Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Lochy

Go down

Lochy Empty Lochy

Pisanie  Tyraegaron. Czw Sie 23, 2018 9:56 pm

***
Tyraegaron.
Tyraegaron.

Liczba postów : 7
Data dołączenia : 14/08/2018

Powrót do góry Go down

Lochy Empty Re: Lochy

Pisanie  Tyraegaron. Czw Sie 23, 2018 10:22 pm

21 Maja 336


Noc w lochach jak zwykle mijała szybko. Natłok wszelkiej maści " pacjentów " jak to uwielbiał mawiać Tyraegaron był dzisiejszego dnia porażający. Na stole przed nim leżał zmarły przed chwilą chłopak. Z jego głowy dalej wystawał wbity buzdygan. - Parę minut temu jeszcze błagał mnie o życie, a teraz milczy. Szkoda że się poddał, już chciałem mu odpuścić - wyrzucił z siebie Tyraegaron - Mam nadzieje że wy będzie będzie w stanie wykrztusić lepsze prośby aniżeli parę oklepanych słów - rzucił w stronę klatek z których jedyne co można było usłyszeć jęki. - Wracając do moich obowiązków - powiedział sięgając po nóż leżący na stoliczku - Jak zapewne wiecie w środku swoich ciałek chowacie pewne rzeczy które w niektórych kręgach są bardzo pożądane. - Kończąc zdanie, wbił nóż na wysokości mostka a następnie przeciągnął go wzdłuż brzucha aż do krocza. Następnie odsunął płaty skóry a  widok który zastał napawał go rozpierającą dumą. Po wyciągnięciu wszystkich organów które nie były zasłonięte skórą albo żebrami podszedł do klatek. - Ale wy o tym przecież doskonale wiecie, prawda ? - po zadaniu tego pytania na które i tak nie oczekiwał odpowiedzi rzucił siedzącym w klatkach narządy. - Kolacja, macie być dzisiaj grzeczni, będziemy mieć bardzo ważnego gościa.
Tyraegaron.
Tyraegaron.

Liczba postów : 7
Data dołączenia : 14/08/2018

Powrót do góry Go down

Lochy Empty Re: Lochy

Pisanie  Baemor Onterys. Sob Sie 25, 2018 12:01 pm

- Już im tak nie rzucaj, bo jeszcze mi zrobisz smaka, Tyraegaronie. - Przerwał zabawę swojego sługi, który bawił się w tym, co sprawiało mu największą satysfakcję. Baemor jedynie patrzył się jak wygłodniali więźniowie jedli mięsko. Ech, sam zjadłby z chęcią takie. Średnio wypieczony stek, tak jak kiedyś robiła mu matka jak był młodszy. Tę chwilę nostalgii zamienił jednak ponownie w powrót do rozmów na temat tego, co jest ważniejsze. Poprawił swoją posturę, coś jednak strzeliło mu w ramieniu. Cholera, ostatnio nadwyrężał trochę ramię podczas walki z niektórymi niewolnikami. Dobry wojownik nie może pozwolić, aby umiejętności zardzewiały.
Baemor Onterys.
Baemor Onterys.

Liczba postów : 15
Data dołączenia : 05/07/2018

Powrót do góry Go down

Lochy Empty Re: Lochy

Pisanie  Tyraegaron. Sob Sie 25, 2018 2:48 pm

Po wejściu Baemora do sali Tyr natychmiast sie obrócił a na dźwięk słów uklęknął i pozostał w takiej pozycji tak długo jak było to konieczne w jego mniemaniu, czyli przez cały czas trwania rozmowy. - Panie, nigdy nie śmiałbym dać Ci jedzenia z ciała które toczy nieznane mi choróbsko. Tylko te śmiecie śmiace próby kradzieży na to zasługują, chociaż to i tak zbyt wielka dla nich łaska. -  kończąc zdanie obrócił wzrok w stronę osób zamkniętych w klatkach, dalej jedli najwyraźniej nie obchodziło ich zdrowie a jedynie zaspokojenie pragnienia głodu.

Tyraegaron.
Tyraegaron.

Liczba postów : 7
Data dołączenia : 14/08/2018

Powrót do góry Go down

Lochy Empty Re: Lochy

Pisanie  Baemor Onterys. Sro Sie 29, 2018 5:06 pm

Baemor Onterys.
Baemor Onterys.

Liczba postów : 15
Data dołączenia : 05/07/2018

Powrót do góry Go down

Lochy Empty Re: Lochy

Pisanie  Tyraegaron. Sro Sie 29, 2018 8:34 pm

Tyraegaron.
Tyraegaron.

Liczba postów : 7
Data dołączenia : 14/08/2018

Powrót do góry Go down

Lochy Empty Re: Lochy

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics
» Lochy
» Lochy
» Lochy
» Lochy
» Lochy

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach