Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Alayne Lannister

Go down

Alayne Lannister Empty Alayne Lannister

Pisanie  Alayne Lannister. Pon Gru 04, 2017 9:06 pm

Alayne Lannister Lannister
Alayne Lannister.
Alayne Lannister.

Liczba postów : 211
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Alayne Lannister Empty Re: Alayne Lannister

Pisanie  Aemon Blackfyre. Wto Gru 05, 2017 9:14 pm







Alayne Lannister, Księżniczka Skały

Droga Alayne, zapewne wkrótce ponownie się zobaczymy. Jeszcze w tym miesiącu powinienem przybyć do Casterly Rock niosąc ważne wiadomości dla twego szlachetnego dziada. Mam nadzieję, że uda nam się wówczas porozmawiać i nadrobić wszystko czego nie mogliśmy przekazać sobie samymi listami.
Aemon Blackfyre
Książę Czarnej Zatoki



Kruk - wysłany 3 stycznia z Końca Burzy - dotrze do Casterly Rock dnia 7 stycznia 336AC.
Aemon Blackfyre.
Aemon Blackfyre.

Liczba postów : 509
Data dołączenia : 27/11/2017

Powrót do góry Go down

Alayne Lannister Empty Re: Alayne Lannister

Pisanie  Gerold Goldhill. Pią Lut 08, 2019 8:38 pm







Alayne Lannister
Księżniczka Zachodu i Pani Pentos

Droga kuzynko, pragnę złożyć na Twoje dłonie zaproszenie dla Ciebie oraz Twego małżonka na wielkie igrzyska organizowane przeze mnie oraz radę magistrów Lys w ich uroczym mieście. Tydzień zabaw trwać będzie od pierwszego do siódmego października, a składać się na nie będą huczne uczty, bale, występy przeróżnych artystów, a także ogromny turniej, w którym ścierać się będą wojownicy oraz poeci. Mam nadzieję, że wraz z mężem zaszczycicie nas swoją obecnością.

Niech szczęście Ci sprzyja
Gerold Hill


Wiadomość dotrze do Pentos 17/07/336AC.
Gerold Goldhill.
Gerold Goldhill.

Liczba postów : 151
Data dołączenia : 23/12/2017

Powrót do góry Go down

Alayne Lannister Empty Re: Alayne Lannister

Pisanie  Lancel Lannister. Pon Mar 18, 2019 1:16 am







Księżniczka Alayne Lannister

Najdroższa Wnuczko! Piszę do Ciebie być może ostatni list w swoim życiu. Niedawno doznałem straszliwego bólu serca paraliżującego moje ciało. Dziś jest mi już lepiej, aczkolwiek nie wróciła mi dawna sprawność i siła, a praktycznie całe dnie leżę w łóżku, gdzie opiekuje się mną Wielki Maester, i gdzie przyjmuję na audiencje członków Małej Rady oraz interesantów. Wielki Maester tego nie mówi, ale ja wiem, że dopadła mnie choroba, której żadne lekarstwa nie uleczą. Jest nią starość. Taka jest kolej rzeczy. Pokolenia przemijają. Starcy ustępują miejsca młodym i sprawnym. Najwidoczniej Siedmiu uznało, że wystarczająco długo bawiłem na tym świecie i wzywają mnie już do siebie. A ja poddam się ich woli. Długo byłem królem, choć nawet nie miałem nim zostać. Tragiczne zrządzenie losu wepchnęło władzę w moje nieprzygotowane ręce. Siedmiu dało mi koronę, Siedmiu mi ją teraz zabiera. Oby Twój Ojciec okazał się lepszym władcą. Mam świadomość, że brakowało mi wszystkich cech Dobrego Króla Tywina oraz mego ojca, Króla Kevana. Moi wrogowie być może mieli słuszność szepcząc za mymi plecami, że bardziej nadawałbym się na septona niż na króla Zachodu. Starałem się jednak panować najlepiej jak umiałem, łagodnie acz sprawiedliwie. Z całego serca pragnąłem kontynuować reformy zapoczątkowane przez królów Tywina i Kevana. Mimo, że to nie ja byłem głównym odbiorcą ich nauk, wpajałem swym dzieciom wszystko, czego się nauczyłem od ojca i stryja. Mam nadzieję, że także i Ty słuchałaś swego Ojca. Również i ja chciałem Cię wychować, mimo, że tutaj ojciec powinien odgrywać główną rolę. Chciałem dla Ciebie jak najlepiej, droga wnuczko.
Książę Tytos wkrótce zostanie królem. Obecnie prowadzi armię w Reach. Moja śmierć utrudni zarządzanie królestwem, lecz wierzę, że mój pierworodny sobie poradzi. Przypomina mi stryja Tywina. Módl się za niego, gdyż nawet najsilniejszy człowiek potrzebuje wsparcia Siedmiu.
Mam nadzieję, że odnajdziesz szczęście w małżeństwie z Księciem Aemonem. Nie zdążyłem go poznać na tyle, ile bym chciał, ale wiem, że to mądry i dobry człowiek. Z pewnością będzie wspaniałym następcą Króla Aegona. Wspieraj go we wszystkim, jak przystało na dobrą żonę i daj wielu potomków. Ach, żałuję, że nie zdążę ich zobaczyć! Nie zapomnij o swym pochodzeniu. Zachód to wciąż Twój dom. To chyba wszystko, co chciałem Ci przed śmiercią powiedzieć. Liczę, że jeszcze się spotkamy. Bądź zdrowa!

Z błogosławieństwem Siedmiu
Lancel Lannister, Szósty Tego Imienia, Król Zachodu, Lord Casterly Rock, Tarcza Lannisportu


List wysłany 3 sierpnia. Pismo jest brzydkie a tusz słabo odciśnięty.
Lancel Lannister.
Lancel Lannister.

Liczba postów : 185
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Alayne Lannister Empty Re: Alayne Lannister

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach