Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Bananowiec

Go down

Bananowiec Empty Bananowiec

Pisanie  Florian Tully Sro Sty 24, 2024 3:04 pm

***
Florian Tully
Florian Tully

Liczba postów : 14
Data dołączenia : 12/11/2023

Powrót do góry Go down

Bananowiec Empty Re: Bananowiec

Pisanie  Florian Tully Sro Sty 24, 2024 3:05 pm

Florian zbiera banany, kopie grządki i poluje na tygrysy.
Florian Tully
Florian Tully

Liczba postów : 14
Data dołączenia : 12/11/2023

Powrót do góry Go down

Bananowiec Empty Re: Bananowiec

Pisanie  Florian Tully Czw Sty 25, 2024 3:43 pm

Buduję piaskowe mury wokół bananowca na wypadek ataku rycerzy czasu, bądź tygrysa.
Florian Tully
Florian Tully

Liczba postów : 14
Data dołączenia : 12/11/2023

Powrót do góry Go down

Bananowiec Empty Re: Bananowiec

Pisanie  Florian Tully Pią Sty 26, 2024 8:21 am

Może jeszcze jakąś suchą fosę naokoło swojego zamku z piasku. Z Bananowca będę w stanie prowadzić ostrzał, a wróg będzie miał tor przeszkód.
Florian Tully
Florian Tully

Liczba postów : 14
Data dołączenia : 12/11/2023

Powrót do góry Go down

Bananowiec Empty Re: Bananowiec

Pisanie  Florian Tully Sob Sty 27, 2024 11:10 pm

Robię obiad dla rodziny pobliskich żółwi. Okazuje się, że gatunek ten gustuje w mięsie tygrysa - przyprawionym zmieloną skórką banana. Mam nadzieję, że owa relacja przekwitanie w sojusz między Bananowcem, a morskimi stworzeniami. Smacznego!
Florian Tully
Florian Tully

Liczba postów : 14
Data dołączenia : 12/11/2023

Powrót do góry Go down

Bananowiec Empty Re: Bananowiec

Pisanie  Florian Tully Pon Sty 29, 2024 12:15 am

Po nawiązaniu sojuszu z stworzeniami morskimi, zdecydowałem się na utworzenie wioski z patyków dla pobliskiej ekipy mrówek. Te małe istotki, które sięgały 3 metrów - mogły być przydatną pomocą w kolejnych etapach rozbudowy mego zamku z piasku. Do roboty!
Florian Tully
Florian Tully

Liczba postów : 14
Data dołączenia : 12/11/2023

Powrót do góry Go down

Bananowiec Empty Re: Bananowiec

Pisanie  Florian Tully Czw Lut 01, 2024 9:22 pm

Coś tu nie gra. Czuję, że ktoś mnie obserwuje. Ponadto otoczenie również wydaje się nieco inne. Ostatnio miałem wrażenie, jakby zamiast bananów, na drzewie pojawiły się ananasy. Chwila, czy one powinny mieć oczy? To na pewno jakaś intryga... ale czy na pewno? Może to tygrysie mięso ma zły wpływ na moje zmysły? Niczego nie mogę być pewien, a już na pewno nie swoich sojuszników. Wzbiera we mnie niepewność. Co jeśli miłość do bananów, zastąpił plugawy pociąg do ananasów?
Trzymretrówki zaczynają się uzbrajać. Czy to już zdrada? Powietrze wypełnia zapach zbliżającego się konfliktu.

Bananowce górą! 🐢🍌
Florian Tully
Florian Tully

Liczba postów : 14
Data dołączenia : 12/11/2023

Powrót do góry Go down

Bananowiec Empty Re: Bananowiec

Pisanie  Florian Tully Czw Lut 01, 2024 9:37 pm

Moje podejrzenia okazały się słuszne. Ostatnio usłyszałem, jak te maleńkie, trzymetrowe insekty spiskują między sobą, kończąc dyskusję słowami "ave ananas". Ananasiarze myśleli, że są sami i nikt ich nie słyszy. Ha, a to dobre! Czy oni nigdy nie słyszeli o cudownym działaniu wywaru z traw spod bananowca, który wspaniale działa na słuch i jego wytężenie? Chwilowo udaję głupiego i nieświadomego, żeby nie wzbudzać podejrzeń, ale w rzeczywistości już płynie do mnie armia żółwi. Wściekłych. Głodnych. Spragnionych rozlewu krwi. Albo tego, czym są wypełnione trzymetrówki. Sam nie wiem, nie jestem odpowiednio wykształcony w tej dziedzinie. Zacznę zbierać krzemienie. W końcu ogień 🔥 to doskonała broń, która zdoła zmieść patykową wioskę z powierzchni ziemi. Pod dowództwem Bananka - pierwszego oficera bananowca - pozbędziemy się wszystkich, niegodnych błonnika zdrajców. Zbananujemy ich.
Nie ma litości, jeńców nie przyjmujemy!
Florian Tully
Florian Tully

Liczba postów : 14
Data dołączenia : 12/11/2023

Powrót do góry Go down

Bananowiec Empty Re: Bananowiec

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach