Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Harrold Arryn

Go down

Harrold Arryn Empty Harrold Arryn

Pisanie  Harrold Arryn. Czw Gru 21, 2017 7:00 am

Krucza poczta Króla Doliny
Harrold Arryn.
Harrold Arryn.

Liczba postów : 155
Data dołączenia : 09/12/2017

Powrót do góry Go down

Harrold Arryn Empty Re: Harrold Arryn

Pisanie  Aemon Blackfyre. Sob Sty 13, 2018 5:01 pm



Kruk wyleciał z Casterly Rock 30 stycznia 336AC, do Orlego Gniazda dotrze 3 lutego 336AC
Aemon Blackfyre.
Aemon Blackfyre.

Liczba postów : 509
Data dołączenia : 27/11/2017

Powrót do góry Go down

Harrold Arryn Empty Re: Harrold Arryn

Pisanie  Shireen Baratheon. Sob Lut 17, 2018 10:34 pm







Lord Harrold Arryn z Orlego Gniazda

Lordzie Arryn, Twój poprzednik, lord Jon, był przyjacielem i zagorzałym zwolennikiem króla Roberta Baratheona i zapoczątkowanej przez niego dynastii, poprzysięgając mu lojalność oraz wsparcie rodu Arrynów po kres dni. Rozumiem, iż tchórzostwo i zdrada jakich dopuścił się lord Renly Baratheon na swoim bracie, królu Stannisie, mogły być powodem by odmówić mu poparcia w walce o tron, jednak nie do niego wedle praw tej krainy należało dziedzictwo rodu.
Ja, Shireen Baratheon, prawowita dziedziczka Roberta I Baratheona oraz Stannisa I Baratheona wzywam teraz ród Arrynów do wypełnienia złożonych moim przodkom przysiąg i wsparcia moich chorągwi w marszu ku zjednoczeniu ziem Westeros. Lordowie Orlego Gniada powrócą na należne im miejsce Namiestników Wschodu i dowiodą, że ich słowo oraz honor nadal są niepodważalne. W przeciwnym razie czeka ich ten sam los, który spotyka wszystkich zdrajców, a list ten można traktować jako deklarację wojny, którą zakończy jedynie kapitulacja Orlego Gniazda lub kres mojej linii.

Shireen Baratheon
Królowa Andalów, Rhoynarów i Pierwszych Ludzi
Pani Siedmiu Królestw
Protektor Państwa


Kruk dotrze 3 kwietnia 336AC do Orlego Gniazda.
Shireen Baratheon.
Shireen Baratheon.

Liczba postów : 148
Data dołączenia : 06/01/2018

Powrót do góry Go down

Harrold Arryn Empty Re: Harrold Arryn

Pisanie  Robin Arryn. Nie Mar 18, 2018 4:29 pm







Harrold Arryn, Król Doliny etc.

Błogosławiony Ojcze, kampania przeciwko góralom idzie tak wspaniale, jak tylko możesz sobie wyobrazić. W pierwszym dniu odnieśliśmy taktyczne zwycięstwo ledwie kilka godzin drogi od Krwawej Bramy, jednakże okupione wysokimi stratami. Niedogodności z tamtego dnia już się nie powtórzyły. Po przegrupowaniu i drobnej reorganizacji odnieśliśmy dwa miażdżące zwycięstwa przy bardzo niskich stratach własnych. Niech Siedmiu czuwa nad Tobą w podróży do Królestwa Zachodu.

Twój syn, Robin Arryn




List wysłany gońcem i dostarczony 1 marca 336 AC, gdy Harrold przejeżdżał przez Góry Księżycowe
Robin Arryn.
Robin Arryn.

Liczba postów : 128
Data dołączenia : 22/02/2018

Powrót do góry Go down

Harrold Arryn Empty Re: Harrold Arryn

Pisanie  Myle Blackwood. Czw Maj 10, 2018 12:09 am







Do Króla Harrolda, Pierwszego Tego Imienia z Rodu Arrynów, Króla Góry i Doliny, Władcy Zimnej Wody, Trzech Sióstr, Paluchów, Kamyka, Paps, lasu Snakewood i Gór Księżycowych, suwerena Gulltown, Runestone, Wickenden, Longbow Hall, Old i New Anchor, Redfort oraz Domu Serca; Lorda Orlego Gniazda oraz Krwawych i Księżycowych Bram.

Szanowny Królu,
Dziękuję ci za wyrazy współczucia. Mój ojciec był zarówno dobrym królem jak i człowiekiem. Los mieszkańców naszego królestwa zawsze był dla niego najważniejszy i z pewnością nie zasłużył on na los jaki go spotkał ani na zdradę jakiej dopuścili się nasi sąsiedzi. Zdrajcy zostali jednakowoż sprawiedliwie ukarani a moje serce nie skrywa gniewu i nienawiści. Z krwi mej rodziny oraz setek ludzi Dorzecza narodziła się piękna wizja przyszłości, która już niemalże się urzeczywistniła. W momencie w którym piszę do ciebie ten list jestem już gotowy do wymarszu na zajęty przez Żelaznych Ludzi Seagard. Gdy odbijemy go z rąk najeźdźców, w Dorzeczu wreszcie zapanuje spokój i stabilizacja na którą zasługują jego mieszkańcy. Martwi mnie fakt, że Jego Świętobliwość nie zdecydował się napisać listu bezpośrednio do mnie i naraża cię na podróż przez niebezpieczne podczas wojny trakty. Ufam jednak, że otoczony jesteś liczną grupą rycerzy, która doprowadzi cię bezpiecznie do Raventre Hall. Możliwe, że uda ci się dotrzeć do mojej siedziby przede mną, za co pragnę cię najmocniej przeprosić Królu Harroldzie. Na ten moment nie jestem w stanie stwierdzić jak długo potrwa oblężenie Seagardu. Obiecuję jednak, że po jego zakończeniu, niezwłocznie udam się w drogę powrotną do Raventree i chociaż nie zabawię w nim długo, gdyż sprawy najwyższej, królewskiej wagi wzywają mnie do ponownej podróży, poświęcę ci tyle czasu ile tylko sobie zażyczysz. Do czasu mego przybycia, czuj się w Raventree Hall jak w domu. Z góry przepraszam cię za wątpliwe walory estetyczne, jednak siedziba mego rodu wciąż odbudowuje się po ostatnich działaniach wojennych.

Niech twych Siedmiu Bogów bezpiecznie doprowadzi cię do celu,
Myle Blackwood



List wysłany z Bliźniaków 8 kwietnia, do Casterly Rock dotrze 11 kwietnia.
Myle Blackwood.
Myle Blackwood.

Liczba postów : 129
Data dołączenia : 25/02/2018

Powrót do góry Go down

Harrold Arryn Empty Re: Harrold Arryn

Pisanie  Mistrz Gry Sro Sty 02, 2019 9:20 pm



Kruk wysłany 17 lipca 336AC z Raventree Hall, dotrze do Orlego Gniazda 19 lipca 336AC.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9611
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Harrold Arryn Empty Re: Harrold Arryn

Pisanie  Robin Arryn. Pią Lut 08, 2019 4:49 am



List dotrze 10 sierpnia do Księżycowych Bram
Robin Arryn.
Robin Arryn.

Liczba postów : 128
Data dołączenia : 22/02/2018

Powrót do góry Go down

Harrold Arryn Empty Re: Harrold Arryn

Pisanie  Lancel Lannister. Sro Mar 06, 2019 11:24 pm



kruk wysłany 22 lipca
Lancel Lannister.
Lancel Lannister.

Liczba postów : 185
Data dołączenia : 04/12/2017

Powrót do góry Go down

Harrold Arryn Empty Re: Harrold Arryn

Pisanie  Mistrz Gry Nie Mar 24, 2019 2:15 am










Harrold Arryn, Król Góry i Doliny...

Wasza Miłość, nasza flota stacjonująca pod Sisterton została zaatakowana przez nieznanych agresorów. Dziesiątki okrętów pod nieznaną nam banderą zajmują lub niszczą właśnie większość naszych morskich sił. Skierowaliśmy już odpowiednią wiadomość do księcia Robina.

Kasztelan Sisterton


Kruk z Sisterton dotrze do Księżycowych Wrót dnia 3 września 336AC
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9611
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Harrold Arryn Empty Re: Harrold Arryn

Pisanie  Mistrz Gry Wto Cze 11, 2019 6:24 pm

Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9611
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Harrold Arryn Empty Re: Harrold Arryn

Pisanie  Mistrz Gry Czw Lip 18, 2019 4:59 pm

Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9611
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Harrold Arryn Empty Re: Harrold Arryn

Pisanie  Mistrz Gry Wto Wrz 10, 2019 12:00 pm







Harrold Arryn, Król Góry i Doliny

Pobożny Królu Harroldzie, wielce smuci nas wieść o niedoli Doliny, ufamy jednak, że mężni rycerze Orlego Gniazda poradzą sobie z przegnaniem wszelkich bezbożnych sił próbujących ingerować w wasze granice. Wiara niestety nie może udzielić w tej chwili wsparcia, gdyż za sprawą plugawych panów Wysokiej Wieży życie postradał mój poprzednik, a także wielu Synów Wojownika i Braci Ubogich. Heretycy zagarnęli również wielkie sumy z majątków septów niczym bezwstydni złodzieje.
Kiedy tylko uda mi się zaprowadzić porządek w organizacji Wiary i oszacować nasze siły postaramy się wspomóc Dolinę w tych trudnych czasach. Tymczasem będziemy modlić się do Wojownika o siłę dla waszych dzielnych żołnierzy.

Niech Siedmiu Ci Błogosławi
Wielki Septon


List wysłany 14 września 336AC, dotrze do Księżycowych Wrót 20 września 336AC








Harrold Arryn, Król Góry i Doliny


Królu Harroldzie, Twoja armia została rozbita. Twój syn, wnuk oraz wielu lordów i rycerzy znajduje się w niewoli. Jeżeli chcesz zobaczyć ich w obrębie swego domostwa jeszcze raz oczekuję poddania się Doliny w wojnie z Północą oraz Dorzeczem i zobowiązania do wypłacenia odszkodowań za szkody jakie poczyniliście w swym ślepym fanatyzmie na ziemiach tych królestw. W przeciwnym razie będę zmuszony usunąć siłą resztki Waszych ludzi z Dorzecza, zaś Twoich krewniaków i chorążych czekać będzie kara stosowna do okrucieństw jakie popełnili.

Myle Blackwood
Lord Raventree Hall i Król Tridentu


List wysłany 27 września 336AC, dotrze do Księżycowych Wrót 29 września 336AC
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9611
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Harrold Arryn Empty Re: Harrold Arryn

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach