Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Torrhen Stark

Go down

Torrhen Stark  Empty Torrhen Stark

Pisanie  Torrhen Stark. Sro Gru 13, 2017 5:11 pm

...
Torrhen Stark.
Torrhen Stark.

Liczba postów : 80
Data dołączenia : 05/12/2017

Powrót do góry Go down

Torrhen Stark  Empty Re: Torrhen Stark

Pisanie  Mistrz Gry Sro Gru 13, 2017 8:44 pm







Król Północy, Torrhen Stark

Miłościwy królu, dnia dwudziestego siódmego miesiąca poprzedniego, na wody okalające naszą krainę, wysłałem okręty, w celu patrolu. Dnia następnego, nadal nie było ich widać w naszych portach, a pragnę rzec że pogoda była wtedy piękniejsza niż kiedykolwiek. Ostatniego dnia miesiąca stycznia, na brzegu patrol konny odnalazł kilka zwłok naszych żołnierzy, śmiem przypuszczać że albo jacyś piraci nadciągneli łupić naszą biedną krainę, lub to żelaźni znowu próbują coś uskuteczniać. Jak się później porozumiałem z Lordem Reedem, w tej sprawie, dostałem od niego pilne zgłoszenie że na jego wybrzeżu są jacyś korsarze. Jak się później okazało, byli to ludzie pod banderą Freyów, co jest bardzo zaskakujące, z faktu że Lord Mallister, prędzej pływałby pod swoim żaglem. Zebraliśmy razem siły, chcąc wypędzić i pokonać wroga, jednakże zanim nasze zastępy pojawiły się na plaży, tam już nikogo nie było, były tylko kości naszych zwierząt leśnych, stare zasypane ogniska i co najdziwniejsze, wykarczowane lasy. Możemy z tego powodu się spodziewać, że to żelaźni Uzurpatora Harrasa Harlawa, wypłynęli nakraść nam budulca na okręty. Jeśli byś mógł, prosiłbym o przysłanie żołnierzy, do pomocy nam w ewentualnej napaści.


Z wyrazami uniżenia, Lord Carl Flint z Palca Flinta



List dotrze 7 lutego, 336 AC
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9638
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Torrhen Stark  Empty Re: Torrhen Stark

Pisanie  Aerion Blackfyre. Sro Lut 14, 2018 7:51 pm







Torrhen Stark
Lord Stark
Król na Północy

Mam nadzieję, że mój list znajduje Cię w pełni zdrowia, królu. Mocne wiatry pchają żagle mego statku na Północ. Rozpocząłem wędrówkę całkowicie niepolityczną, a moje uszy przykuły legendy o starym, dobrze znanym Winterfell. Pragnę zwiedzić Biały Port i ruszyć dalej, gdzie po połowie lutego dotrę pod mury Winterfell. Proszę byś przyjął mnie i skromną liczbę moich ludzi pod swój dach. Chciałbym bowiem zwiedzić jedną z najstarszych konstrukcji Westeros i poznać otaczające ją tradycje.
Aerion Blackfyre
Książę Czarnej Zatoki

Kruk dotrze z wiadomością 02/02/336 AC
Aerion Blackfyre.
Aerion Blackfyre.

Liczba postów : 104
Data dołączenia : 15/12/2017

Powrót do góry Go down

Torrhen Stark  Empty Re: Torrhen Stark

Pisanie  Shireen Baratheon. Sob Lut 17, 2018 10:14 pm







Lord Torrhen Stark z Winterfell

Lordzie Stark, Twój dziad, lord Eddard, był przyjacielem i zagorzałym zwolennikiem króla Roberta Baratheona i zapoczątkowanej przez niego dynastii, poprzysięgając mu lojalność oraz wsparcie rodu Starków po kres dni. Rozumiem, że obowiązek ochrony królestwa przed Dzikimi jaki spoczywał na lordzie Eddardzie jako Namiestniku Północy uniemożliwił mu wsparcie króla Roberta w czasie wojny. Rozumiem również, iż tchórzostwo i zdrada jakich dopuścił się lord Renly Baratheon na swoim bracie, królu Stannisie, mogły być powodem by odmówić mu poparcia w walce o tron, jednak nie do niego wedle praw tej krainy należało dziedzictwo rodu.
Ja, Shireen Baratheon, prawowita dziedziczka Roberta I Baratheona oraz Stannisa I Baratheona wzywam teraz ród Starków do wypełnienia złożonych moim przodkom przysiąg i wsparcia moich chorągwi w marszu ku zjednoczeniu ziem Westeros. Lordowie Winterfell powrócą na należne im miejsce Namiestników Północy i dowiodą, że ich słowo oraz honor nadal są niepodważalne. W przeciwnym razie czeka ich ten sam los, który spotyka wszystkich zdrajców, a list ten można traktować jako deklarację wojny, którą zakończy jedynie kapitulacja Winterfell lub kres mojej linii.

Shireen Baratheon
Królowa Andalów, Rhoynarów i Pierwszych Ludzi
Pani Siedmiu Królestw
Protektor Państwa


Kruk dotrze 7 kwietnia 336AC do Winterfell.
Shireen Baratheon.
Shireen Baratheon.

Liczba postów : 148
Data dołączenia : 06/01/2018

Powrót do góry Go down

Torrhen Stark  Empty Re: Torrhen Stark

Pisanie  Mistrz Gry Nie Kwi 01, 2018 12:01 am







Torrhen Stark, Król Północy i Lord Winterfell

Szlachetny królu Torrhenie, wielce niepokoi mnie wieść jaką kruk z twej ojczyzny przyniósł przed me oblicze. Muszę przyznać, że takie zachowanie jest niepodobne do mego wnuka i trudno mi uwierzyć w podobne doniesienia. Jestem pewien, iż cała sytuacja jest sporym nieporozumieniem i mam nadzieję, że uda się szybko je wyjaśnić.
Pragnę również zapewnić, że jeżeli mój wnuk zachował się nieodpowiednio jako wasz gość nie ominą go konsekwencje po powrocie do domu, a Zatoka postara się zrekompensować jego przewinienia.

Aegon Blackfyre, Król Czarnej Zatoki, Lord Smoczej Skały, Lord Wysokiego Przypływu, Protektor Królestwa


Kruk wysłany 13 kwietnia 336AC, dotrze do Winterfell i zostanie dostarczony gońcem do króla Torrhena 28 kwietnia 336AC.








Torrhen Stark, Król Północy i Lord Winterfell

Szlachetny królu Torrhenie, Twoja córka dotarła na Smoczą Skałę cała i zdrowa wraz z moim wnukiem. Dziewczyna jak twierdzi nie została porwana, a uciekła z chłopakiem z własnej woli, biorąc również czynny udział w planowaniu tegoż haniebnego czynu. Młodzi twierdzą, że zrobili to pod impulsem miłości, ponieważ jakoby są w sobie zakochani ponad wszystko. Twierdzą również, że zawarli ślub w sepcie Braavos, a małżeństwo zostało już skonsumowane.
Jako że prawa bogów i ludzi są jasne w tej kwestii wydaje mi się, że ani ja, ani Ty nie możemy zmienić już tego co ta dwójka uczyniła. Przez wzgląd na okoliczności w jakich wszystko się odbyło pragnę jednak wyciągnąć rękę na zgodę i puścić w niepamięć atak na moich ludzi pokojowo cumujących w porcie Białego Portu, a także oferować cztery tysiące złotych smoków zadośćuczynienia.

Aegon Blackfyre, Król Czarnej Zatoki, Lord Smoczej Skały, Lord Wysokiego Przypływu, Protektor Królestwa


Kruk wysłany 27 kwietnia 336AC dotrze do Winterfell i zostanie dostarczony gońcem do króla Torrhena 18 maja 336AC.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9638
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Torrhen Stark  Empty Re: Torrhen Stark

Pisanie  Eddard Manderly. Sob Lip 14, 2018 1:08 am








Torrhen Stark, Król Północy

Królu. Mam nadzieje, że zastajesz ten list w dobrym zdrowiu i sile, tak bardzo potrzebnej do wojny. Niestety, na pewno w twe ręce trafił list od Stannisa Baratheona, lorda dowódcy Nocnej Straży, który dotyczy wielkiego zagrożenia, którego nie zamierzam ignorować. Dlatego jestem zmuszony wycofać me siły, które tobie wysłałem i zaoferować wsparcie bardziej zagrożonym. Mam nadzieje, że nie pokrzyżuje ci to planów. Niech żyje król Północy!


List wysłany posłańcem 16.04.336, dotarł 18.04.336 i przekazał rozkaz odwrotu dla wojsk Białego Portu.
Eddard Manderly.
Eddard Manderly.

Liczba postów : 14
Data dołączenia : 07/03/2018

Powrót do góry Go down

Torrhen Stark  Empty Re: Torrhen Stark

Pisanie  Jeran Oakheart. Pon Lip 16, 2018 11:14 pm

Jeran Oakheart.
Jeran Oakheart.

Liczba postów : 187
Data dołączenia : 26/11/2017

Powrót do góry Go down

Torrhen Stark  Empty Re: Torrhen Stark

Pisanie  Mistrz Gry Sro Paź 17, 2018 12:28 am



Kruk wysłany 24 maja 336AC, dotrze do Winterfell 2 czerwca 336AC.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9638
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Torrhen Stark  Empty Re: Torrhen Stark

Pisanie  Mistrz Gry Sro Lis 14, 2018 4:24 pm







Torrhen Stark
Lord Winterfell
Król Północy


Szlachetny królu Torrhenie, Wieża Cieni upadła pod nagłym ciosem kipiącego tłumu dzikich zza Muru. Tysiące jednostek minęło Most Czaszek. Także olbrzymy, a za nimi mamuty... Nadchodzą. (zdanie kończy się maźnięciem; list widocznie pisany w pośpiechu i niedokończony z braku czasu)
Maester z Wieży Cieni

Kruk dotrze z wiadomością 25/05/336 AC do Winterfell.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9638
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Torrhen Stark  Empty Re: Torrhen Stark

Pisanie  Mistrz Gry Czw Gru 27, 2018 9:45 pm







Torrhen Stark, Król Północy i Lord Winterfell

Wasza Miłość, otrzymałem list z Doliny Arrynów informujący o wypowiedzeniu przez nich wojny naszemu królestwu. Książę Robin proponuje miastu kapitulację i przejście na stronę najeźdźców, uprzedzając, iż jego wojska dokonają desantu pod Białym Portem za tydzień. Zrobię wszystko co w mojej mocy by Biały Port oparł się inwazji jak najdłużej, jednak proszę o jak najszybsze udzielenie nam wsparcia.
Eddard Manderly
Lord Białego Portu


Kruk wysłany 3 lipca 336AC, dotrze do Winterfell 6 lipca 336AC.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9638
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Torrhen Stark  Empty Re: Torrhen Stark

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach