam wszystko sobie wyjaśnić za pomocą kruka.
Pewnie zastanawiasz się, dlaczego akurat teraz zdecydowałam się do Ciebie napisać... Widziałam dziś śmierć człowieka, rycerza, a co więcej - sama nakazałam go zabić w dość brutalny sposób. Wprawdzie człowiek ten poranił królewskich strażników, a co gorsza zagrażał mnie i mojemu nienarodzonemu dziecku, które noszę pod sercem, ale i tak chyba zaczynają mnie zżerać wyrzuty sumienia. Chciałabym móc porozmawiać o tym z Tobą lub z panem ojcem, tutaj nie mam nikogo tak bliskiego...
Twoja siostra, Findis Arryn


Kruk dotrze do Orlego Gniazda 04/09/10 PZ
Findis Arryn
Findis Arryn

Liczba postów : 902
Data dołączenia : 08/05/2020

Powrót do góry Go down

Feanor Arryn Empty Re: Feanor Arryn

Pisanie  Rowena Arryn Sob Lis 14, 2020 11:43 pm







Książę Feanor Arryn

Najdroższy bracie! Niech siedmiu nad Tobą czuwa drogi braciszku. Od jakiegoś czasu jak wiesz przebywam u naszej drogiej siostry. Muszę przyznać, że małżeństwo jej służy a dar jakim została obdarzona przez Matkę, również dodał jej uroku. Nasza siostra zmieniła się bardzo, strasznie spoważniała co mnie totalnie przeraża. Stała się nieodłączną kopią naszej Pani matki, czy nawet Ciebie samego drogi braciszku. Nie mniej, piszę do Ciebie z wieścią, że jeśli papa się zgodzi zostanę nieco dłużej. W domu wszak i tak nie mam co robić, a tutaj chociaż pomogę Findis w codziennych sprawunkach. Uwierz, że strasznie przytyła i jeszcze trochę to pewnie nie będzie mogła się podnieść z siedziska! Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze jak i w domu. Niech siedmiu nad Tobą czuwa braciszku.

Twoja oddana siostra
Księżniczka Rowena Arryn


List dotrze 07/10/10 PZ
Rowena Arryn
Rowena Arryn

Liczba postów : 367
Data dołączenia : 11/06/2020

Powrót do góry Go down

Feanor Arryn Empty Re: Feanor Arryn

Pisanie  Sebastion Grafton Sob Sie 07, 2021 4:58 pm







Feanor Arryn, Pierwszy Tego Imienia, Król Gór i Doliny

Wasza Wysokość!
Piszę w prostej sprawie, korzystając z zapasu czasu jaki łaskawie mi dałeś. Czy ja i mój orszak mamy zagwarantowaną nietykalność?

Lord Sebastion Grafton


Kruk dotrze 24/10/11 PZ wieczorem
Sebastion Grafton
Sebastion Grafton

Liczba postów : 235
Data dołączenia : 05/03/2020

Powrót do góry Go down

Feanor Arryn Empty Re: Feanor Arryn

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach