Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Axel Tully

Go down

Axel Tully Empty Axel Tully

Pisanie  Axel Tully Pią Mar 13, 2020 6:24 pm

Axel Tully Dbfde9404d1442dcdeb59b9aed70a905
Axel Tully
Axel Tully

Liczba postów : 68
Data dołączenia : 08/03/2020

Powrót do góry Go down

Axel Tully Empty Re: Axel Tully

Pisanie  Axel Tully Czw Mar 26, 2020 1:56 pm







Do Elstona Tully'ego
Kasztelana Riverrun

Drogi wuju W ciągu najbliższego tygodnia powinienem powrócić do Riverrun. Przekaż mojej słodkiej Mariyii i dzieciom, by dłużej się nie martwiły. Mam nadzieję, że wszyscy pozostajecie w zdrowiu i nic złego nie wydarzyło się pod moją nieobecność. Proszę wyślij Rzecznym Traktem eskortę złożoną z dziesięciu naszych zbrojnych, oraz dwa wozy pełne żywności i innych rzeczy, które potrzebne mogą być podczas wędrówki. Potrzebne też będą puste wozy, by nieco przyspieszyć pochód. Wysłana eskorta i wozy powinni po drodze napotkać naszych, gdyż będą szli spod murów samego Lannisportu.
Proszę Cię o przygotowanie tego wszystkiego i wysłanie taktem, gdyż znalazłem zarówno w Starym Mieście, jak i Lannisporcie chętnych, by przenieść się na nasze ziemie i wspomóc budowę klasztoru, pod którego kazałem na początku pierwszego księżyca znaleźć odpowiedni grunt.
Wyczekujcie mego powrotu tydzień od ostatniego dnia Pierwszego Księżyca.


Axel Tully



Kruk dotrze do Riverrun Dwudziestego Dziewiątego dnia Pierwszego Księżyca roku Dziesiątego Po Zagładzie, popołudniu
Axel Tully
Axel Tully

Liczba postów : 68
Data dołączenia : 08/03/2020

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach