Legends of Westeros
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Angel Pryor

Go down

Angel Pryor  Empty Angel Pryor

Pisanie  Angel Pryor. Nie Sie 12, 2018 8:42 pm

ANGEL PRYOR
Ród  Pryor
Stanowisko Trzeci syn lorda Pryor.
Narodziny 18 września 309 roku
WyglądNigdy nie narzekałem na brak zainteresowania ze strony pań i niektórych panów. Wiele osób twierdziło, że obdarzono mnie naprawdę nieprzeciętną urodą. Nie miałem problemów z wyrwaniem jednej czy drugiej panienki, z zaciągnięciem do łoża kolejnego mężczyzny czy wypełnienia wyznaczonych celów za pomocą uroku osobistego.
Kto oparłby się moim szmaragdowym, hipnotyzującym oczom? Która osoba odmówiłaby złożenia pocałunku na tak wielkich ustach? Nawet blizna ciągnąca się od brwi aż do krótkich, nierówno przystrzyżonych włosów, działa na moją korzyść. Zarysowana linia szczęki i widoczne kości policzkowe również uchodzą za jedne z moich największych zalet.
Wszystkiego dopełnia moja wręcz idealna budowa. Jestem dość wysoki i mocno umięśniony, ciężko ukryć mi się w tłumie i nie zwrócić na siebie uwagi. Niestety, nawet ja nie mogę żyć bez żadnych skaz. Oprócz blizny i lekko opadniętej, krzaczastej brwi, muszę oglądać długie nacięcie ciągnące się wzdłuż lewej piersi. No i mam stosunkowo małe oczy.
Na szczęście na nic nie narzekam, nie mam żadnych głupich kompleksów i żyję najlepiej jak tylko potrafię.
Angel Pryor.
Angel Pryor.

Liczba postów : 9
Data dołączenia : 12/08/2018

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach