Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Listy do NPC

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Listy do NPC - Page 3 Empty Listy do NPC

Pisanie  Maester Nie Mar 15, 2020 12:10 am

First topic message reminder :

NPC


Wszystkie listy, które dotyczą postaci fabularnych nie posiadających swojego gracza należy kierować do tego tematu. Należy jednak pamiętać, by list opatrzyć odpowiednio datą oraz odbiorcą. W ten sposób MG będzie mógł kontrolować bieżące sytuacje fabularne.
Maester
Maester
Kronikarz

Liczba postów : 286
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down


Listy do NPC - Page 3 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Roslin Bolton Pią Sty 07, 2022 6:24 pm







Kasztelan Dreadfort

Dotarłam do Ostatniego Domostwa. Umberzy i Karstarkowie walczą z bandami Dzikich łupieżców, które sforsowały już Mur. Według nich jest więcej niż kiedykolwiek. Mimo, że większość band ma być wyłapywanych na ich ziemiach, to część wciąż może przemknąć na południe. Podejmij wszelkie kroki by grupy, które dostaną się na moje ziemie zostały rozbite i nie splądrowały włości moich i moich chorążych.

Lady Bolton


List wysłany z Ostatniego Domostwa do Dreadfort dnia 21/01/12. Dotrze, najprawdopodobniej, około 23/01/12
Roslin Bolton
Roslin Bolton

Liczba postów : 385
Data dołączenia : 17/08/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 3 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Rowena Arryn Nie Sty 09, 2022 9:37 pm







21.01.12PZ
Drogi przyjacielu.

Drogi przyjacielu, mam nadzieję, że list zastaje Cię w dobrym zdrowiu. Przyjmij proszę te dwie złote monety, jako zapewnienie, że nadal o Tobie pamiętam. Wysłałam do Ciebie posłańca, nie wiem wszak czyś słyszał nieszczęścia jakie spotkały stryja Księżniczek Arryn?  Pamiętasz może Ezechielu, jak mówiliśmy, o Siedmiu i ich karach? Czyż nie jest to kara za plotki jakie roznosił stryj Księżniczek? Niech się Siedmiu nad nim zlituje i ukrócą jego męki. Wszak winny karę ponieść musiał. Jeśli żeś nie wiedział, powiedz to mojej Alys, pamiętasz ją prawda? Opowie Ci wszystko co wie, a co jej osobiście przekazałam. Możesz jej ufać przyjacielu. Prosić też chcę Cię o wybaczenie, jednak choroba ostatnio nie pozwoliła mi na osobiste odwiedzenie Ciebie, jednak już niebawem liczę, że osobiście Cię odwiedzę. Bywaj zdrów a gdybyś potrzebował czegoś, pisz proszę listy zawsze do mnie trafią, wystarczy że zostawisz je tam gdzieśmy się umawiali. Twoja przyjaciółka Rowena.


Posłaniec (dwórka Alys) dotrze do Gulltown 25-26. 01.12PZ (do ubogiego kupca)


Ostatnio zmieniony przez Rowena Arryn dnia Nie Sty 09, 2022 9:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Rowena Arryn
Rowena Arryn

Liczba postów : 367
Data dołączenia : 11/06/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 3 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Rowena Arryn Nie Sty 09, 2022 9:38 pm







21.01.12PZ
Drogi przyjacielu.

Drogi przyjacielu, mam nadzieję, że list zastaje Cię w dobrym zdrowiu. Przyjmij proszę te dwie złote monety, jako zapewnienie, że nadal o Tobie pamiętam. Wysłałam do Ciebie posłańca, nie wiem wszak czyś słyszał nieszczęścia jakie spotkały stryja Księżniczek Arryn?  Pamiętasz może Ezechielu, jak mówiliśmy, o Siedmiu i ich karach? Czyż nie jest to kara za plotki jakie roznosił stryj Księżniczek? Niech się Siedmiu nad nim zlituje i ukrócą jego męki. Wszak winny karę ponieść musiał. Jeśli żeś nie wiedział, powiedz to mojej Alys, pamiętasz ją prawda? Opowie Ci wszystko co wie, a co jej osobiście przekazałam. Możesz jej ufać przyjacielu. Prosić też chcę Cię o wybaczenie, jednak choroba ostatnio nie pozwoliła mi na osobiste odwiedzenie Ciebie, jednak już niebawem liczę, że osobiście Cię odwiedzę. Bywaj zdrów a gdybyś potrzebował czegoś, pisz proszę listy zawsze do mnie trafią, wystarczy że zostawisz je tam gdzieśmy się umawiali. Twoja przyjaciółka Rowena.


Posłaniec (dwórka Alys) dotrze do Gulltown 25-26. 01.12PZ (do bogatego kupca)
Rowena Arryn
Rowena Arryn

Liczba postów : 367
Data dołączenia : 11/06/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 3 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Lauryn Serrett Czw Sty 27, 2022 12:45 pm







Drogi Panie Ojcze.

Mam nadzieję, że mój otulony wonią piżmowych perfum list zastaje Was w dobrym zdrowiu, a w Silverhill wszystko utrzymuje się w jak najlepszym porządku. Piszę do Was w sprawie mojego pobytu w Casterly Rock… Zapewne wiesz już, że trochę się przedłuży.
Nie wracam do Silverhill. Wspaniałomyślna Królowa zaoferowała mi miejsce u swego boku jako jej przepiękna dwórka… Ponoć jestem nie tylko jedną z najlepiej prezentujących się dam na Zachodzie, ale także w całym Westeros. Na dworze ciągle wychwalają moją nieprzeciętną urodę i prezencję…
Tutaj czeka mnie wspaniałe życie. Zawsze wiedziałam, że jestem stworzona do wyższych celów, że powinnam obracać się w takim, a nie innym towarzystwie, a teraz… Moje marzenia się spełniły.
Wiedz, że będę tęsknić. Pozdrawiam Was i życzę wszystkiego dobrego! Pamiętajcie, żeby zawsze kierować się miłością do wszystkiego, co piękne! Nie dotykajcie sukni, które zostawiłam w swoich komnatach. Jeszcze mi się przydadzą! Przekaż Cedricowi, żeby dobrze zajął się moimi bratankami i swoją żoną, a moją dobrą przyjaciółką – Jeyne.
Mam nadzieję, że Pani Matka i drogie siostry będą ze mnie dumne. W końcu jestem jedyną Lady Serrett z tego pokolenia, której udało się zagrzać miejsce na królewskim dworze.

Wasza najpiękniejsza córka,
Lauryn.

P.S. Do listu dołączam pukiel włosów Jeyne, byście zawsze o mnie pamiętali. Co prawda nie są to moje przepiękne złociste kosmyki, ale jestem pewna, że przyniosą wam uciechę i dodadzą sił w trudnych chwilach…


List wysłany z Casterly Rock 23.12.11PZ.
Lauryn Serrett
Lauryn Serrett

Liczba postów : 180
Data dołączenia : 12/03/2020

Powrót do góry Go down

Listy do NPC - Page 3 Empty Re: Listy do NPC

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach