Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Szukam postaci

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Szukam postaci Empty Szukam postaci

Pisanie  Jeran Oakheart. Czw Gru 14, 2017 8:47 pm

Jeżeli szukasz postaci do wspólnego grania, napisz tutaj : )
Jeran Oakheart.
Jeran Oakheart.

Liczba postów : 187
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Jeran Oakheart. Czw Gru 14, 2017 8:49 pm

Nie szuka ktoś osoby do wspólnego grania? Myślę nad stworzeniem kolejnej postaci (nie może być już władcą), ale wolałbym wpierw znaleźć kogoś, by nie prowadzić samotnej, nudnej fabuły. Jak coś, to na PW : )


Jeżeli chodzi o aktualną fabułę, to nieaktualne.
Jeran Oakheart.
Jeran Oakheart.

Liczba postów : 187
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Torrhen Stark. Nie Gru 17, 2017 10:30 pm

Ja również planuje tworzyć drugą postać. Mam już postać z władzą, dlatego Lordowie, Królowie odpadają. Może syn? Wuj? Brat? Zainteresowanych zapraszam na PW.
Torrhen Stark.
Torrhen Stark.

Liczba postów : 80
Data dołączenia : 05/12/2017

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Harrold Arryn. Pią Gru 29, 2017 4:35 pm

Szukam rodziny!

Póki co Dolina jest ciut odizolowana od reszty, więc przyda się kilka postaci do wspólnego pogadania Wink
Wolne miejsca w rodzie Arrynów (w przypadku innych rodów można samemu stworzyć drzewo genealogiczne): Żonana króla, żona syna, wnuki i wnuczki.

No i siedemdziesięcioletni Littlefinger!

Oferujemy spokojną grę dla osób stroniących od wojen i polityki, niemniej, jeśli ktoś by się nudził, wkrótce zacznie się kampania przeciw górskim klanom. Oprócz tego Dolina to świetne miejsce na wycieczki górskie, polowania, a także dobry punkt wypadowy do Wolnych Miast.

Serdecznie zapraszam!


Ostatnio zmieniony przez Harrold Arryn dnia Sob Mar 03, 2018 7:03 am, w całości zmieniany 2 razy
Harrold Arryn.
Harrold Arryn.

Liczba postów : 155
Data dołączenia : 09/12/2017

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Thogg III Droghrim. Nie Gru 31, 2017 2:53 pm

Siema ludki!

Poszukuję kompanów i kompanki (Docelowo dwanaścioro ibbeńczyków, jednego karła i jednego starego mędrca ale może być ktokolwiek) do wspólnej gry! Najchętniej wojownicy, lecz każdy będzie mile widziany. Thogg to Ibbeński kapitan najemników, który ma ważną misję do wypełnienia. Owym zadaniem napiętnowały go duchy przodków!
Zgadza się!
Tak jest, Thogg jest nieco szalony. Zapewnia dobrą zabawę, sporo przygód, walk, najazdów i jeszcze więcej ciekawych zwrotów akcji. Dokładniejsze informacje co do celów gry etc na priv i to tylko, kiedy już się zdecydujesz!
Thogg III Droghrim.
Thogg III Droghrim.

Liczba postów : 131
Data dołączenia : 26/12/2017

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Tytos Lannister. Pią Sty 05, 2018 9:37 pm

Żony szukam :) KP napisane, żona do adopcji.


Ostatnio zmieniony przez Tytos Lannister dnia Czw Mar 22, 2018 11:06 am, w całości zmieniany 5 razy
Tytos Lannister.
Tytos Lannister.

Liczba postów : 75
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Garth Hightower. Sob Sty 06, 2018 10:09 pm

Chętnie z kimś pobawię się na fabule ; )
Garth Hightower.
Garth Hightower.

Liczba postów : 29
Data dołączenia : 29/12/2017

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Lancel Lannister. Wto Lut 06, 2018 6:28 pm

Jeśli któryś z Lannisterów albo ktokolwiek inny przebywający w CR ma do mnie sprawę to tutaj https://legendsofwesteros.forumotion.com/t470-zlota-galeria#2913 może mi ją przedstawić.
Lancel Lannister.
Lancel Lannister.

Liczba postów : 185
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Saudrin. Nie Lut 18, 2018 4:09 pm

Może któryś z wielmożnych Panów Lordów chciałby mieć na swoim dworze umysł piękny i wybitny, oddany w pełni profesji alchemika? ;]

Szukam stałego miejsca bądź niestałego, zależnie od rezultatów sesji, dla mojego alchemika. Odległość raczej nie gra roli. Mimo że postać pochodzi ze Starego Miasta, to obecnie para się włóczęgostwem i w swoich milowych krokach mogłaby dojść praktycznie wszędzie na Westeros, no może prawie wszędzie.
Saudrin.
Saudrin.

Liczba postów : 4
Data dołączenia : 12/02/2018

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Harras Harlaw. Pią Mar 02, 2018 11:25 pm

Poszukiwani gracze na Północy
Ostatnio jest mało aktywnych graczy na Północy. W związku z tym zachęcam wszystkich niepewnych co do tego gdzie grać, żeby właśnie tam tworzyli postacie. Wszystkim na pewno będzie wtedy raźniej i milej będzie się grało. Wypleńmy dysproporcje pomiędzy krainami! Razem zapełnimy Północ!


Pozdrawiam,
Kielon


EDIT: Ogłoszenie można powoli zdejmować, ludu już się zrobiło ; )
Harras Harlaw.
Harras Harlaw.

Liczba postów : 200
Data dołączenia : 05/12/2017

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Arthur Westford. Wto Maj 29, 2018 2:53 pm

Tak sobie czytam nowe umiejki i mnie naszła chęć na zrobienie kowala.
Ktoś chce w swoim zamku kogoś kto zrobi dobry miecz lub zbroję?
No to pisać PW
Na razie nie mam żadnej konkretnej koncepcji postaci.
Arthur Westford.
Arthur Westford.

Liczba postów : 265
Data dołączenia : 06/03/2018

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Lyonel "Młot" Baratheon. Pią Cze 01, 2018 9:32 am

Ponieważ ponownie nabrałem nieco ochoty grać dalej na forumach, a i mam wolnego slota na postać, mam do Was pytanie. Ktoś poszukuje towarzysza/dowódcy/kogokolwiek..? Nie mam na razie pomysłu na postać, stąd moja oferta. Preferuję jakiegoś wojownika, ale nie problem zrobić kogo innego.
Kielon może potrzebujesz jakiegoś dowódcy..?
Myle może potrzebujesz jakiegoś dowódcy..?
A może ktoś ma najemników i wolałby żeby mieli gracza dowódcę, niż NPC..?
Jest jedno ale...
Nie zrobię nikogo ze świty/otoczenia Lannisterów ni Targów, bo po prostu nie lubię tych rodów
Jak ktoś coś ma to pisać na priv do Lajonela
Lyonel
Lyonel "Młot" Baratheon.

Liczba postów : 197
Data dołączenia : 13/12/2017

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Dorian Hightower. Nie Cze 10, 2018 2:27 am

Pilnie szukam postaci do rodziny Hightowerów!!!
Dorian Hightower.
Dorian Hightower.

Liczba postów : 254
Data dołączenia : 05/12/2017

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Vickon Blacktyde. Wto Cze 12, 2018 9:55 am

Z powodu rezygnacji z Baneforta, uzyskałem slota decyzyjnego i ogółem dysponuję teraz dwoma slotami na postać. Co najmniej jeden z nich (decyzyjny lub nie) mogę zapełnić kim więcej.

Jeśli ktoś potrzebuje jakiegoś ciekawego przydupasa (niekoniecznie dziedzica/lorda/władcę, ale nawet zwykłego ot) to pisać. Ja jestem dość elastyczny jeśli idzie o pozycję społeczną i zajęcie, choć preferuję zdecydowanie postaci męskie z powodu totalnej indolencji w odgrywaniu kobiet.

W razie jakby ktokolwiek miał chęci, pisać na PW na to konto lub Ronnela Boltona.
Vickon Blacktyde.
Vickon Blacktyde.

Liczba postów : 20
Data dołączenia : 20/12/2017

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Shotoku. Wto Cze 12, 2018 10:05 am

Szukam jakiejś postaci która chciałaby wraz z Sudoku rozwiązywać zag... zdobywać świat. Na jej koncie jest już zdobycie Ashabadu i teraz płynie w stronę Zatoki Niewolniczej gdzie ma zamiar podporządkować sobie jedno z miast. Myślę jednak że na tym się to nie skończy i popłynę - ze swoją flotą, tak flotą jest już ogromna :3 - na podbój zachodniego świata.

Kogo szukam? Płeć się nie liczy, nic się nie liczy, oby tylko był wierny :c i zdawał sobie sprawę że będzie znajdował się z fanatyczką Normalności.

Co oznacza określenie Fanatyka Normalności? Otóż na przykład to że gdy dowiedziała się że wszyscy mieszkańcy Ashabadu są zwolennikami kastrowania mężczyzn (bo taka kultura) to kazała wszystkich wymordować.

Co Oferuję? Dużo przygód, fajne rzeczy (dowiesz się po dołączeniu, bo nie chcę teraz tego mówić >:3), złoto, gwałty na ludziach niesprawiedliwych, złoto - jego mam dużo akurat - i walkę. I Ciastko.
Shotoku.
Shotoku.

Liczba postów : 75
Data dołączenia : 11/01/2018

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Celaena Belmore. Nie Sie 12, 2018 6:12 pm

Dodam posta kolejny raz  tym razem z inną sprawą..
Nudzę się i szukam kogoś kto urozmaici mi fabułę. Może jakieś porwanie? Ile można siedzieć w dolinie spędzać czas na plotkowaniu!

edit. i męża szukam. Z miłości, obowiązku.. przymusu? O to dobre by było
Celaena Belmore.
Celaena Belmore.

Liczba postów : 36
Data dołączenia : 28/07/2018

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Lyanna Stark. Nie Sie 26, 2018 8:28 pm

Szukam brata <3

Jeśli masz mniej niż pięć postaci i nie działasz mi na nerwy to napisz
:laura:

PS ostra selekcja kandydatów
Lyanna Stark.
Lyanna Stark.

Liczba postów : 32
Data dołączenia : 05/12/2017

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Laura Hightower. Sro Wrz 12, 2018 6:59 pm

Szukam kogoś kto chciałby założyć razem ze mną nowe postacie żeńskie.
Jedna lub nawet dwie osoby, albo nawet więcej, każdy może się zgłaszać <3
Gwarantuje częste odpisy i dobrą, wspólną rozgrywkę xD

Rąbka tajemnicy uchylę na priv.
Laura Hightower.
Laura Hightower.

Liczba postów : 250
Data dołączenia : 02/12/2017

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Adelaide Waynwood. Sob Sty 19, 2019 4:31 pm

jako iż Celaena już dawno uciekła to szukam nowej psiapsi dla Adelajdy! Musi mieszkać w Dolinie, może lubić albo udawać, że lubi Adelajdę! Może być rok lub dwa lata młodsza, wykorzystywać pannę Waynwood czy wspomagać ją w każdej trudnej chwili. Ważne, żeby była!
Zgłoszenia w wiadomości prywatnej!
Adelaide Waynwood.
Adelaide Waynwood.

Liczba postów : 78
Data dołączenia : 26/07/2018

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Arthur Westford. Pon Lut 11, 2019 12:55 pm

szukam padawana. Padawan jaki jest każdy widzi.

Co padawan mieć musi?
Musi być młody, w końcu padawan. Ja wiem tak ze 12-14 lat mniej więcej powinno być OK.
Być z Północy, no bo tam siedzę (chyba że przez kolejny tydzień nie będę mógł się dostać do rodryka to ide do doliniarzy)
W miarę dobrze walczyć, bo kogoś bez potencjału to Arthur by raczej trenować nie chciał.
Pisać tak, żebym nie musiał czekać tydzień jak na pewnego namiestnika... Niech to inni czekają na mnie!
No i musiałby się fabularnie do mnie zgłosić, bo nie chce mi się pisać 3stron A4 wewnętrznych rozkmin Arthura po których stwierdzi, że chce wziąć sobie ucznia. Jakiś niskourodzony dziaciak z dużym potencjałem, któremu z racji wieku i urodzenia nie bardzo dają walczyć, albo nie ma odpowiedniego ekwipunku byłby idealny.

Co oferuje?
W miarę szybkie odpisy (co oznacza 24h, chyba że naprawdę nie będę miał czasu, inaczej tu i tak odpisze w 1 kolejności najwyżej co innego postoi).
Bycie częścią najskuteczniejszego oddziału w... Westeros? (potwierdzone memem więc 100% tru Razz )
Naukę walki na najwyższym możliwym poziomie.
Możliwość powiedzenia za kilka lat
"I learned from Ser Arthur Westford, the Sword of the North, who could have slain all five of you with his left hand while he was taking a piss with the right."
or something like that...
Arthur Westford.
Arthur Westford.

Liczba postów : 265
Data dołączenia : 06/03/2018

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Shotoku. Sro Mar 06, 2019 9:33 am

Wielka Rekrutacja

Siły wojowniczej księżniczki ruszyły z Ashbadu na podbój zachodu, jej pierwszym celem było wyzwolenie tylu niewolników ilu się dało, następnie ruszyła do Zatoki Niewolniczej, gdzie stanęła pod wrotami Elyrii, którą to zdobyła. Teraz stoi przed nią wyzwanie walki z resztą miast Zatoki i walka o dobro, miłość i szczęście.

Kogo poszukuję? Poszukuję graczy, którzy nie wbiją mi noża w plecy, bo tego nie lubimy. Ostatnie wymaganie to specjalizacja w czymś! Zrób postać jaką chcesz, tylko żeby w swoich fachu nie dawała sobie w kaszę dmuchać.

Co oferuję? W miarę częste odpisy, dużo zabawy w podbijaniu i zabijaniu, a do tego masę złota, pałace, kobiety lub mężczyzn! Jeśli chcesz więc stworzyć postać, która chce coś osiągnąć tutaj będzie zarówno najłatwiej, jak i najbardziej wymagająco. Dziękuję za uwagę, teraz Ty Bard użyj przekonywania.
Shotoku.
Shotoku.

Liczba postów : 75
Data dołączenia : 11/01/2018

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Harras Harlaw. Pią Mar 15, 2019 11:56 pm

Poszukiwany poszukiwacz przygód, który zechce poszukać dla mnie krakena (oswojonego, małego, jajko - wszystko jedno). Płacę w złocie, niewolnikach, ziemi, zamkach i czego delikwent sobie zapragnie.
Harras Harlaw.
Harras Harlaw.

Liczba postów : 200
Data dołączenia : 05/12/2017

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Ridamo Harwest. Nie Mar 24, 2019 9:50 pm

Nowo przybyły zwiadowca szuka Pana/Panią lub kogoś, kto nie boi się sypnąć groszem
na najemnika i udać się za Mur lub przynajmniej przeprowadzić jakąś akcję na północy.
Obecnie przebywał w Czarnym Zamku

Oferuję/Preferuję
W zasadzie nie mam prawie żadnych wymagań, prócz takich, że:
- Nie musiałbym czekać tygodnia za jednym odpisem, sam bowiem jestem w stanie dawać 1-2 odpisów na dzień, no chyba, że robota się spiętrzy, to wtedy 1 odpis na dwa.
- Moja postać jest raczej lojalna i pacyfistyczna, więc wykonanie "rozkazu 66", jest mało prawdopodobne, jednak jakieś ciche i niespodziewane zabójstwo złego zbira dlaczego nie.
- Nie pracuję w organizacji charytatywnej, więc pewna bonifikata za wysiłek mile widziana (najlepiej złoto, ale także elementy uzbrojenia czy przyjęcie w rolę ucznia łowcy lub "cichego eliminatora problemów"  też mile widziane)

Więcej informacji o postaci w KP, zainteresowanych proszę o kontakt przez Kruka lub PW.

NIEAKTUALNE
Ridamo Harwest.
Ridamo Harwest.

Liczba postów : 11
Data dołączenia : 23/03/2019

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Faye Lydden. Czw Mar 28, 2019 12:07 am

dobra, to ja szukam ludzi do rodu Lydden! Jest ich dość sporo, więc do wyboru do koloru <3

Członkowie rodu:
Faye Lydden.
Faye Lydden.

Liczba postów : 5
Data dołączenia : 24/03/2019

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Hazel. Sro Kwi 03, 2019 3:38 pm

Nudzi mi się. Potrzebuję z kimś popisać.
Lokacja: Pentos
Postać: Ktokolwiek
Uwagi: Nie zobowiązująca rozmowa czy cokolwiek. Luźno. Coś się wymyśli.

[aktywne bardzo]
Hazel.
Hazel.

Liczba postów : 107
Data dołączenia : 10/05/2018

Powrót do góry Go down

Szukam postaci Empty Re: Szukam postaci

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach