Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Listy do NPC

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Listy do NPC Empty Listy do NPC

Pisanie  Maester Nie Mar 15, 2020 12:10 am

NPC


Wszystkie listy, które dotyczą postaci fabularnych nie posiadających swojego gracza należy kierować do tego tematu. Należy jednak pamiętać, by list opatrzyć odpowiednio datą oraz odbiorcą. W ten sposób MG będzie mógł kontrolować bieżące sytuacje fabularne.
Maester
Maester
Kronikarz

Liczba postów : 287
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Edmund Bracken. Nie Mar 15, 2020 2:21 pm







Szanowny lordzie Vance

Piszę do Waszmości z nadzieją, że wszystek dobrze na pięknym zamku w Wayfarer's Rest. Chciałbym uniżenie zawiadomić, że mam nadzieję przybyć na Wasz zamek w przeciągu tygodnia, to jest piętnastego dnia tegoż księżyca, prawdopodobnie pod wieczór, ze skromną świtą maksymalnie dziesięciu ludzi, celem przedłożenia propozycji w imieniu mojego lorda i zarazem bratanka.


Z wyrazami szacunku,
Edmund Bracken



List dotrze na zamek w Wayfarer's Rest dziewiątego dnia pierwszego księżyca dziesiątego roku od Zagłady, skoro świt.







Szanowny lordzie X

Piszę do Waszmości z nadzieją, że wszystek dobrze na Waszym pięknym zamku. Chciałbym uniżenie zaprosić na zamek w Kamiennym Żywopłocie w ciągu czterech tygodni, to jest na ósmy dzień przyszłego księżyca, na spotkanie towarzyskie i biznesowe ze skromną ucztą i odrobiną zabawy. Mam nadzieję, że przybędzie także kilku innych znamienitych lordów naszych ziem, przygotowane rozrywki dostarczą Waszmości wystarczającej zabawy, a przedstawione na miejscu propozycje uzna Waszmość za atrakcyjne i zgodzi się na dalszą współpracę.
Celem dobrego przygotowania najlepszego jadła w odpowiedniej ilości, prosiłbym wtenczas o jak najszybszą odpowiedź czy i z jaką świtą Waszmość byłby gotów przybyć oraz na jak długo zechciałby się zatrzymać.


Z wyrazami szacunku,
Edmund Bracken, w imieniu swojego lorda Amosa



Listy zaadresowane do lordów Harrowaya, Mallistera, Freya i Mootona dotrą tam w przeciągu dziewiątego dnia pierwszego księżyca tegoż roku.
Edmund Bracken.
Edmund Bracken.

Liczba postów : 194
Data dołączenia : 04/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Axel Tully Czw Mar 26, 2020 2:32 pm







Do najświętszego wybrańca Siedmiu na ziemi

Drogi Ojcze

Niech Bogowie dalej Cię Ojcze prowadzą w zdrowiu i swej mądrości
Axel Tully, lord Riverrun


kruk dotrze do Starego Miasta Pierwszego dnia Drugiego Księżyca roku Dziesiątego Po Zagładzie, przed południem. List zalakowany sygnetem rodowym Tully'ch, owinięty jest kartką, na której Axel prosi o przekazanie listu Wielkiemu Septonowi
Axel Tully
Axel Tully

Liczba postów : 68
Data dołączenia : 08/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Axel Tully Sro Kwi 08, 2020 5:59 pm







Do X Smallwooda
Lorda Acorn Hall

Mości Panie
Żywię nadzieję, że zdrowie Wasze, oraz Waszej rodziny pozostaje jak najlepsze, i że wkrótce się spotkamy. Zapraszam Cię bowiem Mości Lordzie na swój dwór w celu omówienia sprawunków mogących wpłynąć pozytywnie na oba nasze rody. O ile nie spotkamy się wcześniej na uczcie u lorda Brackena - a i wówczas zapraszam w gościnę w me skromne progi, to oczekiwał będę przybycia tak znamienitego gościa, jakimż jesteście Panie, około piętnastego dnia tegoż księżyca.
Coś mówi mi, iż nasze rody wówczas zbliżą się do siebie w przyjaźni i obopólnej współpracy.

Z wyrazami szacunku i niech Bogowie Was strzegą
Axel Tully, lord Riverrun


kruk dotrze do Acorn Hall Szóstego dnia Drugiego Księżyca roku Dziesiątego Po Zagładzie, koło południa
Axel Tully
Axel Tully

Liczba postów : 68
Data dołączenia : 08/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Mariya Mallister Sro Kwi 08, 2020 6:42 pm







Do Lorda Seagardu..

Drogi Ojcze
Mam nadzieję, że mój list zastaje Cię w dobrym zdrowiu jak i całą rodzinę. Chciałabym Cię zaprosić w raz z mym małżonkiem w nasze skromne progi. Mam nadzieję, że przybędziesz. Chciałabym znów ujrzeć twe lico i móc uściskać Twą osobę jak niegdyś. Jeśli nie masz Ojcze żadnych planów proponuję Ci byś przybył dnia piętnastego tego księżyca. Prędzej nie mogę Ci zaoferować szansy spotkania bowiem w raz z mężem wybieram się na ucztę do Kamiennego Żywopłotu. Mam nadzieję, że się tam spotkamy i zaszczycisz swą córkę obecnością na dłużej niż jeden dzień. Tęsknota za Twymi mądrymi radami jest niezmierna Ojcze. Chciałabym z Tobą pomówić nie jak kiedyś, gdy dziecięce psoty w głowie szalały. Tęsknie za spotkaniem z Tobą ojcze. Liczę na rychłe spotkanie. A i wnuki zapewne się ucieszą na wieść o Twym przybyciu.
Twoja oddana Córka Mariya


Kruk dotrze do Seagardu Szóstego dnia Drugiego Księżyca roku Dziesiątego Po Zagładzie, wieczorem
Mariya Mallister
Mariya Mallister

Liczba postów : 100
Data dołączenia : 18/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Tommen Lannister Pon Kwi 20, 2020 3:05 am







Lordzie Stackspear

[justify]Piszę do was z nadzieją, że wszystko u was w porządku ze zdrowiem waszym jak domowników. Chciałbym  zawiadomić, że  przybędę  na Wasz zamek w przeciągu tygodnia od otrzymanego listu. Przybędę na wasz zamek  ze świtą liczącą około dwudziestu ludzi.
Z poważaniem ,
Książe Zachodu  Tommen Lannister
/justify]



Kruk dotrze do Stackspear dwudziestego czwartego dnia pierwszego księżyca w południe.
Tommen Lannister
Tommen Lannister

Liczba postów : 105
Data dołączenia : 09/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Tommen Lannister Nie Maj 10, 2020 1:57 am







Lordzi Crakehall

Piszę do was z nadzieją, że wszystko u was w porządku ze zdrowiem waszym jak domowników. Chciałbym  zawiadomić, że  przybędę  na wasz zamek w przeciągu trzech dni  od otrzymanego listu. Przybędę na wasz zamek  ze świtą liczącą około dwudziestu ludzi.
Z poważaniem ,
Książe Zachodu Tommen Lannister




Kruk dotrze do Crakehall drugiego dnia drugiego księżyca w południe.
Tommen Lannister
Tommen Lannister

Liczba postów : 105
Data dołączenia : 09/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Edwyn Tarth Czw Maj 14, 2020 12:01 am







Szanowny Lord Tarly

Szanowny Lordzie, piszę w sprawie mojego brata Rickarda Tartha, którego spodziewam się znaleźć na Pańskim wielkim turnieju. Gdyby rzeczywiście tak było, prosiłbym przekazać niniejszy list. Gdyby jednak zdążył odejść już z Pańskich ziem, byłym zobowiązany, gdyby Szanowny Lord wysłał za nim gońca.

Z wyrazami szacunku i najszczerszymi pozdrowieniami,
Edwyn Tarth, Lord Wieczornego Dworu i Pan Szafirowej Wyspy

Drogi bracie, myślę, że nadszedł dobry czas, żebyś powrócił do domu. Będę potrzebował Twej pomocy w sprawie, którą bardzo miłujesz i jesteś najodpowiedniejszą osobą, do jej wykonania. Nie mogę pisać o konkretach, z wiadomych względów - i mam nadzieję, że szanowny lord mi to wybaczy - ale wierzę, że zrozumiesz przekaz tego listu. Będę Cię oczekiwał maksymalnie do trzeciego dnia, czwartego księżyca, dziesiątego roku po Zagładzie. Mam nadzieję, że przybędziesz!

Edwyn Tarth


(pod oboma podpisami, znajduje się odbita pieczęć rodu Tarth, kruk wyleci 26.02.10)
Edwyn Tarth
Edwyn Tarth

Liczba postów : 272
Data dołączenia : 05/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Tommen Lannister Czw Maj 28, 2020 6:05 pm







Król Tywell Lannister

Ojcze   piszę z nadzieją, że wszystko u was w porządku ze zdrowiem. Moje rany goją się bardzo dobrze maester lorda Crakehalla jest naprawdę specjalistą w swoim fachu. Według jego słów po trzech tygodniach powinno się już wszystko zagoić, ale będę musiał oszczędzać tą rękę jeszcze przez jakiś czas. Jednak nie dlatego do Ciebie piszę, otóż nie mam zamiaru rezygnować z mojej podróży Ojcze, przez te parę tygodni nauczyłem się bardzo wiele, czy to o ludziach, czy o istocie naszego królestwa. Przeżyłem pierwszą potyczkę w życiu, lwy są zaprawdę wymagającym przeciwnikiem, wykazują się sprytem oraz intuicją większą nawet od człowieka. Stając z nimi oko w oko, nie dziwie się, że mamy je w herbie, dlatego ojcze myślę, że powinniśmy pomóc lordom, którzy mają problemy z tymi bestiami je przetrzebić. Te atakowały ludzi, być może siedmiu nas nakierowało na nie, by nie skrzywdziły jakiś niewinnych ludzi, którzy nie mogliby się bronić. Wiem, że to ich rola by coś z tym zrobili, ale to wpływa, tak że na nas i przepływ towaru. Gdy tylko maester pozwoli, wyruszam do Cornfield, mam nadzieje, że zaakceptujesz moją decyzję.
Z poważaniem ,
Książe Zachodu Tommen Lannister



Kruk dotrze do Casterly Rock 15 dnia drugiego księżyca
Tommen Lannister
Tommen Lannister

Liczba postów : 105
Data dołączenia : 09/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Tommen Lannister Pią Maj 29, 2020 3:07 pm







Król Tywell Lannister

Ojcze to prawda, że nie mogę zapewnić sobie bezpieczeństwa, ale nigdy nie będę w stanie w stu procentach być bezpiecznym. A czerwone płaszcze oddali za mnie bez wahania swoje życia, czy mam dopuścić by ich poświęcenie poszło na marne i wróć pokonanym przez Lwy? Razem z ludźmi, których przysłałeś mam dwudziestu sześciu gwardzistów, nie licząc ser Geriona i służbę. Przemyślałem ostatnie wydarzenia i zaplanowałem jak zwiększyć moje bezpieczeństwo. Moją ochronę wzmocnią siły lordowskie, z Crakehall odeskortują mnie oddział do granicy z Cornfield, a stamtąd połączymy się z siłami lorda Swift. W ten sposób zwiększę oddział dwukrotnie i obronne do tego ludzie lordów poprowadzą nas bezpiecznymi trasami, gdzie nie napotkamy kłopotów. Ojcze zależy mi na tym bym mógł kontynułować podroż. Domyślam się, że za waszym postanowieniem ma wiele do czynienia mama, lecz proszę jej przekazać, że bardzo ją kocham i jestem bezpieczny, dlatego nie ma powodów do zmartwień.
Z poważaniem ,
Książe Zachodu Tommen Lannister



Kruk dotrze do Casterly Rock 21 dnia drugiego księżyca
Tommen Lannister
Tommen Lannister

Liczba postów : 105
Data dołączenia : 09/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Mariya Mallister Wto Cze 09, 2020 5:47 pm







Zarządca Riverrun



Lady Mariya Mallister żona Lorda Riverrun.


Kruk dotrze do Riverrun ósmego dnia drugiego księżyca późną nocą









Do Lorda Seagardu.

Drogi Ojcze!
Twoja kochająca córka Mariya Mallister


Kruk dotrze 11 dnia drugiego księżyca rankiem
Mariya Mallister
Mariya Mallister

Liczba postów : 100
Data dołączenia : 18/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Theoderic Frey Sro Cze 10, 2020 2:22 pm







Do rąk własnych kasztelana Bliźniaków

Drogi stryju,


Niech Siedmiu Ci błogosławi,
Theoderic Frey



Kruk dotrze 9 dnia drugiego księżyca, późnym popołudniem; wysłano późnym wieczorem 8 dnia z KŻ do Bliźniaków
Theoderic Frey
Theoderic Frey

Liczba postów : 47
Data dołączenia : 23/04/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Olenna Redwyne Pon Lip 20, 2020 10:45 pm

1 dzień czwartego księżyca 10PZ









Lord Redwyne

Ojcze!
Twoja obecność w Wysogrodzie jest pożądana w jak najszybszym terminie. Horas ogłasił, że nie zamierza poślubić Melary Gardener i szantażował mnie mówiąc, że ujawni skandal, który pogrąży zarówno mnie jak i króla jeśli nie zmienię zdania. To skandaliczne! Chłopak skazuje dziewczynę na ogromny wstyd, a nasz ród okryje się przez to hańbą! Król jeszcze nie wie, ale kiedy się dowie, będzie to policzek wymierzony w rodzinę królewską oraz lorda Florenta.
Zatrzymuję tu chłopaka do czasu przyjazdu Twojego oraz mojego brata. Przybądźcie i przemówcie chłopakowi do rozsądku, albo rozpęta się skandal na całe Reach. Sposób w jaki odnosi się do królowej w innym królestwie kosztowałby go język, ale z racji naszych rodzinnych więzi, chłopak dostał reprymendę.
Czekam na odpowiedź i przybycie.
Olenna
Olenna Redwyne
Olenna Redwyne

Liczba postów : 126
Data dołączenia : 09/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Gedeon Osgrey Pią Lip 31, 2020 11:34 am







Szanowny lordzie Roxtonie!

Nasz posłaniec przekazał nam wieści, że polegli w walce z Bestiami z Piekielnej Jamy zostali już przekazania w ręce Milczących Sióstr. Uprzedzamy więc, że z Zimnej Fosy wyruszyła kolumna, która odbierze ich szczątki, by te mogły trafić do ich rodzin. Być może w zaistniałym zamieszaniu wokół polowania wysłany przez nas rycerz mógł nie przekazać wyraźnie tej prośby, zaś moja małżonka wyruszyła do domu zbyt pośpiesznie, wiedziona jednak szczerymi emocjami. Niech więc lorda nie zaskoczy przybycie kilku rycerzy pod banderą Osgreyów.

Z wyrazami szacunku,
Sir Gedeon Osgrey,
Dziedzic Zimnej Fosy


List wysłany został z Zimnej Fosy zaraz po powrocie świty Osgreyów z polowania. Powinien dotrzeć do Pierścienia około 23/03/10PZ.

Treść listu, gdyby coś źle się wyświetlało:
Gedeon Osgrey
Gedeon Osgrey

Liczba postów : 119
Data dołączenia : 09/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Halleck Hoare Sob Sie 08, 2020 4:53 pm







Do Lorda Greyjoya

Lordzie Greyjoy, piszę do ciebie w sprawie niedawnych wydarzeń, które dotknęły twoją domenę. Mam nadzieję, że sztorm nie spowodował aż tak wielkich szkód.
Doszły mnie słuchy o ludziach, którzy jawnie plują na mój ród, a nawet w biały dzień nawołują do buntu przeciw mojemu ojcu. Na początku piątego księżyca przybędę i zajmę się tą sprawą osobiście. Liczę na twoje wsparcie i przeciwdziałanie tym idiotom, którzy mogą zaszkodzić nie tylko moim, ale także twoim interesom.

Książę Halleck Hoare


Kruk wysłany 10/04/10 PZ, dotrze do Pyke 11/04/10 PZ.
Halleck Hoare
Halleck Hoare

Liczba postów : 242
Data dołączenia : 25/05/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Mariya Mallister Sro Sie 12, 2020 9:48 pm







Ukochany Synu.

Mam nadzieję, że list ten zastał Ciebie w zdrowiu. Niech Siedmiu strzeże Twego bezpieczeństwa. Wiem, że sytuacja jest ciężka i trudna dla Ciebie jak i dla nas. Jednak pamiętaj, że jestem sercem i myślami u Twego boku. Zapewne przyszłość okaże się dla Ciebie równie ciężka, jednak pamiętaj że wszystko ma w tym swoje znaczenie. Ucz się pilnie, słuchaj i zapamiętuj. Jednak pamiętaj kim jesteśmy. Nie krew czyni Ciebie tym kim jesteś a to co wyniesiesz z nauk jakie Cię czekają. Nie uginaj się pod ciężarem lecz podnieś się mimo oporu i trudu i dąż do tego co słuszne. Bądź mą dumą, dumą naszego domu, naszego rodu. Obiecuję, że niebawem Cię odwiedzę w raz z siostrą. Tym czasem dąż do celu. Bądź zdrów.
Twoja oddana matka Mariya Mallister.


List dotrze do Fairmarket 04/05/10PZ
Mariya Mallister
Mariya Mallister

Liczba postów : 100
Data dołączenia : 18/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Asgar Darklyn Wto Sie 25, 2020 7:22 pm







Drogi Przyjacielu Varanarze.



Ufam, że list mój zastaje Ciebie w wyśmienitym zdrowiu a interesy idą jak zwykle wspaniale. Wciąż tęsknię za pięknym Pentos, wspólnymi przygodami, wyprawami, wizytami w porcie i pięknymi "widokami".
Piszę do Ciebie w trzech sprawach. 10 dnia 8 księżyca wypada dzień mojego imienia i liczę, że znajdziesz czas by wyprawić się do Duskendale i spotkać ze starym przyjacielem.
Drugą zaś sprawą jest prośba związana z pełnionymi przeze mnie obowiązkami. W Pentos macie doskonałe stocznie i okręty. Chciałbym Ciebie prosić o pomoc w zdobyciu 4 karak, które istotnie mogłyby wesprzeć moje włości w obronie a gdybyś słyszał o jakiś jeńcach z Duskendale to wykup ich proszę.

Lord Asgar Darklyn
.


List wysłany do Pentos 01.06
Asgar Darklyn
Asgar Darklyn

Liczba postów : 119
Data dołączenia : 24/05/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Horas Redwyne Sro Wrz 02, 2020 5:06 pm







Do Lorda Arbor

Drogi dziadku, proszę nie drzyj tego listu, najpierw go przeczytaj.  Mam do Ciebie kilka pytań dotyczących mojej porwanej siostry. Czy próbowałeś jej szukać na Arbor? Jeśli tak, to czy znalazłeś jakieś ślady, jeśli tak proszę przekaż mi je, a jeśli udało Ci się w ogóle ją na Arbor odnaleźć to mi napisz, że jest bezpieczna w zamku, żebym nie musiał bez potrzeby jeździć po Westeros w jej poszukiwaniach, jeśli nie to jesteś pewien, że została porwana, a nie sama uciekła? I czy wiesz może dziadku kto podpalił winnicę? Bo może to był ten sam człowiek, który prawdopodobnie porwał moją siostrę, a Twoją wnuczkę. Proszę odpowiedz na tą wiadomość. obecnie przebywam w Fairmarket w Dorzeczu. Na koniec chcę Ci życzyć zdrowia.


Twój wnuk Horas Redwyne


Kruk dotrze do Arbor Piątego dnia Dziewiątego księżyca roku Dziesiątego Po Zagładzie, wieczorem.
Horas Redwyne
Horas Redwyne

Liczba postów : 42
Data dołączenia : 07/07/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Leman z Russ. Wto Paź 06, 2020 1:40 pm







Alester Wątły z Domu Arrynów


Zwyrodniały i mizerny "królu" Doliny, który to własnych bachorów o wątpliwej reputacji upilnować nie umie. Twoje podłe i niehonorowe zachowania nie pozostały niezauważone. Twoje wełniane fetysze w łożnicy wzbudzają obrzydzenie. Twoja miękka wola i słabe członki napawają mnie wstrętem. Podobnie jak i twoja morda, której sam opis wystarcza by wywrócić żołądek twardego męża na drugą stronę.
Puściłem z dymem Sutki i pokryłem ogniem pola Kamyka. Wkrótce i Trzy Siostry padną by ukarać Dolinę za twoją niegodziwość, a po nich czas przyjdzie na inne ziemie twego słabego królestwa. Przybądź na wody północy i staw mi czoła jak mężczyzna, twoja śmierć wystarczy za wszystkie te włości, które mają spłonąć. Alternatywnie schowaj się za swoimi murami, w tej obsranej klatce na czubku góry, którą zowiesz zamkiem i dalej ruchaj owce. Prędzej czy później po ciebie przyjdziemy.

Leman z Russ
Dowódca Wilków Zimy


Kruk wysłany został z Kamyka dnia 07/09/10PZ o poranku.
Leman z Russ.
Leman z Russ.

Liczba postów : 59
Data dołączenia : 21/10/2019

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Elyana Reyne. Sob Paź 10, 2020 11:39 pm







Do Lorda Marbranda, Pana Ashemarku

Lordzie Marbrand, liczę, że list zastanie ciebie i twych domowników w dobrym zdrowiu i tuszę, że pozostanie ono takie jak najdłużej. Liczę tedy, że w celu dbania o dobro naszych poddanych i wzajemne, winniśmy się spotkać by, jak lord z dziedziczką i panią Castamere w niedyspozycji lorda, a także jak sąsiad z sąsiadką i chorąży naszego umiłowanego króla, Tywela Lannistera, zacisnąć więzy nas łączące jeszcze bardziej. Liczę tedy, że nie będzie nazbyt wielkim nietaktem z mej strony, że wyrażę tu moją chęć odwiedzenia was w Ashemarku i jeśli waszą wolą będzie mnie ugościć, oczekiwałabym stosownej odpowiedzi.

Dziedziczka i pani Castamere,
Elyana Reyne. 


List dotrze do adresata 02.09.10 PZ
Elyana Reyne.
Elyana Reyne.

Liczba postów : 104
Data dołączenia : 24/10/2019

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Findis Arryn Pon Paź 12, 2020 9:26 am



List dotrze do Orlego Gniazda 05/09/10 PZ
Findis Arryn
Findis Arryn

Liczba postów : 902
Data dołączenia : 08/05/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Flement Arryn Pią Lis 06, 2020 12:28 pm







Do Księcia Jaspera Arryna i jego Pani Żony

Kochani rodzice,

Dotarłem do Gulltown bez większych problemów. Przywitałem się już z lordem.
I to w sumie tyle. Jak będę opuszczać Gulltown to Was poinformuję. Pozdrówcie wszystkich.

Ściskam Was mocno,
Wasz syn,
Flement








Do Księcia Jaspera Arryna i jego Pani Żony,

Kochani rodzice,

Lord Grafton zaproponował mi podróż do Valyrii, na co się zgodziłem. W związku z tym przez jakiś czas nie będzie ode mnie żadnych informacji. Do zobaczenia.
Wasz syn,
Flement


Listy wysłano 9 września z Gulltown, dotrą do Orlego Gniazda tego samego dnia.
Flement Arryn
Flement Arryn

Liczba postów : 6
Data dołączenia : 16/09/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Leman z Russ. Pon Lis 16, 2020 12:34 am







Lord XYZ


Doliniarzu! By wymierzyć waszej podłej krainie sprawiedliwość za zbrodnie jakich się dopuściliście, zwłaszcza wasz tchórzliwy król, spopieliłem już Sutki oraz Kamyk. Elesham i Pryor siedzą w łańcuchach, więźniowie na mojej łasce. Wkrótce kolejne ziemie Doliny odczują gniew Wilków, chyba że zniewieściały Alester Arryn przyjmie wyzwanie, które zostało do niego skierowane. Niech wasz król stanie ze mną do walki i cały spór rozstrzygnie się w jednym pojedynku! Niech zasłania się wami, swoimi chorążymi, jak zasrany tchórz kryjący się na szczycie góry, a wkrótce cała Dolina zamieni się w popioły!
Lordowie Doliny! Spoglądajcie ku Lancy Olbrzyma, gdzie może uda wam się ujrzeć nowy, złoty wodospad powstający bok Łez Alyssy. To wasz pan i władca szcza po nogawkach czytając słowa jakie do niego skierowałem!

Leman z Russ
Dowódca Wilków Zimy


Kruki wysłane zostały z wód w pobliżu Trzech Sióstr późną nocą dnia 08/09/10PZ. Ptaki kierują się do wszystkich lordów Doliny, do których kruki zagarnięto w zamkach Eleshamów oraz Pryorów.
Leman z Russ.
Leman z Russ.

Liczba postów : 59
Data dołączenia : 21/10/2019

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Simon Redfort Sro Lis 25, 2020 3:21 pm



List dotrze 20/09/10 do Orlego Gniazda
Simon Redfort
Simon Redfort

Liczba postów : 125
Data dołączenia : 27/09/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Simon Redfort Nie Gru 06, 2020 4:31 pm



Wiadomość dotrze do Orlego Gniazda 21/09/10
Simon Redfort
Simon Redfort

Liczba postów : 125
Data dołączenia : 27/09/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach