Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Roderick Blackwood

Go down

Roderick Blackwood Empty Roderick Blackwood

Pisanie  Roderick Blackwood on Czw Mar 05, 2020 7:50 pm

Roderick Blackwood
Ród Blackwood
Stanowisko Lord Raventree hall
Narodziny 25/09/10 DZ
WyglądPatrząc w niebieskie oczy Roderycka, często można ujrzeć błysk ambicji oraz zimna które może powodować poczucie niepokoju przy dłuższym kontakcie wzrokowym. Blizny które szpecą jego twarz mogą wzmacniać to wrażenie, jedna z nich rozciąga się od łuku brwiowego aż po sam oczodół która ujmuje mu znacząco z urody, jak i stanowiąc nieprzyjemną pamiątkę która raczej nie zdobędzie podziwu dam. Jego kwadratową szczękę pokrywa lekki zarost łączący się z kruczoczarnymi włosami zazwyczaj roztarganymi niżeli ułożonych w jakikolwiek sposób. Posiada postawną posture spod ubrania widać umięśnienie wykształcone zarówno w ogniach potyczek jak i spokojach zamkowego dziedzińca.

Zazwyczaj ubiera się w proste kroje o ciemnej tonacji stroniąc się od niepotrzebnych zdobień. Jednak od lekkich aksamitów woli ciężar kolczugi w której często przechadza się po zamku lub stalowych płyt gdy rusza do walki.

Jego nieodłącznym towarzyszem jest długi miecz ze zdobieniem z czarnej stali oraz wyrytym herbem rodu Blackwood spoczywając w pochwie przy pasie.
Roderick Blackwood
Roderick Blackwood

Liczba postów : 54
Data dołączenia : 04/03/2020

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach