Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

#1 - "Reklama forum"

Go down

#1 - "Reklama forum" Empty #1 - "Reklama forum"

Pisanie  Admin Nie Gru 24, 2017 9:53 pm

Minął niecały miesiąc od oficjalnego otworzenia naszego forum. W tym czasie zarejestrowało się wiele użytkowników, jak wiadomo większa społeczność pochodząca z poprzedniego forum - Pieśń Lodu i Ognia. Wobec tego pierwszą falę mamy za sobą, co oznacza nadejście idealnej pory do rozreklamowania Legends of Westeros.
Wybraliśmy facebooka, a także kilka innych witryn internetowych odpowiedzialnych za promowanie play by forum. W związku z tym potrzebne nam są rączki skłonne napisać niedługi, niekrótki tekst odnośnie naszej gry. Jak powinien wyglądać? Ciężko powiedzieć. Winien zawierać najważniejsze informacje o fabule i mechanice. Zachęcające, a także przyciągające wzrok zdania. W skrócie - forma jest dowolna.
Samemu zaś stworzę grafiki, które będą tłem takiego tekstu. Jeżeli chodzi o facebooka, to przydałaby nam się osoba skłonna wstawić takową reklamę. Z niektórych powodów nie chcę tego robić swoim kontem. Jestem powiązany z innymi forami i odbiór przeze mnie może być w pewien sposób nacechowany.
Osoby, które chcą podjąć się pisania takiego tekstu (ważne żeby nie był za długi, bo nikt go nie przeczyta), a także Ci którzy mogą go reklamować, niech piszą do mnie na PW. Rzecz jasna spośród tekstu zostanie wybrany ten najlepszy, choć wszystkie zostaną w pewien sposób nagrodzone. Nigdy nie zapominamy o przysługach graczy. Powodzenia.
avatar
Admin
Władca Władców

Liczba postów : 120
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

#1 - "Reklama forum" Empty Re: #1 - "Reklama forum"

Pisanie  Admin Pią Gru 29, 2017 12:37 am

Udział w konkursie wzięło może cztery, pięć osób. Marny wynik, spodziewałem się po was więcej. W związku z tym zrobiłem zlepek każdego tekstu, tworząc jeden, przedstawiony poniżej. Można go używać, sprawdzając czy na danej stronie nie był już wstawiony wcześniej. Dodatkowo, każdy kto brał udział zostanie wynagrodzony wspomnianymi czasem na chatboxie pięcioma nagrodami. W większym lub mniejszym stopniu, zależnie od wkładu w finalny produkt. Tak, jak było ustalone, pięć nagród, to uścisk prezesa, szacunek prezesa, wdzięczność prezesa oraz jego słodki uśmiech. A także, powiedzmy mały bonus na tle tych pozostałych, wspaniałych nagród – punkty zaangażowania. Zostanę one rozdane w odpowiednim czasie. Niedługo.
Wszystkim, którzy wzięli udział serdecznie dziękuję w imieniu swoim oraz administracji. Oczekujcie ode mnie prywatnej wiadomości.


Żelazny tron, czyli niedościgniona mrzonka dla tłumów i niewygodne krzesło dla jednostek.

Spiski, intrygi i knowania. Nieodgadnione intencje osób pozornie wiernych i załamanie światowych potęg. Brzmi ciekawie? Historia w naszej grze potoczyła się nieco inaczej. Inni nigdy nie nadeszli, a smoki nie powróciły. Żebraczy Król Viserys okazał się sprawnym organizatorem i zdołał zaatakować Siedem Królestw za swojego życia. Robert, król uzurpator, zginął w bitwie wraz ze swym namiestnikiem. Rozpoczął się wówczas proces fragmentacji królestwa. Dawni przyjaciele Roberta koronują się, a pogrążony w wojnie i szaleństwie region Dorzecza dzieli się na trzy małe królestwa i jedno lordostwo. Nadchodzi rok 336 AC. Szesnastka królów władających swymi domenami staje się zmęczona ciągłymi niesnaskami. Czas werbunku, płynącego potokami złota, ale także łez i krwi. Wobec miecza najeźdźcy wszyscy są równi.

Mamy złożony, acz łatwy do zrozumienia system umiejętności, opisujący talenty postaci. Każdy gracz ma prawo stworzyć jednego bohatera będącego od początku królem lub głową rodu. Grając władcą, można wpływać i zmieniać swój region, a nawet oddziaływać na cały kontynent.

Forum działa od miesiąca, a użytkownicy zdążyli napisać już ponad tysiąc postów! "Nasi ludzie" są przyjaźnie nastawieni do siebie i do każdego nowego przybysza, więc na pewno nowy gracz odnajdzie się u nas i znajdzie swoje miejsce. Do gry nie wymagana jest znajomość książek, ani seriali. Wszystko można łatwo poznać w trakcie własnej, unikalnej przygody.


Inne ciekawe informacje dla miłośników pieśni lodu i ognia.

  • Stannis Baratheon został zesłany na Mur. Pozostaje dowódcą Nocnej Straży.
  • Oberyn Martell zginął w bitwie z Tywinem Lannisterem.
  • Jaimie Lannister został ścięty przed oblężeniem Królewskiej Przystani przez Viserysa Targaryena.
  • Balon Greyjoy umiera we śnie, zaś władcami Żelaznych Wysp zostaje ród Harlaw.
  • Fabuła opiewa szesnaście królestw oraz jedno lordostwo – Tully.
  • Sansa Stark została żoną Theona Greyjoya.
  • Rodem Lannisterów rządzi Lancel, syn Kevana.
  • Petyr Baelish zostaje namiestnikiem królestwa Doliny.
  • Tyrion Lannister został doradcą króla Ziem Burzy – Durrana Baratheona.
  • Bran Stark nigdy nie spadł z wieży. Północą rządzi syn Robba Starka – szalony Torrhen.


Link do mapy: https://i.imgur.com/c3U86wB.jpg
Link do forum: https://legendsofwesteros.forumotion.com/
avatar
Admin
Władca Władców

Liczba postów : 120
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach