Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rhaena Blacfyre

Go down

Rhaena Blacfyre Empty Rhaena Blacfyre

Pisanie  Rhaena Blackfyre. Pią Cze 08, 2018 10:43 pm

***
Rhaena Blackfyre.
Rhaena Blackfyre.

Liczba postów : 32
Data dołączenia : 03/06/2018

Powrót do góry Go down

Rhaena Blacfyre Empty Re: Rhaena Blacfyre

Pisanie  Lyonel "Młot" Baratheon. Pią Sty 25, 2019 6:38 pm







Rhaena Blackfyre

Droga Rhaeno


Żywię nadzieję, że zarówno Ty moja najdroższa, jak i cała Twa rodzina pozostajecie w zdrowiu i spokoju. Długo do Ciebie nie pisywałem, lecz wojna wciąż nie ma się ku końcowi. Zdobywamy zamek po zamku, wczorajszego dnia poprowadziłem szturm na Antlers i ostatecznie go zdobyliśmy. Nawet nie wiesz jak wspaniale czuję się z młotem i tarczą w rękach, prowadząc ludzi do boju. Wczorajszego dnia dopiero pod sam koniec bitwy ludzie Buckwella zdołali mnie powalić, lecz nawet nie potrafili dokończyć sprawy. Poranili mnie trochę co prawda, lecz za kilka dni dojdę do siebie.
Niestety mam też złe wieści. Przeklęta smoczyca, z którą walczę chyba zawarła sojusz z moją ciotką Shireen. Ominęły mnie i pomaszerowały na Królewską Przystań. Co prawda w czerwonej twierdzy zostawiłem mocny garnizon, jednak miasto pewnie znowu wróci w ich ręce.
Mam prośbę do Ciebie. Chciałbym, byś w imieniu moim i mego ojca Durrana, przekazała te wieści swemu dziadkowi i poprosiła, by ponownie zablokował ujście Czarnego Nurtu. Ponadto w miarę możliwości prosimy o zakup zapasów żywności i wysłanie ich nam przez port w Duskendale. Wszystkie koszty zakupu zostaną oczywiście zwrócone po wojnie i królestwo Zatoki na tym nie ucierpi. Nawet jeżeli mielibyśmy przegrać. Daję moje słowo.
Jeżeli Bogowie pozwolą, następny list napiszę z Królewskiej Przystani. Jestem ze mną ojciec, więc wyczekuj mego następnego listu i zaproszenia do miasta na spotkanie.

Pozostawaj w zdrowiu Rhaeno
Twój Lyonel Baratheon


Kruk opuścił Antlers 12 czerwca 336 AC i dotrze na Smoczą Skałę 14 czerwca wieczorem
Lyonel
Lyonel "Młot" Baratheon.

Liczba postów : 197
Data dołączenia : 13/12/2017

Powrót do góry Go down

Rhaena Blacfyre Empty Re: Rhaena Blacfyre

Pisanie  Lyonel "Młot" Baratheon. Pią Maj 31, 2019 7:41 pm







Rhaena Blackfyre

Droga Rhaeno


Żywię nadzieję, że zarówno Ty moja najdroższa, jak i cała Twa rodzina pozostajecie w zdrowiu i spokoju. Długo do Ciebie nie pisywałem, lecz wojna wciąż nie ma się ku końcowi. Przeklęta Shireen zdobyła nasz dom i panoszy się na Ziemiach Burzy. Ojciec już raz z nią przegrał i postanowiłem wziąć sprawy we własne ręce. Wraz ze swoimi ludźmi, którzy wiernie towarzyszyli mi od początku tej wojny, powróciłem do krain Burzy. Nie zdradzę Ci gdzie jestem, gdyż ptak niosący ten list może paść martwy, a wróg odnaleźć pismo. Wiedz jednak, że czuję się dobrze i zamierzam pokonać ciotkę. Prędzej padnę w boju, niż dam jej wygrać, lecz żywię dobrą nadzieję. Codziennie modlę się do Wojownika o siłę w ramieniu, bym mógł dalej kłaść wrogów, niczym rolnik łany zboża.
Gdy tylko zdarzy się taka okazja, napiszę kolejny list.

Pozostawaj w zdrowiu Rhaeno
Twój Lyonel Baratheon


Kruk opuścił Stonehelm 17 sierpnia 336 AC i dotrze na Smoczą Skałę 19 sierpnia
Lyonel
Lyonel "Młot" Baratheon.

Liczba postów : 197
Data dołączenia : 13/12/2017

Powrót do góry Go down

Rhaena Blacfyre Empty Re: Rhaena Blacfyre

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach