Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Zamek Drummów

Go down

Zamek Drummów Empty Zamek Drummów

Pisanie  Mistrz Gry Nie Lut 17, 2019 7:32 pm

***
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9620
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Zamek Drummów Empty Re: Zamek Drummów

Pisanie  Mistrz Gry Nie Lut 17, 2019 9:32 pm

20 lipca 336 AC

Theon po Wiecu Królewskim udał się nad morze i został namaszczony na króla Żelaznych Wysp. Nałożono mu na skronie koronę i zamoczono w słonej wodzie. Po ceremonii wszyscy kapitanowie zostali zaproszeni na ucztę do zamku Drummów. Tam też miał okazję wydać pierwsze ze swoich dekretów jako król.
- Z naszych wysp, aż trzy zostały praktycznie niezamieszkane - zaczął na początek. - Harlaw, Blacktyde i Orkmont zostały bez panów, którzy sprawowali by nad nimi kontrolę. Misja ich ponownego zasiedlenia będzie odpowiedzialna, i powinni to zrobić odpowiedzialni i zasłużeni lordowie. Dziesięć Wież zostanie oddane lordowi Wynchowi, za wierną służbę i wierność mi, gdy tego najbardziej potrzebowałem. Volmark otrzyma z kolei ród Myre'ów. Ziemie Wynchów na Pyke z kolei zostaną pod kontrolą moją i mojej rodziny. Cały projekt przesiedlenia zajmie parę lat i będzie przeprowadzany stopniowo, aby nie wysiedlić też zbyt prędko Pyke, więc zarazem i stare ziemie lordabędą przejmowane stopniowo. Ziemiami Botleya będę zarządzał, dopóki ten nie dorośnie, a wtedy otrzyma on część swoich posiadłości i zamek lorda Wyncha. W Lordsporcie władał będzie dziedzic Pyke. - zadecydował, a po chwili namysłu dodał: - Stara nazwa wyspy nie może też kalać naszego języka, bo "Harlaw" powinien się nam kojarzyć tylko ze zdradą tego rodu. Od dzisiaj wyspa będzie nosiła nazwę Victaria, na cześć mojego stryja. - zadekretował. - Orkmont z kolei zostanie oddane lordowi Gylbertowi Farwyndowi, jako wynagrodzenie dla krzywdy, której doświadczył. Oczywiście Samotne Światło także zostanie pod jego władzą i lord sam będzie mógł zdecydować, jak podzielić te ziemie. Dostanie też jedną trzecią ziem i kopalni na wyspie, drugą trzecią wezmą Coddowie, a pozostałości będą ziemiami króla, dopóki nie rozdam je mniejszym rodom. Pebbleton przypadnie Saltcliffe'om, a ziemie Sparrów zostaną podzielone pomiędzy Goodbrotherów i Farwyndów z Sealskin Point. Blacktyde zaś przypadnie mojemu siostrzeńcowi, który jako potomek Blacktyde'ów po mieczu przyjmie ich nazwisko. - ogłosił król. - Lord Gylbert jako najlepszy żeglarz na Żelaznych Wyspach zostanie dowódcą Żelaznej Floty. Podejmiemy też kroki, by na czas odbudowy zapewnić bezpieczeństwo naszym wyspom. Wyślemy list z wyjaśnieniami do Hightowera, a moja żona uda się do króla Blackwooda. Mój młodszy syn wróci z kolei do Starka, by ustalić warunki współpracy pomiędzy naszymi krainami. - zakończył i wzniósł toast za współpracę z Północą, a potem za udaną ucztę i wszyscy oddali się ucztowaniu.
Nieznajomy
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 9620
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Zamek Drummów Empty Re: Zamek Drummów

Pisanie  Theon Greyjoy. Sro Mar 13, 2019 11:36 pm

20 lipca 336 AC

Nim Theon wzniósł finalnie toast za zmiany, zamyślił się na moment. Nie wszystkie zamki oraz ziemie zostały podzielone. Dodał zatem prędko, by wyjaśnić kwestię pozostałych włości.
Dodatkowo, Saltcliffowie otrzymają zamek po Sunderlych, by móc zarządzać całą wyspą. Ród Stonetree otrzyma własność po Kenningach. Zamczysko Harlaw Hall oraz Grey Garden przypadnie zatem Wynchom. Możesz również lordzie zatrzymać Harridan Hill, bądź zachować ziemie, a zamek pozostawić pustym. Niechaj Drummowie, gospodarze, wezmą Tower of Glimmering. – Uśmiechnął się, wznosząc ostatecznie toast.


Theon Greyjoy.
Theon Greyjoy.

Liczba postów : 24
Data dołączenia : 13/03/2019

Powrót do góry Go down

Zamek Drummów Empty Re: Zamek Drummów

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach