Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Tommen Lannister

Go down

Tommen Lannister Empty Tommen Lannister

Pisanie  Tommen Lannister Sro Mar 18, 2020 3:52 pm

***
Tommen Lannister
Tommen Lannister

Liczba postów : 105
Data dołączenia : 09/03/2020

Powrót do góry Go down

Tommen Lannister Empty Re: Tommen Lannister

Pisanie  Mistrz Gry Pią Maj 29, 2020 1:41 pm







Drogi Synu

Cieszę się, że wszystko jest w porządku. Jak wyjaśnił mi listownie lord Crakehall, wszystko jest pod kontrolą i na pewno wrócisz niedługo cały i zdrowy. Cieszy mnie też niezmiernie Twój zapał do opieki nad naszym królestwem, zapewnienia bezpieczeństwa na szlakach oraz poprawienie jego funkcjonowania. Jestem jednak pewien, że zdążysz jeszcze tego dokonać w życiu, bez narażania swojego zdrowia. Jak się okazało, przydzielona ochrona Ci nie wystarcza, a sam nie jesteś jeszcze w stanie zapewnić sobie bezpieczeństwa. Dlatego zabraniam Ci dalszego objazdu. Gdy tylko dojdziesz do sił, wrócisz natychmiast do Casterly Rock. Widzę teraz, że zbyt pochopnie pozwoliłem Ci na wyjazd i uważam, że przed kolejnym lepiej zastanowimy się, jak zapewnić Ci bezpieczeństwo. Sam również do tego czasu urośniesz i podszkolisz się na tyle, żeby nie dać sobie zrobić krzywdy na trakcie.


Zdrowiej spokojnie,
król Tywell Lannister


Kruk dotrze do maestera Crakehall 18 dnia drugiego księżyca 10 roku od Zagłady
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9650
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Tommen Lannister Empty Re: Tommen Lannister

Pisanie  Mistrz Gry Pią Maj 29, 2020 4:26 pm







Drogi synu,

Jeżeli faktycznie będą w stanie zapewnić Ci odpowiednią ochronę, to wyjątkowo, skoro tak Ci na tym zależy, mogę zgodzić się na ostrożny przejazd do lorda Swyfta, w drodze powrotnej do Casterly Rock. Niemniej na dalsze krążenie po krainie zgodzić się nie mogę i po wizycie w Cornfield bezwzględnie wrócisz do domu.
Natomiast ani życie żołnierzy, ani też ich wysiłek i poświęcenie nie poszły na marne. Ich zadaniem było uratowanie Cię, a nie pozwolenie na spełnianie kolejnych Twoich fanaberii. Dlatego dalsze jeżdżenie byłoby tylko stratą czasu, środków i niepotrzebnym angażowaniem ludzi. Jestem pewien, że za dwa-trzy lata będziesz już na tyle sprawny, żeby móc swobodnie poruszać się po traktach.


Tywell Lannister


List wróci 24 dnia drugiego księżyca 10 roku od Zagłady
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9650
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Tommen Lannister Empty Re: Tommen Lannister

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach