Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Król Lancel Lannister

Go down

Król Lancel Lannister Empty Król Lancel Lannister

Pisanie  Lancel Lannister. Wto Gru 05, 2017 6:13 pm

Król Lancel Lannister Lannis10


Ostatnio zmieniony przez Lancel Lannister dnia Wto Gru 05, 2017 11:03 pm, w całości zmieniany 1 raz
Lancel Lannister.
Lancel Lannister.

Liczba postów : 185
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Aemon Blackfyre. Wto Gru 05, 2017 7:53 pm







Lancel Lannister, Król Zachodu, Lord Casterly Rock, Tarcza Lannisportu

Wasza Miłość, chciałem poinformować, iż w najbliższym miesiącu, najpewniej około 27 stycznia, przybędę do Casterly Rock z poselstwem, niosąc zarówno słowa mego dziada, króla Aegona Blackfyre, jak i Durrana Baratheona, Króla Burzy. Mam nadzieję, że kolejne spotkanie pozwoli nam podtrzymać i pogłębić przyjaźń zadeklarowaną między naszymi rodami przed laty.
Niech Siedmiu czuwa nad Waszą Miłością,
Aemon Blackfyre
Książę Czarnej Zatoki



Kruk - wysłany 3 stycznia z Końca Burzy - dotrze do Casterly Rock dnia 7 stycznia 336AC.
Aemon Blackfyre.
Aemon Blackfyre.

Liczba postów : 509
Data dołączenia : 27/11/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Arianne Martell. Wto Sty 09, 2018 11:49 pm







Do króla Zachodu, Lancela Lannistera

Szanowny królu,
Mam nadzieję, że mój list zastaje ród królewski Zachodu w dobrym zdrowiu. Sporządzam ten list by przekazać, że nie będę w stanie zjawić się na turnieju organizowanym przez waszą mość. Postanowiłam więc posłać na to zdarzenie swą wnuczkę, Neve Martell, która na tej okazji będzie prezentować interesy w imieniu moim, a przez to również Dorne. Wierzę, że jej wizyta - która może potrwać nieco dłużej od innych przybyłych - odciśnie pozytywne piętno na relacjach pomiędzy Casterly Rock a Słoneczną Włócznią, na co szczerze liczę. Galera pod sztandarem Martellów pojawi się dzień, dwa przed samym turniejem.

Z wyrazami uszanowania,
księżna Dorne, Arianne Martell

List wysłany z Słonecznej Włóczni 27 stycznia, dotrze do Casterly Rock 10 lutego 336 AC.
Arianne Martell.
Arianne Martell.

Liczba postów : 27
Data dołączenia : 23/12/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Arianne Martell. Pią Sty 12, 2018 10:36 pm







Do króla Zachodu, Lancela Lannistera

Szanowny królu,
Wybacz, że odbierasz ode mnie kolejny list w tak krótkim odstępie czasu. Sporządzam tę wiadomość by złożyć w twe dłonie propozycję mariażu pomiędzy mą wnuczką, a zarazem drugą osobą w kolejce do tronu Dorne - Neve Martell, która zawita w Lannisporcie na organizowanym przez wasz ród turnieju. Uważam, że twój bratanek i moja wnuczka powinni zawiązać bliższe relacje na tej okazji i w niedalekiej przyszłości związać się wiązłem małżeńskim łączącym nasze dwa, szanowane rody. Tym samym oferuję stronnictwo Dorne w przyszłych konfliktach i ewentualną pomoc, oczekując tego samego w zamian.

Z wyrazami uszanowania,
księżna Dorne, Arianne Martell

List wysłany z Słonecznej Włóczni 7 lutego, dotrze do Casterly Rock 22 lutego 336 AC.
Arianne Martell.
Arianne Martell.

Liczba postów : 27
Data dołączenia : 23/12/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Jeran Oakheart. Sob Sty 13, 2018 10:31 pm







Lancel Lannister
Lord Lannister
Król Zachodu

Mam nadzieję, że mój list znajduje Cię w pełni zdrowia, królu. Dotarły do mnie wieści o planowanym turnieju oraz zaręczynach księżniczki Alayne Lannister. Wobec tego składam swoje najszczersze gratulacje oraz zapewniam, że odpowiednie osoby z mego królestwa przybędą na to ważne wydarzenie. W tym jeden z moich braci, będąc równocześnie powiernikiem mego głosu.
Król Lancel Lannister MN2YkWJ

Kruk dotrze z wiadomością 07/02/316 AC
Jeran Oakheart.
Jeran Oakheart.

Liczba postów : 187
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Peter z Astory. Sro Sty 17, 2018 4:01 pm







Lancel Lannister, Król Zachodu, Lord Casterly Rock, Tarcza Lannisportu

Niech Siedmiu błogosławi Ci, szlachetny królu Lancelu. Opowieści o Twojej pobożności znane są w całym Westeros i raduje me serce, że nie zbaczasz e słusznej drogi. Rycerze Wiary z pewnością zawitają wkrótce na tereny Zachodu by wspomóc Cię w ochronie wiernych oraz Twoich poddanych przed zakałą jaką są czający się u wybrzeży Żelaźni Ludzie, których napadów nigdy nie sposób przewidzieć.
Niestety muszę przekazać również smutne wieści. Jakkolwiek moje zdrowie dopisuje, to nie mogę powiedzieć bym miał przyjemność spotkać się z Waszą Miłością, ponieważ na stanowisku Wielkiego Septona dokonała się zmiana. Mój poprzednik niefortunnie został uznany winnym sprzyjania pogańskim kultystom czczącym Utopionego oraz Starych Bogów, a przez to Najpobożniejsi nie mieli innego wyboru jak tylko odsunąć go od władzy i oddać pod osąd Ojca.
Chętnie przybędę do Casterly Rock by połączyć przed obliczem Siedmiu Twoją wnuczkę z jej wybrankiem oraz pobłogosławić tak wierny Wierze dom. Odwiedziny te posłużą również mi bym poznał tak oddanego Wierze człowieka i utrzymał ścisłą więź między Wiarą a Skałą.


Niech Siedmiu ma cię w opiece,
Wielki Septon


List dotrze 11 lutego 336AC do Casterly Rock
Peter z Astory.
Peter z Astory.

Liczba postów : 40
Data dołączenia : 14/12/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Myrcella Brax. Pon Lut 05, 2018 10:52 pm







Jego Wysokość Lancel Lannister
Król i Tarcza Zachodu


Wasza Królewska Mość
Z żalem zawiadamiam, że dzisiejszej nocy po walce z chorobą do królestwa Siedmiu odszedł Twój najwierniejszy sługa i chorąży lord Flement Brax. Uroczystości pogrzebowe odbędą się 8 marca w Hornvale.
Tymczasem korzystając z okazji zaślubin Twojej wnuczki, które odbędą się końcem tego miesiąca, a na którą planowana była delegacja z rodu Brax, chciałabym prosić o audiencję królewską w zbliżonym do nich terminie, podczas której jako nowa lady Hornvale będę mogła klęknąć przed obliczem królewskim i przysiąc wierność koronie jako następczyni mojego ojca.

Pogrążona w żałobie,
Myrcella Brax
Lady Hornvale


List dotrze 2 marca 336AC.
Myrcella Brax.
Myrcella Brax.

Liczba postów : 108
Data dołączenia : 02/02/2018

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Theodore Tyrell. Czw Mar 08, 2018 4:21 pm

Wysłane 20 Marca
Theodore Tyrell.
Theodore Tyrell.

Liczba postów : 64
Data dołączenia : 31/01/2018

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Ilyana Payne. Sob Maj 05, 2018 11:24 pm







Jego Wysokość Lancel Lannister,
Król i Tarcza Zachodu

Najwspanialszy Królu Skały
Ze świadomością zaistniałych wydarzeń, zwracam się do Jego Mościa w pełni chwaląc podjętą decyzję. Wspaniałomyślnym przedsięwzięciem jest złączenie ziem Dorzecza z Zachodem. Jak to nie od dziś wiadomo, pierwsza z tych krain nie posiada wielkich finansów i wpływów, natomiast nasza ojczyzna płynie mlekiem i miodem. Być może będzie to ogromną szansą na rozwój biednych, rybackich wiosek. Wciąż w pełni podziwu jestem, iż najukochańszy Monarcha myśli o dobru ludzi nawet, kiedy to nie są mu podlegli! Nadzieję mam niezmierną, iż działania wojenne potrwają jak najkrócej, pochłoną jak najmniejszą ilość ofiar oraz przyniosą pozytywne efekty. Wierzę w to, iż ludy Dorzecza szybko poddadzą się i zjednoczą z naszą chorągwią wiedząc, iż jedynym dobrym władcą, który zapewni im byt godny, będzie Jego Wysokość Lancel. Jakże dobrze żyć mi z myślą, że mym Panem i bliskim rodzinie przyjacielem jest Ukochany Władca. Niezmierna to duma chwyta me serce, że z tak wielką osobą obcować mogłam w mym dzieciństwie oraz pobierać cenne nauki dotyczące przyszłego życia. W akcie jedności pragnę podjąć kroki religijne za powodzenie tych szczytnych celów. Planuję post ścisły od dnia dzisiejszego do zakończenia działań, również obiecuję gorliwą modlitwę i zachęcenie do niej jak największej ilości poddanych. Liczę na to, iż Wojownik, Ojciec i Starucha wysłuchają mego głosu i pomogą w wygranej. Choć, pewności nie mam, czy tak wybitnemu dowódcy pomagać trzeba. Mimo, że dopiero nastał początek walki o lepsze jutro dwóch krain, to już nie mogę doczekać się euforii z królewskiego powrotu. Wiem, iż mnie Jego Mość nie zawiedzie. Nigdy mnie wspaniały Król nie zawiódł.
Z wyrazami ogromnego szacunku,
gorliwą modlitwą i wsparciem duchowym
panienka Ilyanna z domu Payne


data dotarcia: 26 kwietnia
Ilyana Payne.
Ilyana Payne.

Liczba postów : 7
Data dołączenia : 30/04/2018

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Mistrz Gry Pon Maj 07, 2018 10:24 pm







Król Lancel Lannister

Dotarły do mnie wieści o masowym zbieraniu się wojsk Zachodu na granicy z moimi ziemiami. Żądam przedstawienia intencji stojących za tym ruchem, zastrzegając także, iż Królestwo Dorzecza jest niepodległym państwem, które w żaden sposób nie sprowokowało wrogich działań i władcy Zachodu nie mają doń żadnych praw.
Jeżeli zajdzie taka konieczność będziemy bronić naszych ziem do ostatniego tchu.
Edmure Tully
Król Dorzecza
Lord Riverrun


Kruk dotrze 18 kwietnia do Casterly Rock.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9639
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Bonnifer Swyft. Pią Lip 06, 2018 2:55 pm







Do króla Skały, Lorda Casterly Rock, Lancela Lannistera, Szóstego Tego Imienia

Drogi Królu. Piszę do ciebie z niepokojącymi mnie wieściami. Odkąd wyjechałeś na wojnę, królestwo zostało narażone na serie nieszczęśliwych buntów, które dotknęły nie tylko moich ziem. Oprócz mnie, dostałem także doniesienia, że lord Serrett, także miał je u siebie. Nie wiem co mam czynić, jednak chcę powiedzieć, że muszę dbać o swoje ziemie, dlatego też nie będę mógł przysłać więcej ludzi. Z bólem przekazuję Ci tę wieść.

Lord Cornfield, Bonnifer Swyft


List dotrze posłany krukiem do rak Lancela Lannistera w dniu 27 kwietnia 336
Bonnifer Swyft.
Bonnifer Swyft.

Liczba postów : 39
Data dołączenia : 31/03/2018

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Durran Baratheon. Wto Lip 10, 2018 1:46 pm







Król Lancel Lannister

Szlachetny Królu Lancelu, piszę ten list do Ciebie w celu przedstawienia pewnej propozycji. Na rokowaniach pokojowych z Dorne, oraz po dojściu do porozumienia i zakończeniu konfliktu, przedstawiłem Królowi Aegonowi - który był mediatorem w tym konflikcie - i Księżnej Neve, propozycję zawiązania koalicji obronnej przeciwko Żelaznym Ludziom dowodzonym przez Króla Harrasa. Tobie, jako przedstawicielowi Zachodu, takie szumowiny u brzegu jak sądzę są prawdziwą solą w oku, a już teraz zdobyli Arbor i Stare Miasto, skąd najpewniej ukradli okręty, stając się niekwestionowaną siłą morską na naszym kontynencie. Jestem zdania że osobno, będzie trudno nam zmierzyć się z potęgą żelaznej floty, lecz zjednoczone siły królestw Westeros? Myślę że jak najbardziej.
Król Durran, Pierwszy tego imienia z rodu Barateon,
Król Burzy i Włości, Protektor Zatoki Rozbitków i Przylądka Gniewu, Tarcza Jeleniej Przystani i Marchii Dornijskiej.


kruk wyleci ze Smoczej Skały 23 maja 336 AC
Durran Baratheon.
Durran Baratheon.

Liczba postów : 167
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Aemon Blackfyre. Pon Sie 27, 2018 7:33 pm







Lancel Lannister, Król Zachodu, Lord Casterly Rock, Tarcza Lannisportu

Wasza Miłość, chciałem złożyć na Wasze ręce zaproszenie na ucztę z okazji szesnastego dnia imienia Waszej wnuczki, Alayne. Biesiada odbędzie się w książęcym pałacu w nowo zdobytym przez Czarną Zatokę mieście Pentos dnia dwudziestego trzeciego czerwca.
Z wyrazami szacunku
Aemon Blackfyre
Książę Czarnej Zatoki


Kruk - wysłany 1 czerwca z Drifmarku - dotrze do Casterly Rock dnia 6 czerwca 336AC.
Aemon Blackfyre.
Aemon Blackfyre.

Liczba postów : 509
Data dołączenia : 27/11/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Mistrz Gry Sro Lis 07, 2018 7:40 pm







Do wielkiego króla Lancela Lannistera

Piszę do Ciebie w sprawie pilnej i nie cierpiącej zwłoki, albowiem wybrzeże Twego królestwa zdaje się być zagrożone. Jeden z moich patroli został zaatakowany przez okręty Żelaznych Ludzi. Okręty te zostały opisane jako niepasujące do nich, choć mogli je pewnie ukraść na jednej z swoich bandyckich wypraw (choć nie wyklucza to jakiejś mistyfikacji Twych wrogów, którzy chcą odciągnąć uwagę od rzeczywistych zagrożeń). Na razie doszło do jednego incydentu, który mógł być samowolną akcją jednego z kapitanów, lecz biorąc pod uwagę ostatnią ich aktywność i zjednoczone działanie, radziłbym zwrócić na to większą uwagę.

Siedmiu z Tobą,
maester Pięknego Zamku


List dotrze krukiem do Casterly Rock 24 maja, aby zostać przekazanym Lancelowi przez posłańca 4 czerwca.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9639
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Dorian Hightower. Wto Lis 27, 2018 9:55 pm

Dorian Hightower.
Dorian Hightower.

Liczba postów : 254
Data dołączenia : 05/12/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Harrold Arryn. Nie Sty 06, 2019 11:47 pm



List wysłano z Księżycowych Bram pod Orlim Gniazdem 17 lipca, kruk dotrze do Casterly Rock 22 lipca.


Ostatnio zmieniony przez Harrold Arryn dnia Pon Sty 21, 2019 5:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Harrold Arryn.
Harrold Arryn.

Liczba postów : 155
Data dołączenia : 09/12/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Dorian Hightower. Sob Sty 12, 2019 11:42 pm



List dotrze 14 czerwca.
Dorian Hightower.
Dorian Hightower.

Liczba postów : 254
Data dołączenia : 05/12/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Dorian Hightower. Nie Sty 20, 2019 9:30 pm



List dotrze 16 czerwca.
Dorian Hightower.
Dorian Hightower.

Liczba postów : 254
Data dołączenia : 05/12/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Mistrz Gry Pon Sty 21, 2019 8:53 pm



Kruk dotrze do Casterly Rock 23/06/336AC późnym wieczorem.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9639
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Mistrz Gry Pon Lut 04, 2019 1:05 pm



Kruk dotrze do Casterly Rock 09/07/336AC.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9639
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Mistrz Gry Pią Mar 01, 2019 3:33 pm



Kruk dotrze do Casterly Rock dnia 12 lipca 336AC.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9639
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Mistrz Gry Wto Mar 05, 2019 9:36 pm



Kruk dotrze do Casterly Rock 19/07/336AC.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9639
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Mistrz Gry Pon Mar 18, 2019 11:11 pm







Lancel VI Lannister
Król Zachodu, Lord Casterly Rock, Tarcza Lannisportu

Pobożny królu Lancelu, smucą mnie wielce wieści jakie przyniosły mi czarne skrzydła Twojego kruka i mam nadzieję, że straty poniesione przez Lannisport nie okazały się zbyt dotkliwe. Muszę niestety zasmucić Ciebie w odpowiedzi, ponieważ moja flota w najbliższym czasie nie będzie w stanie ruszyć ci z pomocą. Plugawi triarchowie z Volantis ostrzą sobie żeby na zachodnie wybrzeże Essos, w tym na zajęte przez nas Pentos, którym zarządzają Aemon oraz Alayne. Okręty Czarnej Zatoki muszą przez to być w gotowości by zmierzyć się z tym zagrożeniem.
Kiedy tylko uporami się z wynikłymi tu niedogodnościami wyprawię część naszej floty na Morze Zachodzącego Słońca by was wesprzeć, o ile nadal będzie to konieczne.

Aegon Blackfyre
Król Czarnej Zatoki


Kruk wysłany ze Smoczej Skały 30/07/336AC, dotrze do Casterly Rock 06/08/336AC.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9639
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Harrold Arryn. Wto Kwi 09, 2019 9:24 pm


Niech Siedmiu udzieli Ci zdrowia i długiego życia,
Harrold, Pierwszy Tego Imienia z rodu Arrynów, z bożej łaski Król Góry i Doliny, Władca Zimnej Wody, Trzech Sióstr, Paluchów, Kamyka, Paps, lasu Snakewood, Przylądka Runów i Gór Księżycowych, suweren Wickenden, Longbow Hall, Old Anchor, Redfort oraz Domu Serca; lord Orlego Gniazda, New Anchor oraz Krwawych i Księżycowych Bram.

Kruk opuścił Księżycowe Bramy 1 sierpnia, dotrze do Casterly 5 sierpnia.
Harrold Arryn.
Harrold Arryn.

Liczba postów : 155
Data dołączenia : 09/12/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Mistrz Gry Sob Maj 04, 2019 5:33 pm







Do króla Lancela

Wasza Miłość, wierzę że wszystko u Was w domu dobrze - królestwo Zachodu zarządzane przez tak światłego i mądrego zarządcę musi być w naprawdę dobrym stanie. Piszę do Waszej Miłości w imieniu swoim i królowej Beatrice w sprawie mego zięcia, króla Durrana, oraz całego Królestwa Burzy. Toczymy obecnie wojnę z podłą uzurpatorką do tronu, kuzynką króla Shireen Baratheon. Chcielibyśmy prosić o pomoc w tejże walce, a pomoc jesteśmy w stanie hojnie wynagrodzić - poczynając choćby od ręki królewskiej córki Alysanne, która mogłaby na przykład zostać oddana Gedeonowi, Twemu zacnemu synowi, wraz z stosownym posagiem. Niestety nie możemy w tej sprawie osobiście przyjechać, albowiem czas nas ponagla i pomoc także jest potrzebna pilnie. Uprzejmie proszę Waszą Miłość o rozważenie naszej propozycji i rychłą odpowiedź.


Z uszanowaniem,
lord Dondarrion


List dotrze na Skałę 29 lipca 336 AC
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9639
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Król Lancel Lannister Empty Re: Król Lancel Lannister

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach