Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Roderick Blackwood

Go down

Roderick Blackwood Empty Roderick Blackwood

Pisanie  Roderick Blackwood. Wto Mar 10, 2020 10:36 pm

Roderick Blackwood 500px-House_Blackwood.svg
Roderick Blackwood.
Roderick Blackwood.

Liczba postów : 52
Data dołączenia : 04/03/2020

Powrót do góry Go down

Roderick Blackwood Empty Re: Roderick Blackwood

Pisanie  Edmund Bracken. Nie Mar 22, 2020 11:44 am







Szanowny lordzie Rodericku

Piszę do Was z nadzieją, że wszystko dobrze na Waszym pięknym zamku w Raventree Hall. Chciałbym uniżenie zawiadomić, że mam nadzieję przybyć na Wasz zamek w przeciągu pięciu dni, to jest dwudziestego drugiego dnia tegoż księżyca, prawdopodobnie pod wieczór, ze skromną świtą ośmiu ludzi, celem przedłożenia propozycji w imieniu mojego lorda i zarazem bratanka.


Z wyrazami szacunku,
Edmund Bracken



List dotrze na zamek w Raventree Hall osiemnastego dnia pierwszego księżyca dziesiątego roku od Zagłady, skoro świt.
Edmund Bracken.
Edmund Bracken.

Liczba postów : 194
Data dołączenia : 04/03/2020

Powrót do góry Go down

Roderick Blackwood Empty Re: Roderick Blackwood

Pisanie  Axel Tully Sro Kwi 08, 2020 5:40 pm







Do Rodericka Blackwooda
Lorda Raventree Hall

Przyjacielu
Żywię nadzieję, że zdrowie Twoje, oraz Twojej rodziny pozostaje jak najlepsze, i że wkrótce się spotkamy. Zapraszam Cię bowiem w moje skromne progi na około piętnasty dzień drugiego księżyca, byśmy omówili ważne sprawy mogące łączyć nasze rody. Wcześniej jednak, niż przed dwunastym dniem mnie nie zastaniesz, bowiem wybieram się na ucztę u Brackenów. Sądzę, że Ty się przyjacielu na niej nie pojawisz, jednak ja wolę mieć rękę na pulsie i wiedzieć, co się dzieje. Poza tym to będzie dobra okazja do zapoznania się z obecnie panującą w naszej krainie atmosferą, oraz umożliwi mi być może spotkanie osobiście kilku innych lordów. Zapowiedz proszę zawczasu swoją wizytę i do rychłego spotkania.

Ze szczerymi pozdrowieniami
Axel Tully, lord Riverrun


kruk dotrze do Raventree Hall Szóstego dnia Drugiego Księżyca roku Dziesiątego Po Zagładzie, koło południa
Axel Tully
Axel Tully

Liczba postów : 68
Data dołączenia : 08/03/2020

Powrót do góry Go down

Roderick Blackwood Empty Re: Roderick Blackwood

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach