Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Listy do NPC

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Listy do NPC

Pisanie  Maester Nie Mar 15, 2020 12:10 am

First topic message reminder :

NPC


Wszystkie listy, które dotyczą postaci fabularnych nie posiadających swojego gracza należy kierować do tego tematu. Należy jednak pamiętać, by list opatrzyć odpowiednio datą oraz odbiorcą. W ten sposób MG będzie mógł kontrolować bieżące sytuacje fabularne.
Maester
Maester
Kronikarz

Liczba postów : 287
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down


Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Simon Redfort Pon Gru 28, 2020 7:08 pm







Drogi Królu

Zaistniała pewna poważna sytuacja, która uniemożliwia mi natychmiastowe zjawienie się w Orlim Gnieździe. Długo zajęłoby opisywanie wszystkiego, więc pominę to i w późniejszym czasie opowiem osobiście. Mogę przybyć dopiero za kilka dni, nie wcześniej. Z góry przepraszam, że musisz na mnie tyle czekać.

Lord Simon Redfort


List dotrze do Orlego Gniazda 23 Dnia 9 Księżyca
Simon Redfort
Simon Redfort

Liczba postów : 125
Data dołączenia : 27/09/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Olenna Redwyne Sro Sty 06, 2021 9:07 pm

List wysłany z Wysogrodu 26/09/10PZ.








Mern Gardener, król Reach

Kochany mężu,
Otrzymałam wiadomość o Twoim rozkazie aby flota mego ojca oraz lorda Hightowera przeprowadziła odwet na Żelazne Wyspy. Nie będę rozwodzić się nad słusznością tej decyzji, powiem tylko, że uważam to za najlepsze możliwe wyjście. Biorąc pod uwagę to jak lord Chester poradził sobie z Żelaznymi na Tarczach, wykazując się inteligencją i doświadczeniem w walce na morzu, uważam, że to właściwa decyzja aby pozwolić mu zrobić to samo na Żelaznych Wyspach. Wiesz, że mój ojciec potrafi być... porywczy. Wyruszam dzisiaj na Tarcze aby przedstawić ten pomysł memu ojcu i lordowi Hightowerowi. Mam nadzieję, że popierasz moje zdanie w tym temacie i liczę, że poprzesz mnie u lordów.

Twoja,
Królowa Olenna
Olenna Redwyne
Olenna Redwyne

Liczba postów : 126
Data dołączenia : 09/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Lucifer Martell Czw Sty 14, 2021 10:40 pm







Lordzie,

Powierzam Ci tę tajemnicę – nie ukrywam niechętnie, z lekką dezaprobatą oraz obawą przed jej ujawnieniem – ważną dla mego rodu, a jednocześnie taką, która może przysłużyć się tobie, twym dzieciom oraz przyszłym pokoleniom. Wiedz, że dla nas tenże sekret, a szczególnie dla mnie jest na tyle ważny, że każdego, kto odda go w ręce niepowołane spotka niechybne nieszczęście.
To mąka, sól i woda. Mąkę zagniatamy z solą i wodą na gładkie ciasto. Niech trochę odpocznie, a potem rozwałkowane dzielone jest na części. Następnie jeno rzucić na rozgrzany piec i placki gotowe.


Książę Dorne, Lucifer Martell


List wysłany ze Słonecznej Włóczni, 19 dzień 09 księżyca 10 PZ.

Przygłuchy Maester nie dosłyszał nazwy lorda, stąd też zamiast trafić do Blackmonta, list trafi do Blackbara z Bandallon.
Lucifer Martell
Lucifer Martell

Liczba postów : 101
Data dołączenia : 09/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Selvyn Martell Wto Sty 19, 2021 8:34 pm

Listy wysłane koło południa 7 dnia 10 księżyca 10PZ z obozu w Górach Czerwonych kilkadziesiąt mil na wschód od Skyreach i Kingsgrave na wysokości pomiędzy nimi.







Do Lorda Wyl

Szanowny Lordzie Wyl,

Od niespełna miesiąca nieprzyjaciel panoszy się po dornijskich ziemiach, zajmując przy tym dwa zamki i zmuszając lokalną ludność do życia w górach. Najwyższy czas zadać wrogowi cios i odpłacić pięknym za nadobne. Zważając na okoliczności, w które zalicza się zagrożenie najazdem Ziem Burzy, decyzję odnośnie skali kontrataku pozostawiam Tobie, aczkolwiek wszelkie działania łupieżcze biorące za cel ziemie otaczające Ashford będą w naszej sytuacji wielce wskazane. Wraz ze sporządzeniem tego listu, wysyłam również notkę do lorda Yronwooda, z nakazem wsparcia tejże sprawy.

List wysłany z górskiego obozu, odpowiedź niewskazana

Książę Selvyn Martell









Do Lorda Yronwood

Szanowny Lordzie Yronwood,

Po rozeznaniu się w sytuacji, która panuje w Górach Czerwonych, śmiało mogę przypuszczać, że w najbliższym czasie wróg nie zamierza ruszyć się z Przełęczy Księcia. Waszym zadaniem będzie wysłanie części swych wojsk do Wyl, skąd tamtejszy lord będzie mógł poprowadzić łupieżczy kontratak na ziemie wroga. Jak zapewne rozumiesz, wasze wsparcie będzie kluczowe w dalszych planach mających na celu zarówno zadanie bolesnego ciosu, jak i wzmocnienie wschodniego frontu wojny. Dlatego nalegam też, aby siły te były znaczące.

List wysłany z górskiego obozu, odpowiedź niewskazana

Książę Selvyn Martell








Do Lorda Blackmont

Szanowny Lordzie Blackmont,

Od niespełna miesiąca nieprzyjaciel panoszy się po dornijskich ziemiach, zajmując przy tym dwa zamki i zmuszając lokalną ludność do życia w górach. Najwyższy czas zadać wrogowi cios i odpłacić pięknym za nadobne. Wasze dotychczasowe działania podjazdowe po północno-zachodniej stronie Przełęczy Księcia muszą zostać wzmożone, obierając za cel konwoje oraz posterunki wroga. Jak zapewne rozumiesz, jest to kluczowe dla odcięcia nieprzyjaciela od jego własnego królestwa. Poza tym listem wysyłam oddzielne instrukcje lordowi Dayne, dlatego nalegam też, aby po jego otrzymaniu wspomóc go częścią swych sił. Posłużą one do ofensywy na ziemie Reach.

List wysłany z górskiego obozu, odpowiedź niewskazana

Książę Selvyn Martell









Do Lady Dayne

Szanowna Lady Dayne,

Od niespełna miesiąca nieprzyjaciel panoszy się po dornijskich ziemiach, zajmując przy tym dwa zamki i zmuszając lokalną ludność do życia w górach. Najwyższy czas zadać wrogowi cios i odpłacić pięknym za nadobne. Waszym zadaniem będzie zebranie sił, które na celu będą miały atak łupieżczy na ziemie Reach znajdujące się na na zachód od Gór Czerwonych i na południe od Horn Hill. Lord Blackmont poproszony został o udzielenie wam częściowego wsparcia w tychże działaniach. Wasza rola w tej wojnie będzie kluczowa dla destabilizacji wrogiego królestwa i rozproszenia jego uwagi, dlatego też liczę na prędką reakcję.

List wysłany z górskiego obozu, odpowiedź niewskazana

Książę Selvyn Martell



List do lorda Wyl (~240 mil) dotrze po 5 godzinach
List do lorda Yronwood (~175 mil) dotrze po 3,5 godziny
List do lorda Blackmont (~200 mil) dotrze po 4 godzinach
List od lady Dayne (~325 mil) dotrze po 6,5 godzinach
Selvyn Martell
Selvyn Martell

Liczba postów : 132
Data dołączenia : 27/11/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Elyana Reyne. Pią Sty 22, 2021 9:09 pm







Dagmer Drumm

Jakkolwiektwoje żądanie okupu za członka mej rodziny są zasadne, to aktualnie pozostają one niemożliwie do spełnienia. Książę Halleck Hoare aktualnie oblega Castamere i łupi me ziemie, także niemożliwym jest dostarczenie okupu, jeśli nawet uznałabym kwotę za mego stryja za adekwatną. Gdy będzie to możliwe, kontakt w celu wykupu mego stryja i jego towarzysza z niewoli zostanie przeze mnie wznowiony, jeśli jednak na niego liczysz, módl się do swego boga by Castamere nie upadło.

Lady Elyana Reyne, Pani Castamere


List dotrze około 2/10/10 o ile będzie przebywał w Fairmarket wtenczas
Elyana Reyne.
Elyana Reyne.

Liczba postów : 104
Data dołączenia : 24/10/2019

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Halleck Hoare Sro Lut 17, 2021 11:33 am



List dotrze do Fairmarket 02/10/10 PZ
Halleck Hoare
Halleck Hoare

Liczba postów : 242
Data dołączenia : 25/05/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Florence Fossoway Pią Cze 18, 2021 1:56 pm







Do Króla Garlana Gardnera

Drogi Królu pragnę wyrazić ubolewanie nad śmiercią, Twego ojca, a naszego wspaniałego króla Merna Gardenera. Niech Siedmiu trzymają go w opiece. Chcąc sprawić trochę rozrywki dla umęczonych dusz w naszym królestwie, związanych ze stratą naszego monarchy, postanowiłem zorganizować obchody pierwszego roku od założenia Golden Apple, które będą połączone z obchodami dnia mojego imienia. Uczta rozpocznie się dziesiątego dnia bieżącego miesiąca, jednak zachęcam do przybycia już wcześniej. Bowiem od ósmego dnia tego księżyca, trwać będzie festyn i jarmark, zorganizowany dla moich poddanych. Pokładam nadzieję, że przybędziesz Królu do Goldentree, wówczas na własne oczy będziesz mógł zobaczyć nową twierdzę, która stoi na straży naszego potężnego i wspaniałego królestwa.



Lord Florence Fossoway,
pan Cider Hall, Goldentree i Golden Apple



Kruk wysłany do Wysogrodu.
Florence Fossoway
Florence Fossoway

Liczba postów : 81
Data dołączenia : 09/10/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Shaera Redfort Pon Cze 28, 2021 3:22 pm







Victaria Corbray, żona lorda Corbray

Droga pani matko!
Z wielkim niepokojem przyjęłam wieść o tym, co spotkało naszego czcigodnego ojca. Pragnęłam więc napisać do Ciebie, aby dowiedzieć się czegoś więcej u źródła. Chciałam Cię także zaprosić do siebie razem z drogimi siostrami bądź bratem (jeżeli obowiązki mu na to pozwolą), aby Rhaella mogła nacieszyć się towarzystwem swych bliskich; nie widziałyście się przecież od jej ostatniego Dnia Imienia. Myślę, że Damon i Elys, nasi synowie, chcieliby Cię także zobaczyć. W tak trudnych czasach rodzina winna się bowiem trzymać razem - stąd też chciałabym zaprosić Cię do siebie na ósmy dzień następnego księżyca - będzie to doskonały dzień na wspólną ucztę i czas spędzony w towarzystwie naszych drogich dzieci. Oraz Twoim i moich drogich sióstr, oczywiście. Modlę się codziennie do Siedmiu, aby zachowali Ciebie, Clarisse, Cassellę, Alicent i Yohna w pokoju i siedmiu błogosławieństwach.

Oddana Ci córka,
Shaera
lady Redfort



Tak jak pisałam w KP, Shaera ma trzy siostry i brata; brat to Yohn, a siostry to Clarisse, Cassella i Alicent. Generalnie w liście Shaera zaprasza matkę i bliskich na 8 dzień kolejnego księżyca. Kruk został wysłany z Redfort's Keep 2 dnia 10 księżyca 11 roku Po Zagładzie i powinien dotrzeć do Heart's Home następnego dnia.
Shaera Redfort
Shaera Redfort

Liczba postów : 64
Data dołączenia : 29/12/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Olenna Redwyne Sro Cze 30, 2021 1:33 am

01/10/11 PZ








Lynesse Redwyne.

Droga bratanico,
Myślę, że już najwyższy czas wyciągnąć do siebie wzajemnie rękę na zgodę. Wojna i inne przykrości, które dotknęły nas w ostatnim czasie rozpoczęły się decyzją otaczających nas mężczyzn i sprowadziły śmierć wielu niewinnych. Czas położyć kres rozlewom krwi i innym niesprawiedliwościom ostatnich miesięcy.
Teraz, gdy mam w swoich rękach więcej władzy, wierzę, że jestem w stanie zrobić dla Ciebie więcej niż byłam w stanie w czasie gdy zwróciłaś się do mnie o pomoc. Zwracam się do Ciebie prosząc o pomoc w zakończeniu wojny pomiędzy Dorne i Reach, a w zamian obiecuję pogodzić Cię z rodziną i cofnąć decyzję mego ojca o Twoim wydziedziczeniu. Wiem, że musisz cierpieć w obcym kraju bez wsparcia najbliższych, dlatego myślę, że pokój między królestwami przyniesie ukojenie zarówno Tobie jak i mnie. Wiem, że nie masz mocy sprawczej na dworze księżnej Dorne, jednak chciałabym abyś była swoistym posłem Reach na ich dworze. My, jako żony i kobiety mamy większy wpływ na swoich mężów, niż mogłoby się im wydawać... Wiem, że kiedy będziesz starsza, zrozumiesz co mam na myśli.

Mam nadzieję, że gdy to wszystko się już skończy, znowu będziemy rodziną i będziemy mogli powitać Ciebie, Twojego męża i syna na dworze w Wysogrodzie.

Olenna Redwyne
Królowa Regentka Reach

_________________

i’ve known a great many clever men.
i’ve outlived them all. You know why?
I ignored them.


Olenna:
Olenna Redwyne
Olenna Redwyne

Liczba postów : 126
Data dołączenia : 09/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Halleck Hoare Sro Cze 30, 2021 8:51 pm



List dotrze Casterly Rock 02/10/11 PZ
Halleck Hoare
Halleck Hoare

Liczba postów : 242
Data dołączenia : 25/05/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Halleck Hoare Nie Lip 04, 2021 5:57 pm



List dotrze Casterly Rock 04/10/11 PZ
Halleck Hoare
Halleck Hoare

Liczba postów : 242
Data dołączenia : 25/05/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Findis Arryn Wto Lip 13, 2021 11:43 pm



Kruk dotrze do Orlego Gniazda 02/10/11 PZ
Findis Arryn
Findis Arryn

Liczba postów : 902
Data dołączenia : 08/05/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Sebastion Grafton Sob Lip 17, 2021 4:49 am







Do Alestera Arryna, Króla Gór i Doliny, Trzeciego Tego Imienia

Wasza. Wysokość!
Piszę ten list z ciężkim sercem. Po powrocie do Gulltown z chwalebnej wyprawy do owianych złą sławą ruin Valyrii po zapomniane skarby zastałem me miasto w otwartej rebelii. Długo próbowałem to wszystko przetrawić i zrozumieć, dlatego też zajęło mi tak wiele czasu zabranie się do napisania tegoż listu. Z tego co mi powiedziano Wasza Miłość okrzyknął mnie zdrajcą i buntownikiem z powodu jakichś nieporozumień i najwyraźniej czyichś niedopowiedzeń. Dlatego chciałbym Waszą Wysokość zaprosić do Gulltown na negocjacje celem ustalenia warunków mojego powrotu do grona lojalnych lordów wiernych Alesterowi, Trzeciego Tego Imienia. Życzę, by Waszej Wysokości przyświecała latarnia mądrości Staruchy.

Lord Sebastion Grafton


(list dotrze do Orlego Gniazda 17/10/11 PZ)
Sebastion Grafton
Sebastion Grafton

Liczba postów : 235
Data dołączenia : 05/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Sebastion Grafton Sob Lip 17, 2021 5:11 am







Do Lorda Manderly

Dobry ojcze!
Mam nadzieję, iż ten list zastanie cię w dobrym zdrowiu. Jak zapewne już słyszałeś, Gulltown znalazło się w nieciekawej sytuacji, gdyż tenże nieprzewidywalny król Alester Arryn w swym szaleństwie ogłosił mnie zdrajcą i buntownikiem. Tedy na wypadek najgorszego chciałbym cię prosić o pomoc. Każdy jej rodzaj się zda, choć najlepiej gdyby pomocą byli ludzie, ochotnicy, gotowi chwycić za broń w słusznej sprawie lub za pieniądze. Poza tym, dobry ojcze, chciałbym cię zaprosić na pobyt u mnie. Dobrze by było, gdybyś poznał swojego wnuka i spotkał się z córką.

Lord Sebastion Grafton


(list dotrze do Nowego Zamku w dacie ustalonej z MG)
Sebastion Grafton
Sebastion Grafton

Liczba postów : 235
Data dołączenia : 05/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Sebastion Grafton Sob Lip 17, 2021 5:20 am







Do Króla na Północy, Króla Zimy, Harlona Starka, Drugiego Tego Imienia

Wasza Wysokość!
Jak zapewne już słyszałeś król Alester Arryn w swym szaleństwie bezpodstawnie ogłosił mnie zdrajcą i buntownikiem. Z szaleństwem mego seniora nic wskórać rozsądkiem nie mogę, tedy nie pozostało mi nic innego poza szukaniem wszędzie możliwej pomocy. Myślę, że gdyby Wasza Wysokość był na tyle łaskawy, by zorganizować ochotników z Północy do obrony Gulltown, to jednocześnie byłoby posiadaniem wpływów na sytuację w Dolinie, a nie zostałoby to nazwane udziałem w konflikcie bez wypowiedzenia wojny. Na miejscu jest już obecna kompania Wilków Zimy pod wodzą nieustraszonego Lemana z Russ.

Lord Sebastion Grafton


(list dotrze do Winterfell w dacie ustalonej z MG)
Sebastion Grafton
Sebastion Grafton

Liczba postów : 235
Data dołączenia : 05/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Findis Arryn Nie Sie 08, 2021 7:35 pm



Kruk dotrze 24/10/11 PZ do Fairmarket
Findis Arryn
Findis Arryn

Liczba postów : 902
Data dołączenia : 08/05/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Olenna Redwyne Wto Sie 10, 2021 12:29 am


_________________

i’ve known a great many clever men.
i’ve outlived them all. You know why?
I ignored them.


Olenna:
Olenna Redwyne
Olenna Redwyne

Liczba postów : 126
Data dołączenia : 09/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Theoderic Frey Sro Sie 11, 2021 11:04 pm

01/10/10 PZ







Lord XXX Manderly.

Witaj, Panie Białego Portu. Ja, Lord Theoderic Frey, chciałbym dokonać negocjacji. Chcę zaoferować umowę handlową pomiędzy naszymi rodami. Oferuję w wymianie dorodne żniwa naszego Dorzecza, w zamian za surowce matki Północy. Zapraszam na negocjacje do Bliźniaków w celu uwzględnieniu możliwej umowy. Proszę nie obawiać się o możliwy sposób transportu - obiecuję, że nie będzie kosztowny i będzie na waszą rękę. O braku zainteresowania proszę o powiadomienie listowne, tak samo w sprawie przybycia.

Żyjcie w zdrowiu
Lord Theoderic Frey
Pan Przeprawy


Te listy na łapkach kruków są raczej małe, więc się nie będę rozpisywał
Theoderic Frey
Theoderic Frey

Liczba postów : 47
Data dołączenia : 23/04/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Leonard Redfort Wto Sie 24, 2021 10:10 pm







Król Feanor Arryn

Królu z żalem piszę, że starania moich żołnierzy zawiodły. Nie udało się pojmać Graftona i wcześniej skończyć buntu. Niemniej już posłałem gońców na włości rycerstwa, żeby zebrały półtora tysiąca żołnierzy. W połączeniu z moimi siłami ze wschodu, tworzymy już dość dużą armię. Czekam na rozkazy, jeśli jednak pozwolisz Panie, ruszę od razu i rozpocznę podjazdy i przygotuję podwaliny pod oblężenie.

Leonard Redfort, Lord Redfort
13 dzień jedenastego księżyca

Leonard Redfort
Leonard Redfort

Liczba postów : 304
Data dołączenia : 19/08/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Shaera Redfort Pon Wrz 13, 2021 5:20 pm







Brennard Saller, kapitan statku "Srebrna Dama" zacumowanego w tej chwili (jeśli nic się nie zmieniło) w Gulltown)

Witajcie, kapitanie Saller.

Wiem, że od dość dawna nie utrzymywaliśmy ze sobą kontaktu, lecz teraz sytuacja się nieco zmieniła. Mój mąż, Simon Redfort, wybiera się w podróż wraz ze swoimi ludźmi i będzie potrzebował statku, którym opuści Dolinę Arrynów tak rychło, jak tylko będzie to w ludzkiej możności. Oczywiście, zapłaci on za swoją podróż tyle, ile to będzie konieczne, bądź udzieli pomocy w naprawach Damy, jeśli to również będzie konieczne. Ufam waszym zdolnościom żeglarskim i wierzę, że odtransportujecie mojego pana męża w miejsce, do którego on zamierza dotrzeć. Niech Siedmiu błogosławi was, waszą załogę i szczęśliwie doprowadzi do upragnionego portu.

Shaera Redfort


_____________________________________________________________________________________________
List ten zostanie wysłany krukiem z Heart's Home do Gulltown 26 dnia 11 księżyca 11 roku Po Zagładzie i dotrze w stosownym czasie
Shaera Redfort
Shaera Redfort

Liczba postów : 64
Data dołączenia : 29/12/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Shaera Redfort Pon Wrz 13, 2021 6:30 pm







Brennard Saller, kapitan statku "Srebrna Dama" zacumowanego w tej chwili (jeśli nic się nie zmieniło) w Gulltown)

Witajcie, kapitanie Saller.

Wiem, że od dość dawna nie utrzymywaliśmy ze sobą kontaktu, lecz teraz sytuacja się nieco zmieniła. Mój mąż, Simon Redfort, wybiera się w podróż wraz ze swoimi ludźmi i będzie potrzebował statku, którym opuści Dolinę Arrynów tak rychło, jak tylko będzie to w ludzkiej możności. Oczywiście, zapłaci on za swoją podróż tyle, ile to będzie konieczne, bądź udzieli pomocy w naprawach Damy, jeśli to również będzie konieczne. Ufam waszym zdolnościom żeglarskim i wierzę, że odtransportujecie mojego pana męża w miejsce, do którego on zamierza dotrzeć. Niech Siedmiu błogosławi was, waszą załogę i szczęśliwie doprowadzi do upragnionego portu.

Shaera Redfort









Darvin, kupiec w Gulltown (jeżeli nadal żyje i nie opuścił miasta)

Witaj, Darvinie.

W najbliższym czasie w Gulltown pojawi się mój pan mąż, Simon Redfort, który zamierza załatwić z tobą pewne sprawy. Chciałabym, abyś poświęcił mu czas, wysłuchał, co ma do powiedzenia i wypełnił polecenia, które może ci powierzyć. Jestem pewna, że wynagrodzi ci należycie czas, jaki mu poświęcisz, wiadomo bowiem, że czas to pieniądz i należy go odpowiednio wykorzystywać. Niech cię błogosławi Siedmiu i oby przymnożyli ci złota.

Shaera Redfort



_____________________________________________________________________________________________
Te dwa listy zostaną wysłane przez posłańców z Heart's Home do Gulltown 26 dnia 11 księżyca 11 roku Po Zagładzie i dotrą w stosownym czasie!


Ostatnio zmieniony przez Shaera Redfort dnia Pon Wrz 27, 2021 6:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Shaera Redfort
Shaera Redfort

Liczba postów : 64
Data dołączenia : 29/12/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Findis Arryn Sro Wrz 22, 2021 2:18 pm




Kruk dotrze do Orlego Gniazda nad ranem 26/11/11 PZ
Findis Arryn
Findis Arryn

Liczba postów : 902
Data dołączenia : 08/05/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Findis Arryn Pon Paź 25, 2021 12:30 am







Lord/Lady ...

SzlachetnyPanie/Szlachetna Pani, nadzwyczajna sytuacja w naszym królestwie zmusza nas do podjęcia pewnych kroków, dlatego chciałabym zaprosić Ciebie, panie/pani do Orlego Gniazda na dzień 30/01/12 PZ. Wpierw będziemy się cieszyć zażegnaniem sporów z Siostrzanami i celebrować zaślubiny lorda Templetona z jedyną siostrą króla Alestera. Na koniec zaś planowana jest narada możnych Doliny, abyśmy wspólnie wyjaśnili sobie wszelkie wątpliwe kwestie i ustalili wspólny plan działań na najbliższe księżyce. Jeśli z jakichś powodów nie możesz uczestniczyć, panie/pani w owym spotkaniu, to wyślij, proszę, kogoś zaufanego, kto mógłby przemawiać w imieniu Twego rodu.

Księżniczka Findis Arryn
Regentka Doliny Arrynów



Kruk dotrze do zamków lordów Doliny 23/12/11 PZ.


*Do lorda Belmore'a został dostarczony podobny list, acz z informacją, iż wkrótce Silną Pieśń odwiedzi księżniczka Findis.*


Ostatnio zmieniony przez Findis Arryn dnia Pon Paź 25, 2021 10:45 am, w całości zmieniany 1 raz
Findis Arryn
Findis Arryn

Liczba postów : 902
Data dołączenia : 08/05/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Findis Arryn Pon Paź 25, 2021 10:44 am







Eldric Templeton
Lord Dziewięciu Gwiazd

Panie, przyjmuję Wasze kondolencję, a choć żal po stracie króla i brata wciąż jest świeży, to cieszy mnie, iż nasze rody wkrótce połączy małżeństwo. Myślę, że dzień 30/01/12 PZ będzie odpowiednim, aby świętować Wasze zwycięstwo nad Siostrzanami oraz zaślubiny z moją ciotką. Pozwoliłam sobie sprosić na tę okazję pozostałych lordów oraz lady Doliny, aby po skończonych uroczystościach móc się ze wszystkimi naradzić, jakie kroki powinniśmy czynić dalej, aby wzmocnić nasze królestwo.

Księżniczka Findis Arryn
Regentka Doliny Arrynów



Kruk dotrze do Dziewięciu Gwiazd 23/12/11 PZ.
Findis Arryn
Findis Arryn

Liczba postów : 902
Data dołączenia : 08/05/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Olenna Redwyne Pią Sty 07, 2022 12:17 am







Lord Chad Chester
Tarcza Reach

Drogi lordzie Chester,
W chwili obecnej, nie sądzę abyśmy byli zmuszeni do tego, by odstąpić od Przełęczy Księcia. Gdyby nasze położenie drastycznie zmieniło się w przyszłości, nie odrzucam zupełnie myśli przywrócenia tych zamków Dorne, aczkolwiek na chwilę obecną uważam, że nie muszą one stanowić karty przetargowej w tym konflikcie. Niech oficjalnym stanowiskiem będzie, iż te ziemie zostały włączone w sklad naszego królestwa.
Bardzo niepokoi mnie to, o czym piszesz w kwestii Burzowców. Brawura i łut szczęścia nie powinny być czynnikami, którymi kieruje się w wojnie. Wiem, że kierujesz naszymi ludźmi odpowiedzialnie i będziesz podejmował skuteczne, strategiczne decyzje - jak już wspominałam wcześniej, masz moje pełne zaufanie we wszelkich decyzjach bitewnych i wojskowych.
Gdyby król Durrandon i jego wasale zapomnieli o tym, iż korona Reach jest ważnym elementem tej wojny, poinformuj mnie. Jesli zajdzie taka potrzeba, przybędę do Dorne osobiście, aby im o tym przypomnieć.
Mam nadzieję, że lord Cuy rychło przybędzie ponownie na front w Dorne aby Cię wspomagać. Zmierzam teraz do Horn Hill gdzie czekają co ważniejsi więżniowie ze Słonecznej Włóczni, w tym księżna, przysłani przez lorda Cuy. Będę informować was o postępach na bieżąco.

Olenna Redwyne
Królowa Regentka, Protektor Reach


List wysłano 9/01 ze Starpike.

_________________

i’ve known a great many clever men.
i’ve outlived them all. You know why?
I ignored them.


Olenna:
Olenna Redwyne
Olenna Redwyne

Liczba postów : 126
Data dołączenia : 09/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 2 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach