Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Halleck Hoare

Go down

Halleck Hoare Empty Halleck Hoare

Pisanie  Halleck Hoare on Pon Maj 25, 2020 4:51 pm

Halleck Hoare
RódHoare
StanowiskoKsiążę, dziedzic
Narodziny23/12/9DZ
WyglądHalleck jest mężczyzną z ponadprzeciętnym wzrostem, który wynosi ponad pięć stóp, a niemalże sześć. Jego postura od razu mówi, że jest dobrze zbudowany, a ciało odpowiednio wyćwiczone, mięśnie odpowiednio zarysowane prze lata szkolenia pod okiem ludzi z Żelaznych Wysp. Jego postawa jest pewna, silna i dumna, tak samo jak jego krok, wszakże ma w sobie królewską krew. Jego włosy sięgają mu do barków, a barwa ich jest kruczoczarna jak u typowego przedstawiciela rodu Hoare. Zazwyczaj nosi je wolno opuszczone, swobodnie. Poniżej jego ciemnej czupryny widać szare oczy, które z uwagą i błyskotliwością patrzą na świat. Nie posiada zarostu, zazwyczaj go po prostu goli, gdyż uważa, że nie jest on jeszcze dostatecznie gęsty, aby go zapuścić. Kiedyś może był bardziej urodziwy, aczkolwiek blizna, która otrzymał w młodości na wardze nieco go oszpeciła. Niejednokrotnie można ujrzeć na jego twarzy enigmatyczny uśmiech, ale nigdy nie wiadomo jaki to uśmiech i co go spowodowało.
Jego styl ubioru nie odbiega aż tak bardzo od tego co się nosi na Żelaznych Wyspach. Ciuchy mają być w większości czasu wygodne, dosyć proste, aczkolwiek jako, że jest dziedzicem tronu, to posiada nieco bardziej dystyngowane. Jakaś srebrna bądź złota nić na koszuli czy ubraniu wierzchnim. Na bardziej oficjalnych spotkaniach, lub z większą ilością ważnych gości posiada komplety bardziej wytrawnych ubrań. Zazwyczaj są one w kolorach rodowych, a jako, że herb jego rodziny posiada ich wiele to i ma w czym wybierać. Nosi też parę złotych pierścieni do podkreślenia swojego statusu.


Ostatnio zmieniony przez Halleck Hoare dnia Pią Maj 29, 2020 7:43 pm, w całości zmieniany 4 razy
Halleck Hoare
Halleck Hoare

Liczba postów : 78
Data dołączenia : 25/05/2020

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach