Port

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Port - Page 3 Empty Port

Pisanie  Baltasar Nahiris. on Sro Maj 02, 2018 1:24 pm

First topic message reminder :

10/04
Sytuacja w Królewskiej Przystani była bardziej napięta niż wynikało to z pogłosek. Gniew wpłynął do portu pod eskortą, następnie pokład oraz załoga byli oceniani pod kątem potencjalnego niebezpieczeństwa. Kto wie co mogłoby nastąpić gdyby nie glejt z pieczęcią Żelaznego Banku, który nieco uspokoił celników oraz towarzyszących im zbrojnych. Widok statku wypełnionego nieskalanymi wzbudzał podejrzenia nie tylko wśród strażników miejskich oraz obecnej władzy miasta ale także pośród dzieci ulic. Balt zabronił opuszczania pokładu, wyznaczył warty, a także ludzi odpowiedzialnych za uzupełnienie zapasów. Sam zaś zaszył się w swojej kajucie oczekując wiadomości od zleceniodawcy. Turniej, który zaszczycili swoją obecnością nie był jedynym powodem przybycia do Westeros. Ba, nie był nawet tym głównym, a jedynie dodatkową okazją do zapoznania się z tutejszą kulturą. Ich główne zadanie sprowadzało się do Królewskiej Przystani, dokładnie w czasie w którym tu przybyli. 
Baltasar Nahiris.
Baltasar Nahiris.

Liczba postów : 30
Data dołączenia : 24/02/2018

Powrót do góry Go down


Port - Page 3 Empty Re: Port

Pisanie  Arjan Estermont. on Nie Lut 10, 2019 11:56 am

Arjan na słowa Shireen wielce się uradował na takie miano. Złota kobieta, gdyby nie te jej lico, to by ją ucałował. Estermont powstał z klęczyk i uniósł wzrok wyżej, prosto no nią. - Jak rozkażesz moja pani! - Rzekł dumnie, po czym pokłonił się. Pokiwał głową, że rozumie rozkaz. Obrócił się na pięcie do ludzi Alys.
- Słyszeliście?! Zabierać ze mnie te żelazne cholerstwa! Szybko! Królowa się śpieszy! - Rycerz potrząsnął łańcuchami na swych wielkich łapach. Gdy już został uwolniony, pogładził miejsca, gdzie miał przykute kajdany. Zarechotał z takowej ulgi. Nadal nie wierzył, że był wolny. Co za szczęśliwy dzień! Po nacieszeniu się widokiem wolnych rączek, odepchnął on na bok ludzi Alysanne i ruszył pewnym krokiem do obozu białogłowej po zbroję, a następnie do Czerwonej Twierdzy po resztę ekwipunku oraz giermka Rickarda Storma. Jeśli był więźniem, kazał go uwolnić, gdyż służył on pod nim, a teraz Żółw służył pod córką Stannisa, czyli  jego rudy przyjaciel będzie walczył po ich stronie. Gdyby był martwy...rycerz przeznaczył swe pieniądze na porządny pogrzeb.
Arjan Estermont.
Arjan Estermont.

Liczba postów : 293
Data dołączenia : 08/12/2017

Powrót do góry Go down

Port - Page 3 Empty Re: Port

Pisanie  Mistrz Gry on Pią Kwi 19, 2019 12:18 am

3 sierpnia 336 AC

Do portu Królewskiej Przystani zawitały okręty przysłane od króla Durrana. 20 galer, 3 drakkary i 2 kogi. Rozkazy od króla były proste - załadować tam jak najwięcej ludzi i wysłać mu na pomoc. Kapitanowie dowodzący flotą wiedzieli wszystko o tym, dokąd mają popłynąć na pomoc. Mieli ze sobą oczywiście także listy potwierdzające od króla Durrana. Poza tym zawarty został jeszcze jeden dodatkowy rozkaz - dowodzić płynącą tam flotą miał lord Tarth.
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Liczba postów : 4970
Data dołączenia : 20/11/2017

Powrót do góry Go down

Port - Page 3 Empty Re: Port

Pisanie  Lyonel "Młot" Baratheon. on Sob Kwi 27, 2019 7:57 pm

Odkąd tylko dostał wieść o przegranej ojca, cały czas był zdenerwowany. Nie potrafił zrozumieć jak mógł przegrać, ogarniała go złość. W ciągu kilku dni od dostania wiadomość, do pojawienia się okrętów, książę wyznaczył ludzi, którzy popłyną na południe. Nie mógł zabrać wszystkich, ale też nie mógł pozostawić ojca bez wojsk. Tak, gdy tylko okręty się pojawiły - oddziały w zorganizowany sposób zaczęły ładować się na statki i jeszcze tego samego dnia miał ruszyć w drogę powrotną...
Lyonel
Lyonel "Młot" Baratheon.

Liczba postów : 197
Data dołączenia : 13/12/2017

Powrót do góry Go down

Port - Page 3 Empty Re: Port

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach