Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kopiec Gigantów

Go down

Kopiec Gigantów Empty Kopiec Gigantów

Pisanie  Mistrz Gry Czw Lis 28, 2019 4:04 pm

Znajdujące się niedaleko Pierścienia pokaźne wzgórze porośnięte lasem. Wnętrze kopca pełne jest obszernych jaskiń, w których osiedliły się przybyłe w 336AC z północy olbrzymy, którym to miejsce zawdzięcza swoją nazwę.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9650
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Kopiec Gigantów Empty Re: Kopiec Gigantów

Pisanie  Sauron Zigûr. Czw Lis 28, 2019 7:00 pm

08/01/376AC - nadal ranek

Sauron wszedł za olbrzymami, wpuszczając najpierw swoich ludzi. Chciał wydawać się równy wobec nich, chociaż wiedział, że powoli jego pozycja rosła. Mimo tego ludzie powinni odpocząć jeszcze trochę, a on podyskutować z głową plemienia Olbrzymów. Dlatego jeśli nikt nie był jeszcze zajęty, Sauron za pozwoleniem wodza przysiadł się do nich. Ponownie użył Starej Mowy.
Słyszałem od ojca historię o pewnym Północnym, który wraz z waszymi przodkami i moimi zbudował obecnie być może istniejący nadal Mur. Chciałem powiedzieć, że bardzo szanuję waszych przodków, którzy swoimi siłami pomogli wtedy zbudować go. Niestety jest mi też szkoda tego, że chciwi Południowcy postanowili jednak zdradzać tych, którzy postanowili wrócić za Mury po Długiej Nocy. Dlatego tym bardziej zależy mi na naszym sojuszu. Nie możecie przeminąć, tak samo jak my. Jesteśmy pierwszymi, którym udało się dotrzeć tak daleko. Chcę więc ten kawałek bronić wraz z wami. Wasza siła pomogłaby umocnić tereny Pierścienia, a wy będziecie mogli przyczynić się do rozkwitu tych terenów. Dlatego jeśli jest to możliwe - chciałbym prosić o waszą pomoc przy budowie murów. I pokazania moim ludziom, że faktycznie jesteśmy zjednoczeni. Im szybciej uporamy się z organizacją, tym bardziej będziemy mogli skupić się na zdobywaniu dla nas ziem, nie bojąc się o militaria wroga. Takimi słowami nazywa się wojska, jak mnie uczono przez maestera, czyli ichniejszych uczonych. Znając ich mocne i słabe strony możemy myśleć nad rozwiązaniami. Ale tak, potrzebujemy was.


Ostatnio zmieniony przez Sauron Zigûr. dnia Pon Sie 02, 2021 1:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Sauron Zigûr.
Sauron Zigûr.

Liczba postów : 31
Data dołączenia : 12/10/2019

Powrót do góry Go down

Kopiec Gigantów Empty Re: Kopiec Gigantów

Pisanie  Mistrz Gry Czw Lis 28, 2019 7:53 pm



Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9650
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Kopiec Gigantów Empty Re: Kopiec Gigantów

Pisanie  Sauron Zigûr. Nie Gru 01, 2019 7:59 pm

Muszę dostać od was potwierdzenie, że faktycznie mamy układ. Inaczej reszta wodzów mi nie uwierzy, a według nich to umowa uznania zjednoczenia klanów Wolnych Ludzi. Gdyby chociaż jeden z was, najlepiej ktoś, kto orientuje się jeszcze trochę we Wspólnej Mowie mógł z nami być... To na pewno sprawi to, że mi uwierzą. Warto jest być dobrej myśli. — Sauron pociągnął ze swojego bukłaka trochę wina, które przemycił z karczmy i zaraz poczekał na decyzję wodza. Jeśli oczywiście wszystko zostanie załatwione to będą mogli następnego dnia kierować się z powrotem do Pierścienia. Trzeba będzie zdecydować w naradzie czym się zajmą w następnej kolejności.


Ostatnio zmieniony przez Sauron Zigûr. dnia Pon Sie 02, 2021 1:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Sauron Zigûr.
Sauron Zigûr.

Liczba postów : 31
Data dołączenia : 12/10/2019

Powrót do góry Go down

Kopiec Gigantów Empty Re: Kopiec Gigantów

Pisanie  Mistrz Gry Nie Gru 01, 2019 9:24 pm



Maester
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9650
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Kopiec Gigantów Empty Re: Kopiec Gigantów

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach